SEYREK KAŞLAR NASIL DOLDURULUR?

Seyrek Kaşlar Nasıl Doldurulur?

Çarpıcı bakışları tamamlayan dolgun ve gür kaşlar için kaş doldurmak önemlidir. Sen de seyrek kaşlarını dolgun göstermenin yollarını öğrenmek mi istiyorsun? Kaşlarını birkaç adımda daha gür gösterebilir, seçeceğin doğru ürünlerle doğal görünümlü dolgun kaşlara sahip olabilirsin.

1. Kaşlarını Makyaja Hazırla

Kaşlarını Flormar Eyebrow Primer ile makyaja hazırlayabilirsin. Makyaj öncesi kaş diplerine kaş bazı sürersen, primer içindeki jojoba yağı kaşlarını daha sağlıklı gösterir. Baz, kaş kıllarının makyaj ürünlerine daha dayanıklı olmasına da yardımcı olur. Kaş makyajının sabit ve kalıcı olması için kalem şeklindeki primer ile kaşlarının üstünden hafifçe geçebilirsin.

2. Kaşlarını Tara

Flormar Eyebrow Pencil ürününü kullanarak kapağında bulunan kaş fırçası ile kaşlarını taramalısın. Kaşlarının doğal hatlarını ortaya çıkaracak tarama işlemi sonrasında dolgunlaştırma için kaşların hazır.

3. Kaşlarını Bastırmadan Doldur

Flormar Eyebrow Pencil beş farklı renk seçeneği sunar. Kaş ve ten rengine en uygun olan alternatifi seçmelisin. Kaşlarını taradıktan sonra uygun renkteki kaş kalemi ile kaşlarını, kılların çıkış yönüne doğru doldurmaya başlayabilirsin. Kalemi bastırmadan, hafifçe uygulamalısın.

4. Kaş Maskarası ile Kaşları Belirginleştir

Kaşları doldurduktan sonra kaş rengine uygun bir maskara ile belirginleştirmelisin. Böylece kaşların daha dikkat çekici ve dolgun görünür. Flormar Tinted Eyebrow Mascara, kaşların belirgin ama doğal görünmesine yardım eder. Kaş rengine uyum sağlayabilecek 4 renk alternatifi bulunan maskaranın sana en uygun olanını seçmelisin. Kaş kıllarını yukarı doğru taraman yeterli. Doğal görünüm için kaşın başlangıç noktasında çok fazla ürün bırakmamaya özel göstermelisin.

5. Fazlalıkları Temizle

Uygulama esnasında bazı yerleri fazla boyayabilir, kalemi veya maskarayı taşırabilirsin. Ufacık bir dikkatsizlik kötü görünüme yol açabilir. Bu nedenle makyajı tamamlamak için son adımın temizlik olmalı. Bir pamuklu çubuk yardımıyla taşan kısımları nazikçe sil. Dilersen pamuklu çubuğun üzerine bir damla makyaj çıkarıcı su da damlatabilirsin.

6. Kontrol Et ve Çık

İki kaşı ayrı ayrı boyadıktan ve tüm adımları uyguladıktan sonra mümkün olduğunca simetrik görünüm elde etmelisin. Kaş şeklinin birebir aynı olması imkansız. Ancak doldurma esnasında kaşlarının şeklini bozmadığından emin olmalı ve son bir kontrol ile makyajı tamamlamalısın. İşte hazırsın.

Sen de seyrek kaşları doldurmayı zahmetsiz hale getirecek ve doğal görünüm sağlayacak öneriler için videomuzu hemen izle.
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
  harf ve rakam içermelidir.
  *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*