{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Kampanyalar
Flormar, yeni, Brow Up, Highlighter, stick göz kalemi, kaş kalemi, aydınlatıcı, rose gold

Brow Up 2 Yeni Rengi İle İnternete Özel Stoklarda!

Kampanya 26 Şubat - 1 Nisan tarihleri arasında flormar.com.tr websitesinde geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Flormar kampanya değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Alışverişe Başla
Stay perfect, kapatıcı, flormar, özel fiyat, indirim, flormar extra

Flormar Extra Üyelerine Özel Fiyat

Kampanya Flormar Extra üyelerine özel 1 Şubat - 25 Şubat tarihleri arası online alışverişler ve mağaza alışverişlerinde geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Flormar kampanya değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Alışverişe Başla

İnternete Özel Seçili Rujlar 49,99 TL

400 tl ve üzeri alışverişlerde seçili rujlar sepette 49,99 tl! Kampanya Şubat ayında flormar.com.tr ve mobil uygulamasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Flormar, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ürünleri Keşfet
WELCOME20

Mobil Uygulamada İlk Siparişine %20 İndirim

Kupon üyelere özel mobil uygulamada 1 Mart 2024 tarihine kadar tüm ürünlerde geçerlidir. Kupon diğer kampanyalarla birleştirilememektedir.
Hemen Keşfet
çarkıfelek, güzellik çarkı, festival, indirim, flormar

Güzellik Çarkını Çevir, Fırsatları Yakala

Güzellik Çarkı oje ve outlet ürünlerde geçerli değildir. Güzellik çarkı mobil uygulamada bulunmamaktadır, flormar.com.tr websitesini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı kampanya koşulları için tıklayın.
Hemen Keşfet
longer than ever maskara, zeynep bastık

Longer Than Ever Maskara Tanışma Fiyatı

Kampanya 1 Ocak - 29 Şubat tarihlerinde online ve mağazalarda geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Flormar kampanya değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Alışverişe Başla
Flormar, Avantaj, İndirim, Hediye, Makyaj seti

Best Sellers 3'lü Avantajlı Makyaj Seti

Kampanya 1 Şubat - 29 Şubat tarihleri arası online alışverişlerde geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Flormar kampanya değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Alışverişe Başla
Flormar, Flormar Extra, Flormar Kampanya, Flormar Puan, flormar puan, Flormar Kaza, Flormar Harca

Flormar Extra Üyesi Ol, Avantajlardan Yararlanmaya Başla

Flormar Extra ile yeni müşterilere ilk 299 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 100 TL hediye puan. İkinci alışverişinde %5, sonraki tüm alışverişlerinde %10 ekstra TL puanlar. Doğum günü haftanda sana özel indirim ve hediyeler. Tüm kampanya ve indirimleri ilk sana haber veren duyurular. Flormar Extra ile sana özel kampanyalar ve özel indirimler
Hemen Keşfet