{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } }, "extraData": { "cd_userHashedEmail": "e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Vegan Makyaj Malzemeleri

Filtreler
tüm filtreleri temizle
69 Ürünü Listele
69 ürün listeleniyor
Görünüm

Sırala

En Çok Satanlar Akıllı Sırala Artan Fiyat Azalan Fiyat Yeni Gelenler En Çok Değerlendirilenler En Favoriler

Green Up Güçlendirici Vegan Kirpik Serumu
299.99
700 TL'ye 200 TL İndirim!

Makyaj ve bakım malzemelerinde sen de temiz içerikli ürünler tercih edenlerden misin? Öyleyse hedeflediğin kusursuz görünüme kavuşurken çevre dostu seçimler yapmanın önemini de mutlaka biliyorsundur. Peki, sana bu seçimleri daha pek çok cazip özellik ve bütçe dostu alternatiflerle sunan Flormar Green Up Koleksiyonu’nu daha önce duymuş muydun? 

 

Yüzde 97’ye varan oranda doğal kaynaklı içeriklerden elde edilen Flormar Green Up Koleksiyonu’na ait makyaj ürünleri, hayvansal kaynaklı hiçbir ürün içermiyor. Vegan makyaj ürünlerinden oluşan koleksiyon, aynı zamanda cruelty free olma özelliği de taşıyor! Yani bu ürünlerin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Türkiye’nin sevilen kozmetik markalarından Flormar, Green Up Koleksiyonu ile makyaj ve bakım rutinlerin için yeşil, temiz ve daha doğal seçimler yapmanın yollarını sunuyor. Hadi sende vegan oje, ruj ve göz kalemi çeşitlerini hemen keşfet!

 

Vegan Makyaj Nedir?

Vegan makyaj, vegan makyaj malzemelerini ve bu malzemeler kullanılarak yapılan makyaj türünü ifade ediyor. Vegan makyaj ürünleri, hayvansal kaynaklı bileşenler kullanılmadan tamamen bitkisel bazlı içeriklerden elde ediliyor. Doğal içerikli ürünlerden oluşması sebebiyle cilt için nazik bir seçim sunan vegan makyaj malzemeleri, bu yönüyle temiz içerikli ürünler olarak da değerlendiriliyor.

 

Vegan kozmetik ürünleri, geleneksel makyaj malzemelerindeki hayvansal ve kimyasal bileşenleri içermemesiyle de öne çıkıyor. Aynı doğrultuda nazik ve hassas ciltlerin de vazgeçilmezi olan vegan makyaj ürünleri, doğa için iyi bir adım atanların yanı sıra cildini yalnızca doğadan gelen kaynaklarla buluşturmak isteyenlerin de favorisi oluyor.

 

Doğaya ve Cildine Duyarlı Temiz İçerikli Ürünler

Doğadan ilham alınarak üretilen Flormar Green Up Koleksiyonu, doğanın saflığını ve duruluğunu yansıtan vegan kozmetik ürünlerinden oluşuyor. Böylece ortaya cildine, doğaya, hayvanlara ve tüm gezegene duyarlı makyaj ürünleri çıkıyor. Özenle oluşturulan bitkisel kaynaklı formüller, cilt ile daha uyumlu hale gelerek doğal güzelliği ortaya çıkarmaya da yardımcı oluyor. 

 

Makyaj Çantanda Olması Gereken Vegan Makyaj Malzemeleri

Çeşitli makyaj markalarında bulabileceğin tüm ürünlerin vegan alternatifleri de olduğunu biliyor muydun? Fondötenden kapatıcıya, göz kalemi çeşitlerinden kirpik serumuna dek ihtiyacın olan tüm malzemeleri vegan makyaj markalarında temiz içeriklerle bulabilirsin. Vegan makyaj çantanı oluşturmak için işe ilk olarak ten makyajından başlayabilirsin. Ardından göz, dudak ve tırnakların için seçeceğin ürünlerle tüm makyaj çantanı doğayla dost kılabilirsin! 


  • Flormar’ın vegan fondöteni Green Up Foundation, ağırlık hissi yaratmayan ve doğal görünüm sunan formülüyle doğal güzelliğini vurgulamak için birebir! 
  • Göz altlarında aydınlık bir görünüm yaratmak için ise vegan kapatıcı Green Up Concealer’ı tercih edebilirsin.
  • Göz makyajı olmazsa olmazınsa, Green Up Mascara’yı da mutlaka makyaj çantanda bulundurmalısın. Bitkisel kökenli mumlarla üretilen bu vegan maskara, artırılabilir hacim etkisiyle makyaj çantanın daimi üyesi olacak! 
  • Anında özenli bir göz makyajı görünümü yaratmak için ayçiçeği yağı ve aloe vera ile zenginleştirilmiş yüksek pigmentli Green Up Eye Pencil’ı da daima çantanda taşıyabilirsin. 
  • Görünümünü tamamlamak için ise tercihini Flormar vegan rujlardan yana yapabilirsin. Dört farklı renk seçeneği sunan yüksek pigmentli Green Up Lipstick’leri, denediğin anda bir daha çantandan eksik etmek istemeyeceksin!
  • Ayrıca koleksiyonda, rengarenk vegan oje çeşitlerinin beraberinde kirpik ve tırnak bakımı için de temiz içerikli vegan ürünler bulabilirsin. Nasıl ama?

 

Ayrıcalıklı bir makyaj ve kişisel bakım deneyimi sunan Flormar Green Up Koleksiyonu, doğaya saygılı seçimler yapmanın alternatif bir yolunu sunuyor. Yoksa sen hala keşfetmedin mi? 

