{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Zeynep Bastık x Flormar

Skin Lifting Foundation
SKIN LIFTING
Foundation

Flormar Skin Lifting Yaşlanma Karşıtı Bakım Yapan Kremsi Dokulu SPF 30 Fondöten, yüksek oranda doğal kaynaklı formülü ve aktif bileşenleriyle ten makyajından daha fazlasını sunuyor. İçerdiği bitkisel kolajenle istenen genç ve pürüzsüz cilt görünümünü keyifli bir makyaj rutiniyle gerçeğe dönüştüren Flormar Skin Lifting fondöten, 16 renk seçeneğiyle tüm ciltlere hitap ediyor. Hadi, kendi rengini keşfet!

Skin Lifting Foundation, zeynep bastık, flormar, iş birliği Hemen Keşfet
Skin Lifting Foundation, zeynep bastık, flormar, iş birliği
Lightweight Lip Powder Lipstick
LIGHTWEIGHT
lip powder

Kadifemsi mat bitiş, hafif yapıyla buluştu; Flormar Lightweight Lip Powder Yüksek Pigmentli & Mat Bitişli Ultra Hafif Ruj ortaya çıktı! Zengin içerikli ve besleyici bir formüle sahip olan Flormar Lightweight mat ruj, 18 farklı ton seçeneğiyle hayatın en güzel renklerini makyajına taşıman için seni bekliyor. Doğadan ilham alınarak geliştirilen Flormar Lightweight Mat Lipstick’ler, uzun süre etkili renk performansıyla günün her anında cazibene eşlik etmeye hazır!

Lightweight Lip Powder Lipstick, zeynep bastık, flormar Hemen Keşfet
Lightweight Lip Powder Lipstick, zeynep bastık, flormar
Makyajını Tamamla

Zeynep Bastık x Yepyeni Flormar Reklam Filmi Yayında!


Flormar ve Zeynep Bastık iş birliğiyle işte karşında sahnenin yeni yıldızı: Lightweight Lip Powder Ruj! Hayatın en güzel renkleri ve notalarından ilham alınarak geliştirilen yeni Lightweight Lip Powder stick mat ruj, Flormar’ın yenilenen yüzü ve Zeynep Bastık’ın ilham dolu enerjisiyle hayat buldu!


Türkiye’nin sevilen kozmetik markası Flormar, dönüşüm ve yenilenme sürecinin son adımı olarak başarılı Türk pop sanatçısı Zeynep Bastık ile marka yolculuğunda yeni bir adım daha attı! Geçtiğimiz aylarda “Yepyeni bir Flormar!” mottosuyla sahnelere çıkan marka, bu sürecin devamı olan Zeynep Bastık reklam kampanyasında gücünü mutluluğun renginden alıyor. “Mutluluk senin rengin!” diyerek tüm makyajseverlere seslenen Flormar, her birey için mutluluğun ayrı bir tanımı olduğuna inanarak hem ürün çeşitliliği hem de kapsayıcılığı özelinde farklı renklere odaklanıyor. 

Zeynep Bastık eşliğinde güzellik tutkunlarını yepyeni bir ruj serisiyle daha buluşturmak için yola çıkan Flormar, Lightweight Lip Powder Ruj serisi için yaptığı yeni iş birliğiyle makyaj ve müziğin kusursuz tamamlayıcılığına dikkat çekiyor. Zeynep Bastık’ın yüksek enerjisi ve aurasından ilham alan kampanya, her notada hissedilen farklı heyecanları odağına alıyor. Kalıplaşmış yargıları yıkmak ve her renkte güzel olmanın hafifliğini keşfetmek için hadi, sen de bu dansa katıl! Flormar ve Zeynep Bastık, modunu yükseltmek için müziği çoktan son ses açtı bile: Hayat renk renk, hadi keşfet! Bu Flormar’dan sana bi’ davet!


Flormar ve Zeynep Bastık, Modunu Yükseltmeye Geliyor!


Flormar, logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliğini müzik dünyasının sevilen ismi Zeynep Bastık’la pekiştiriyor. Bu güçlü adımla tam anlamıyla “ses getiren” Flormar, Zeynep Bastık’ın enerjik ruhu ve güçlü tarzı eşliğinde, Lightweight Lip Powder Ruj’u rengarenk, capcanlı ve mod yükseltici bir kampanya ile müjdeliyor. 2023 Eylül ayında lansmanı yapılan Lightweight Lip Powder Ruj’la Flormar, tüm bireylere içindeki renkleri özgürce dışa vurma imkanı sunuyor. Bu gayeye ses veren güçlü isimse, mod yükselten şarkılarıyla tüm müzikseverlerin kalbini kazanan Zeynep Bastık oluyor!

Zeynep Bastık her an içinden geldiği gibi olmanın gücünü en doğal haliyle yansıtıyor. Flormar da benzer şekilde, yeni marka kimliğiyle her bireyin doğal enerjisini var eden farklı renk ve notaların büyüsüne odaklanıyor. Yani; yenilenen Flormar’da hayat içinden geldiği gibi, makyajın istediğin gibi, renklerin tıpkı senin gibi, sen ise dilediğin gibi… Hadi, Lightweight Lip Powder Ruj’u kap ve müziğin sesini aç; tüm enerjin ve renklerinle, Flormar’da mutluluğun keyfini sürmeye sen de davetlisin!


Yenilenen Flormar’da, Mutluluğun Keyfini Sürmek için Sahne Zeynep Bastık’ın!


Zeynep Bastık, değişim yolculuğunu güçlü bir imzayla tamamlayan Flormar için sanat dünyasındaki en güçlü temsilcilerin başında geliyor. Ürün ambalajlarından mağazalarına, logusundan görsellerine büyük bir dönüşüm geçiren Flormar’a eşlik etmek, Zeynep Bastık’ın renkli, doğal ve özgün sanatçı kişiliğine de uyum sağlıyor. Günlük hayatta yalın ve özgür, sahnelerde ise çarpıcı fakat yine doğal stiliyle öne çıkan Zeynep Bastık, Flormar’ın her ana ve her tarza uygun ürünleriyle ortak noktada buluşuyor.

Doğadan ilham alan renkler, Zeynep Bastık’ın öncülüğünde hayatın notalarıyla kaynaşarak makyajseverlerin stiline uzanıyor! Yaşamın en güzel renklerini dudaklara taşıyan Lightweight Lip Powder Ruj, Türk müziğinde farklı zevklerin ortak beğenisi olan Zeynep Bastık stiline çok yakışıyor! Lightweight Lip Powder Yüksek Pigmentli & Mat Bitişli Ultra Hafif Ruj’un canlı renkleri göz alıcı makyajlar ortaya çıkarırken, Zeynep Bastık reklamının mod yükselten enerjisiyle keyifli makyaj rutinlerine de göz kırpıyor. 


Zeynep Bastık Kimdir ve Nerelidir?


Müzisyen bir ailenin ilk ve tek kızı olarak 1993 yılında Çanakkale’de doğan Zeynep Bastık, çocukluk döneminde ailesiyle beraber İzmir’e yerleşti. Müziğini ve dansını icra etmeye henüz 17 yaşındayken başladı. Profesyonel olarak dans eden ve oyunculuk yapan sanatçı, İzmir’de bir rock grubunun solistiyken adını yerel çevrelerde çoktan duyurmuştu. Bastık, İstanbul’a gelip back vokalistlik yapmaya başladıktan sonra kısa zamanda solo kariyerine de adım attı. Fırça ve Şahaneyim teklileri, sanatçının parlak geleceğini daha o zamanlarda gözler önüne seren ilk işler olarak öne çıktı.

İlk single parçalarından sonra bir Youtube kanalı kuran Zeynep Bastık, kendi evinde seslendirdiği cover parçalar yayınlamaya başladı. Kısa sürede 1,5 milyondan fazla aboneye ve 800 milyondan fazla izlenmeye ulaşan kanal, Zeynep Bastık’ın kendi şarkılarına uzanan yolun temellerini güçlendirdi. Uslanmıyor Bu, Her Mevsim Yazım, Her Yerde Sen, Bir Daha, Boş Yapma, Sana Bayılıyorum, Ara ve Eyvah adlı parçalar bugüne dek en popüler Zeynep Bastık şarkıları oldu. Sesini Türkiye’nin en büyük arenalarından milyonlara duyuran Zeynep Bastık, Zeynodisco isimli ilk stüdyo albümünü ise 2021 yılında yayınlandı. 


Mutluluk Senin Rengin, Mutluluğun Keyfini Sür!


Flormar x Zeynep Bastık iş birliği Flormar’ın yeni marka kimliğini sunarken, Zeynep Bastık’ın da rengarenk enerjisini ve kıpır kıpır dünyasını yansıtıyor. mutluluğun keyfini sürmek için doğadan ilham alan renklerin makyajseverlere verdiği ilham, bu iş birliğinde müziğin gücüyle en güçlü haline kavuşuyor. Güzelliği amaçlayan her bireyin modunu yükseltmeyi hedefleyen Flormar, en neşeli notaları makyajın göz alıcı renkleriyle somutlaştırıyor.

Sen de enerjini tazeleyecek ve modunu yükseltecek makyajlara imza atmayı istersen, Flormar X Zeynep Bastık iş birliğiyle sunulan Lightweight Lip Powder Ruj’u makyaj çantana hemen ekle ve mutluluğun keyfini sürmeye başla! Peki, bu enerjik işbirliğiyle makyaj dünyasına katılacak daha hangi makyaj ürünleri var dersin? Beklemede kal! Bu yıl hayatın boyunca sana eşlik etmesini isteyeceğin o efsane fondöten ve maskarayla da tanışabilirsin! 


Her renkte güzelsin, iyi hissedersin, bak kendin gibisin. Hadi, kendi rengini bulmak için sen de hemen keşfe çık!celebrity-lp-mobile-widget-order