{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } }, "extraData": { "cd_userHashedEmail": "e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Zeynep Bastık x Flormar

LONGER THAN EVER
Mascara


Flormar Longer Than Ever Uzun Görünüm Veren Maskara ile tek seferde uzun ve çarpıcı kirpikler seninle! Esnek fırçasıyla tüm kirpikleri yakalayarak çarpıcı bir uzunluk kazandıran Flormar Longer Than Ever maskara, yüksek oranda doğal kaynaklı formülüyle de temiz içerikli bir alternatif sunuyor. Hadi, sen de hemen dene!

longer than ever mascara, zeynep batık, uzun kirpikler, uzatma etkili maskara Hemen Keşfet
Zeynep Bastık x Yepyeni Flormar
longer than ever mascara, zeynep batık, uzun kirpikler, uzatma etkili maskara
SKIN LIFTING
Foundation

Flormar Skin Lifting Anti-aging Bakım Yapan Kremsi Dokulu SPF 30 Fondöten, yüksek oranda doğal kaynaklı formülü ve aktif bileşenleriyle ten makyajından daha fazlasını sunuyor. İçerdiği bitkisel kolajenle istenen genç ve pürüzsüz cilt görünümünü keyifli bir makyaj rutiniyle gerçeğe dönüştüren Flormar Skin Lifting fondöten, 16 renk seçeneğiyle tüm ciltlere hitap ediyor. Hadi, kendi rengini keşfet!

Skin Lifting Foundation, zeynep bastık, flormar, iş birliği Hemen Keşfet
Skin Lifting Foundation, zeynep bastık, flormar, iş birliği
LIGHTWEIGHT
lip powder

Kadifemsi mat bitiş, hafif yapıyla buluştu; Flormar Lightweight Lip Powder Yüksek Pigmentli & Mat Bitişli Ultra Hafif Ruj ortaya çıktı! Zengin içerikli ve besleyici bir formüle sahip olan Flormar Lightweight mat ruj, 18 farklı ton seçeneğiyle hayatın en güzel renklerini makyajına taşıman için seni bekliyor. Doğadan ilham alınarak geliştirilen Flormar Lightweight Mat Lipstick’ler, uzun süre etkili renk performansıyla günün her anında cazibene eşlik etmeye hazır!

Lightweight Lip Powder Lipstick, zeynep bastık, flormar Hemen Keşfet
Lightweight Lip Powder Lipstick, zeynep bastık, flormar
Makyajını Tamamla

Zeynep Bastık x Yepyeni Flormar Reklam Filmi Yayında!

Flormar ve Zeynep Bastık iş birliğiyle işte karşında sahnenin yeni yıldızı: Longer Than Ever maskara! Kirpiklere anında uzun ve çarpıcı bir görünüm kazandıran Longer Than Ever maskara, Flormar’ın yenilenen yüzü ve Zeynep Bastık’ın ilham dolu enerjisiyle hayat buldu. Lightweight Lip Powder stick ruj ve Skin Lifting fondötenden sonra Flormar X Zeynep Bastık iş birliğinin yeni üyesi olan Longer Than Ever maskara, kirpiklerine nefes kesici bir uzunluk ve hacim kazandırmak için çoktan hazır!

Türkiye’nin sevilen kozmetik markası Flormar, dönüşüm ve yenilenme sürecinin son adımı olarak başarılı Türk pop sanatçısı Zeynep Bastık ile marka yolculuğunda yeni bir adım daha attı! Geçtiğimiz aylarda “Yepyeni bir Flormar!” mottosuyla sahnelere çıkan marka, bu sürecin devamı olan Zeynep Bastık reklam kampanyasında gücünü mutluluğun renginden alıyor. “Mutluluk senin rengin!” diyerek tüm makyajseverlere seslenen Flormar, her birey için mutluluğun ayrı bir tanımı olduğuna inanarak hem ürün çeşitliliği hem de kapsayıcılığı özelinde farklı renklere odaklanıyor.

Bu Flormar’dan Sana Bi’ Davet!

Zeynep Bastık eşliğinde güzellik tutkunlarını yepyeni bir ruj, fondöten ve maskara serisiyle daha buluşturan Flormar, yaptığı bu yeni iş birliğiyle makyaj ve müziğin kusursuz tamamlayıcılığına dikkat çekiyor. Zeynep Bastık’ın yüksek enerjisi ve aurasından ilham alan kampanya, her notada hissedilen farklı heyecanları odağına alıyor. Kalıplaşmış yargıları yıkmak ve her renkte güzel olmanın hafifliğini keşfetmek için hadi sen de bu dansa katıl! Flormar ve Zeynep Bastık, modunu yükseltmek için müziği çoktan son ses açtı bile: Hayat renk renk, hadi keşfet! Bu Flormar’dan sana bi’ davet!

Flormar ve Zeynep Bastık Modunu Yükseltmeye Geliyor!

Flormar, logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliğini müzik dünyasının sevilen ismi Zeynep Bastık’la pekiştiriyor. Bu güçlü adımla tam anlamıyla “ses getiren” Flormar, Zeynep Bastık’ın enerjik ruhu ve güçlü tarzı eşliğinde Lightweight Lip Powder ruju, Skin Lifting fondöteni ve Longer Than Ever maskarayı capcanlı ve mod yükseltici bir kampanyayla müjdeliyor. 

Flormar, Lightweight Lip Powder stick rujla tüm bireylere içindeki renkleri özgürce dışa vurma imkanı sunarken, Skin Lifting fondöten sayesinde gençlik enerjisini ten makyajıyla korumanın yolunu açıyor. Longer Than Ever maskarayla ise kirpiklere dinamik ve çarpıcı bir görünüm kazandırmanın formülünü sunuyor. Bu gayelere ses veren güçlü isimse, mod yükselten şarkılarıyla tüm müzikseverlerin kalbini kazanan Zeynep Bastık oluyor!

Makyajın İstediğin Gibi, Sen ise Dilediğin Gibi!

Zeynep Bastık her an içinden geldiği gibi olmanın gücünü en etkileyici haliyle yansıtıyor. Flormar da benzer şekilde, yeni marka kimliğiyle farklı renk ve notaların büyüsüne odaklanıyor. Yani; yenilenen Flormar’da hayat içinden geldiği gibi, makyajın istediğin gibi, renklerin tıpkı senin gibi, sen ise dilediğin gibi… Hadi, cildinde pürüzsüz görünüm yaratacak Skin Lifting fondöteni, eşsiz renkleriyle öne çıkan Lightweight Lip Powder stick mat ruju ve kirpikleri uzatan ve besleyen Longer Than Ever maskarayı kap ve müziğin sesini aç; tüm enerjin ve içindeki gençlik ateşiyle, Flormar’da mutluluğun rengini bulmaya sen de davetlisin!

Yenilenen Flormar’da Mutluluk Senin Rengin, Sahne Zeynep Bastık’ın!

Zeynep Bastık, değişim yolculuğunu güçlü bir imzayla tamamlayan Flormar için sanat dünyasındaki en güçlü temsilcilerin başında geliyor. Ürün ambalajlarından mağazalarına, logusundan görsellerine dek büyük bir dönüşüm geçiren Flormar’a eşlik etmek, Zeynep Bastık’ın renkli ve özgün sanatçı kişiliğine de uyum sağlıyor. Günlük hayatta yalın ve özgür, sahnelerde ise çarpıcı ve göz alıcı stiliyle öne çıkan Zeynep Bastık, Flormar’ın her ana ve her tarza uygun makyaj ürünleriyle ortak noktada buluşuyor.

Doğadan İlham Alan Renkler, Doğal Kaynaklı Formüller… 

Doğadan ilham alınarak geliştirilen ürünler, Zeynep Bastık’ın öncülüğünde hayatın notalarıyla kaynaşarak makyajseverlerin stiline uzanıyor! Doğanın en güzel renklerini dudaklara taşıyan Lightweight Lip Powder stick ruj, Türk müziğinde farklı zevklerin ortak beğenisi olan Zeynep Bastık stiline çok yakışıyor! Aktif içeriklerden oluşan yüksek oranda doğal kaynaklı formülüyle Skin Lifting fondöten, Zeynep Bastık’ın enerjik kişiliğinin ten makyajına özel bir yorumu niteliğinde. Kirpiklere upuzun bir görünüm kazandıran Longer Than Ever maskara ise Zeynep Bastık’ın enerjik bakışlarının sırrını oluşturuyor.

Skin Lifting yaşlanma karşıtı fondötenin pürüzsüz cilt görünümü sunan özel formülü, Lightweight Lip Powder rujun canlı renkleri ve Longer Than Ever maskaranın özel geliştirilmiş fırçası göz alıcı makyajlar ortaya çıkarırken, Zeynep Bastık reklamının mod yükselten enerjisiyle keyifli makyaj rutinlerine de göz kırpıyor.

Zeynep Bastık Kimdir ve Nerelidir?

Müzisyen bir ailenin ilk ve tek kızı olarak 1993 yılında Çanakkale’de doğan Zeynep Bastık, çocukluk döneminde ailesiyle beraber İzmir’e yerleşti. Müziğini ve dansını icra etmeye henüz 17 yaşındayken başladı. Profesyonel olarak dans eden ve oyunculuk yapan sanatçı, İzmir’de bir rock grubunun solistiyken adını yerel çevrelerde çoktan duyurmuştu. Bastık, İstanbul’a gelip back vokalistlik yapmaya başladıktan sonra kısa zamanda solo kariyerine de adım attı. Fırça ve Şahaneyim teklileri, sanatçının parlak geleceğini daha o zamanlarda gözler önüne seren ilk işler olarak öne çıktı.

İlk single parçalarından sonra bir Youtube kanalı kuran Zeynep Bastık, kendi evinde seslendirdiği cover parçalar yayınlamaya başladı. Kısa sürede 1,5 milyondan fazla aboneye ve 800 milyondan fazla izlenmeye ulaşan kanal, Zeynep Bastık’ın kendi şarkılarına uzanan yolun temellerini güçlendirdi. Uslanmıyor Bu, Her Mevsim Yazım, Her Yerde Sen, Bir Daha, Boş Yapma, Sana Bayılıyorum, Ara ve Eyvah adlı parçalar bugüne dek en popüler Zeynep Bastık şarkıları oldu. Sesini Türkiye’nin en büyük arenalarından milyonlara duyuran Zeynep Bastık, Zeynodisco isimli ilk stüdyo albümünü ise 2021 yılında yayınlandı. 

Flormar x Zeynep Bastık İş Birliğiyle Mutluluk Senin Rengin!

Flormar x Zeynep Bastık iş birliği Flormar’ın yeni marka kimliğini sunarken, Zeynep Bastık’ın da rengarenk enerjisini ve kıpır kıpır dünyasını yansıtıyor. “Mutluluk senin rengin!” mottosuyla makyajseverlere ilham veren bu iş birliği, müziğin hayatın farklı notalarını vurgulayan yüksek enerjisiyle en güçlü haline kavuşuyor. Güzelliği amaçlayan her bireyin modunu yükseltmeyi hedefleyen Flormar, en neşeli notaları makyajın göz alıcı renkleriyle somutlaştırıyor.

İçeriğindeki bitkisel kolajenle ciltte pürüzsüz bir tuval oluşturan Skin Lifting fondöten, Lightweight Lip Powder rujun eşsiz renkleriyle buluşarak içten gelen enerjinin en somut halini yansıtıyor. Longer Than Ever maskara ise yüzde 83’e varan oranda doğal kaynaklı bileşenleri, E vitamini ve badem yağıyla geliştirilen besleyici içeriğiyle dinamik ve dikkat çekici bakışların makyajdaki formülünü sunuyor. Flormar x Zeynep Bastık kampanyasına dahil olan bu üç lansman ürünü, ortaya çıkardığı eşsiz görünümlerle tüm makyajseverlere mutluluğun rengini müjdeliyor!

Yepyeni Flormar ile Yepyeni Bir Makyaj Deneyimi!

Yeni dönüşümünü Zeynep Bastık’la başlattığı bu güçlü kampanyayla kutlayan Flormar, makyajseverleri de bu doğrultuda yepyeni bir makyaj deneyimine davet ediyor. Yaşlanma karşıtı bakım yapan formülüyle her kullanımda daha genç ve dinç hissetmeyi mümkün kılan Skin Lifting fondöten, hayatın farklı notalarında ilerleyen tüm bireylere sadece makyaj ile pürüzsüz ve genç bir cilt görünümüne adım adım yaklaşma imkanı sunuyor. 

Dudak makyajının yıldızı Lightweight Lip Powder mat stick ruj, mutluluğun keyfini sürmeye imkan tanıyan renkleriyle Zeynep Bastık ve tüm makyajseverlerin büyüleyici enerjisini kutluyor. Longer Than Ever maskara ise içten gelen enerjisini çarpıcı ve enerjik bakışlarla yansıtmak isteyenlere nokta atışı bir seçenek sunuyor.

Mutluluğun Rengini Makyajınla Yansıtmaya Başla!

Sen de enerjini tazeleyecek ve modunu yükseltecek makyajlara imza atmayı istersen, Flormar X Zeynep Bastık iş birliğiyle sunulan Skin Lifting fondöteni, Lightweight Lip Powder stick ruju ve Longer Than Ever maskarayı makyaj çantana hemen ekle; mutluluğun rengini makyajınla yansıtmaya başla! Ne de olsa Flormar, gençliğin hiç bitmeyen enerjisini kutlamak adına geliştirdiği bu özel makyaj ürünleriyle her daim seninle! Sen de ne zaman istersen müziğin sesini aç; cildini eşitle, dudaklarını renklendir ve bakışlarını dinamikleştir. İşte hepsi bu kadar!


Son olarak Flormar’dan sana bir not: Her renkte güzelsin, iyi hissedersin, bak kendin gibisin. Hadi, kendi rengini bulmak için sen de hemen keşfe çık!