{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } }, "extraData": { "cd_userHashedEmail": "e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductDetail" }
{ "type": "gtmStart" }

Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi

3 Renk
 Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi
Tükendi rozeti
 Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi Yeşi̇l 8682536014977 | Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi Yeşi̇l 8682536014977 | Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi Yeşi̇l 8682536014977 | Flormar
Cilde sağlıklı görünüm veren yüz maskesi | 10 ML
Renk: 002 CLAY
Tüm Renkleri Göster

Renk Seçiniz

29.99

3 Renk Tüm Renkleri Göster

Stoğu Gelince Haber Ver
Favorilere Ekle Kamera İle Dene
<p><span style="font-weight: 400;">Yağlı cilt tipi, belirgin özellikleri nedeniyle birtakım avantajlar sağlasa da bazen hayatı zorlaştırabiliyor. Neyse ki Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı &amp; Yumuşatıcı Kil Maskesi ile yağlı cilt sorunlarını hızlıca çözmek mümkün! Zengin bir içerik listesine sahip olan Flormar yağlı ciltlere özel yumuşatıcı kil maskesi cildin ideal görünümünü korumaya yardımcı oluyor. Cildi kirlerden arındırırken geride yumuşak bir his bırakıyor.</span></p> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı &amp; Yumuşatıcı Kil Maskesi, krem formu sayesinde oldukça kolay bir şekilde uygulanıyor. Dakikalar içinde kuruyan maske, bekleme süresinin sonunda kolayca soyulabilir bir kıvam alıyor. Böylelikle ciltten kolayca arındırılabilen Flormar kil maskesi, haftalık temizleyici bakım rutini için tam bir kurtarıcı!</span></p> <h2><strong>Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı &amp; Yumuşatıcı Kil Maskesi Nedir?</strong></h2> <p><strong>Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı &amp; Yumuşatıcı Kil Maskesi</strong><span style="font-weight: 400;">, detoksifiye bambu kömür tozu ve Alman papatya özü ile zenginleştirilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Yağlı cilt tipi için uygundur. Krem formdadır. Flormar soyulabilen kil maskesi boyun ve yüz bölgesinde kullanıma uygundur.</span></p> <h2><strong>Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı &amp; Yumuşatıcı Kil Maskesi Ne İşe Yarar?</strong></h2> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar yumuşatıcı kil maskesi ciltte ferahlatıcı bir his yaratır. Bu özel maske zengin içerik listesiyle gözenek görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca içerdiği detoksifiye bambu kömür tozu ve Alman papatya özleri ile ince çizgi görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Cilde daha sıkı bir görünüm kazandırmaya destek olan Flormar kil maskesi, bu özellikleriyle cildi makyaja hazırlamaya da katkıda bulunur.</span></p> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar yağlı ciltlere özel maske avantajlı krem formu sayesinde hem uygulanırken hem de ciltten ardındırırken konfor sağlar. Hızlıca kurur ve kolayca soyulur. Böylece maske uygulaması sonrası yıkama işleminde de kolaylık sağlar. Hem yüz hem de boyun bölgesinde kullanıma uygun olan Flormar yağlı ciltlere özel arındırıcı ve yumuşatıcı kil maskesi, işlevsel bir bakım ürünü alternatifi sunar.</span></p>
Ürün Bilgileri
GÖNDER
Stoklar çok hızlı tükeniyor. Bu arama, stokların nerede bulunabileceğinin bir göstergesidir, ancak uzun süre orada kalacağını garanti edemeyiz.
Mağaza bulunamadı
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ NASIL UYGULANIR? GÖNDERİM VE İADE CANLI DESTEK

Yağlı cilt tipi, belirgin özellikleri nedeniyle birtakım avantajlar sağlasa da bazen hayatı zorlaştırabiliyor. Neyse ki Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi ile yağlı cilt sorunlarını hızlıca çözmek mümkün! Zengin bir içerik listesine sahip olan Flormar yağlı ciltlere özel yumuşatıcı kil maskesi cildin ideal görünümünü korumaya yardımcı oluyor. Cildi kirlerden arındırırken geride yumuşak bir his bırakıyor.

Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi, krem formu sayesinde oldukça kolay bir şekilde uygulanıyor. Dakikalar içinde kuruyan maske, bekleme süresinin sonunda kolayca soyulabilir bir kıvam alıyor. Böylelikle ciltten kolayca arındırılabilen Flormar kil maskesi, haftalık temizleyici bakım rutini için tam bir kurtarıcı!

Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi Nedir?

Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi, detoksifiye bambu kömür tozu ve Alman papatya özü ile zenginleştirilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Yağlı cilt tipi için uygundur. Krem formdadır. Flormar soyulabilen kil maskesi boyun ve yüz bölgesinde kullanıma uygundur.

Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi Ne İşe Yarar?

Flormar yumuşatıcı kil maskesi ciltte ferahlatıcı bir his yaratır. Bu özel maske zengin içerik listesiyle gözenek görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca içerdiği detoksifiye bambu kömür tozu ve Alman papatya özleri ile ince çizgi görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Cilde daha sıkı bir görünüm kazandırmaya destek olan Flormar kil maskesi, bu özellikleriyle cildi makyaja hazırlamaya da katkıda bulunur.

Flormar yağlı ciltlere özel maske avantajlı krem formu sayesinde hem uygulanırken hem de ciltten ardındırırken konfor sağlar. Hızlıca kurur ve kolayca soyulur. Böylece maske uygulaması sonrası yıkama işleminde de kolaylık sağlar. Hem yüz hem de boyun bölgesinde kullanıma uygun olan Flormar yağlı ciltlere özel arındırıcı ve yumuşatıcı kil maskesi, işlevsel bir bakım ürünü alternatifi sunar.

Ürün Barkodu 8682536014977
Ürün Kodu 36000068-002
Hacmi 10 ML
Yerli Üretim
Detoksifiye Bambu Kömür Tozu, Alman Papatya Özü ile gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.
Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi
 • Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi’ni uygulamadan önce cildinin temiz olduğundan emin olmalısın.
 • Maskeyi uygulamadan önce varsa cildindeki makyajı çıkarmalısın. Makyajın yoksa yüz ve boyun bölgeni sadece cilt tipine uygun bir temizleyiciyle yıkayabilirsin.
 • Cildini iyice kuruladıktan sonra maskeyi uygulamaya geçebilirsin.
 • Maskenin paketini açıp yeterli miktarda ürünü bir fırça yardımıyla alabilirsin. Fırça kullanımı maskeyi cildine eşit şekilde yaymanı kolaylaştırır.
 • Fırçana aldığın Flormar yağlı ciltlere özel yumuşatıcı kil maskesini cildini hafifçe kapatacak incelikte uygulamalısın.
 • Soyulabilen maskenin fazla kalın veya ince olmamasına özen göstermelisin.
 • Maskeyi çok ince uygulaman halinde çıkarma işlemi sırasında sorun yaşayabilirsin. Maskenin kalın olması durumunda ise kuruma işlemi için daha çok beklemek durumunda kalabilirsin.
 • Flormar yağlı ciltlere özel arındırıcı ve yumuşatıcı kil maskesini göz ve dudak çevrenden uzak tutarak tüm yüzüne ve boynuna uygulamalısın.
 • Maskenin kuruması için 20 dakika kadar beklemelisin.
 • Flormar gözenek görünümünü giderici soyulabilir kil maskesi tamamen kuruduktan sonra soyarak cildinden uzaklaştırabilirsin.
 • Maskeyi çıkarırken sert hareketlerden kaçınmaya özen göstermelisin.
 • Flormar arındırıcı kil maskesini cildinden tamamen soyduktan sonra yıkayıp tonikleyebilir ve cilt bakım rutinine kaldığın yerden devam edebilirsin.

TESLİMAT

Siparişin 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 2-7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilir. Ürünün kargoya teslim edildiğinde SMS ve mail olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Siparişin durumunu Hesabım sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsin. Siparişini teslim aldığında hasarlı olup olmadığını kontrol etmeni öneririz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almadan, hasar tutanağı ile kargonu iade edebilirsin. Hasarlı ürün haricinde ürün değişimi yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI

Satın aldığın ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsin. İade ürün tarafımıza gönderilip teslim alınmasıyla birlikte 14 gün içerisinde kontrol edilip, mevzuata aykırı bir sorun bulunmuyorsa iadesi onaylanmaktadır. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İade etmek istediğiniz ürünleri UPS Kargo ile W5387E kodunu belirterek karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

Flormar ürünleri ile ilgili merak ettiğin her şeyi güzellik danışmanımıza sorabilirsin. Güzellik danışmanımız hafta içi saat 09.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında tüm soruların için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Güzellik danışmanımızın sana yardımcı olabilmesi için aşağıdaki kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rıza beyanını onaylamanı rica ederiz. https://www.flormar.com.tr/bize-ulasin/
Bu ürün için henüz hiç yorum yapılmadı.

Yağlı cilt tipi, belirgin özellikleri nedeniyle birtakım avantajlar sağlasa da bazen hayatı zorlaştırabiliyor. Neyse ki Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi ile yağlı cilt sorunlarını hızlıca çözmek mümkün! Zengin bir içerik listesine sahip olan Flormar yağlı ciltlere özel yumuşatıcı kil maskesi cildin ideal görünümünü korumaya yardımcı oluyor. Cildi kirlerden arındırırken geride yumuşak bir his bırakıyor.

Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi, krem formu sayesinde oldukça kolay bir şekilde uygulanıyor. Dakikalar içinde kuruyan maske, bekleme süresinin sonunda kolayca soyulabilir bir kıvam alıyor. Böylelikle ciltten kolayca arındırılabilen Flormar kil maskesi, haftalık temizleyici bakım rutini için tam bir kurtarıcı!

Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi Nedir?

Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi, detoksifiye bambu kömür tozu ve Alman papatya özü ile zenginleştirilmiş bir cilt bakım ürünüdür. Yağlı cilt tipi için uygundur. Krem formdadır. Flormar soyulabilen kil maskesi boyun ve yüz bölgesinde kullanıma uygundur.

Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi Ne İşe Yarar?

Flormar yumuşatıcı kil maskesi ciltte ferahlatıcı bir his yaratır. Bu özel maske zengin içerik listesiyle gözenek görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca içerdiği detoksifiye bambu kömür tozu ve Alman papatya özleri ile ince çizgi görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Cilde daha sıkı bir görünüm kazandırmaya destek olan Flormar kil maskesi, bu özellikleriyle cildi makyaja hazırlamaya da katkıda bulunur.

Flormar yağlı ciltlere özel maske avantajlı krem formu sayesinde hem uygulanırken hem de ciltten ardındırırken konfor sağlar. Hızlıca kurur ve kolayca soyulur. Böylece maske uygulaması sonrası yıkama işleminde de kolaylık sağlar. Hem yüz hem de boyun bölgesinde kullanıma uygun olan Flormar yağlı ciltlere özel arındırıcı ve yumuşatıcı kil maskesi, işlevsel bir bakım ürünü alternatifi sunar.

Ürün Barkodu 8682536014977
Ürün Kodu 36000068-002
Hacmi 10 ML
Yerli Üretim

Detoksifiye Bambu Kömür Tozu, Alman Papatya Özü ile gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.

Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi
 • Flormar Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı & Yumuşatıcı Kil Maskesi’ni uygulamadan önce cildinin temiz olduğundan emin olmalısın.
 • Maskeyi uygulamadan önce varsa cildindeki makyajı çıkarmalısın. Makyajın yoksa yüz ve boyun bölgeni sadece cilt tipine uygun bir temizleyiciyle yıkayabilirsin.
 • Cildini iyice kuruladıktan sonra maskeyi uygulamaya geçebilirsin.
 • Maskenin paketini açıp yeterli miktarda ürünü bir fırça yardımıyla alabilirsin. Fırça kullanımı maskeyi cildine eşit şekilde yaymanı kolaylaştırır.
 • Fırçana aldığın Flormar yağlı ciltlere özel yumuşatıcı kil maskesini cildini hafifçe kapatacak incelikte uygulamalısın.
 • Soyulabilen maskenin fazla kalın veya ince olmamasına özen göstermelisin.
 • Maskeyi çok ince uygulaman halinde çıkarma işlemi sırasında sorun yaşayabilirsin. Maskenin kalın olması durumunda ise kuruma işlemi için daha çok beklemek durumunda kalabilirsin.
 • Flormar yağlı ciltlere özel arındırıcı ve yumuşatıcı kil maskesini göz ve dudak çevrenden uzak tutarak tüm yüzüne ve boynuna uygulamalısın.
 • Maskenin kuruması için 20 dakika kadar beklemelisin.
 • Flormar gözenek görünümünü giderici soyulabilir kil maskesi tamamen kuruduktan sonra soyarak cildinden uzaklaştırabilirsin.
 • Maskeyi çıkarırken sert hareketlerden kaçınmaya özen göstermelisin.
 • Flormar arındırıcı kil maskesini cildinden tamamen soyduktan sonra yıkayıp tonikleyebilir ve cilt bakım rutinine kaldığın yerden devam edebilirsin.

TESLİMAT

Siparişin 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 2-7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilir. Ürünün kargoya teslim edildiğinde SMS ve mail olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Siparişin durumunu Hesabım sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsin. Siparişini teslim aldığında hasarlı olup olmadığını kontrol etmeni öneririz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almadan, hasar tutanağı ile kargonu iade edebilirsin. Hasarlı ürün haricinde ürün değişimi yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI

Satın aldığın ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsin. İade ürün tarafımıza gönderilip teslim alınmasıyla birlikte 14 gün içerisinde kontrol edilip, mevzuata aykırı bir sorun bulunmuyorsa iadesi onaylanmaktadır. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İade etmek istediğiniz ürünleri UPS Kargo ile W5387E kodunu belirterek karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

Flormar ürünleri ile ilgili merak ettiğin her şeyi güzellik danışmanımıza sorabilirsin. Güzellik danışmanımız hafta içi saat 09.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında tüm soruların için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Güzellik danışmanımızın sana yardımcı olabilmesi için aşağıdaki kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rıza beyanını onaylamanı rica ederiz. https://www.flormar.com.tr/bize-ulasin/
{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "36000068", "sku": "8682536014977", "name": "Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı \u0026 Yumuşatıcı Kil Maskesi", "price": "29.99", "brand": "Flormar", "variant": "002CLAY", "category": "LIPS", "dimension10" : "0", "dimension11" : "", "dimension12": "", "dimension13": "YAĞLI CİLT", "dimension14": "KREM", "dimension15": "8682536014977", "dimension16": " 29.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "TR", "dimension19": "", "dimension30": "1894" }] } }

Bu ürün stokta olduğunda, posta adresinize bir bildirim göndereceğiz.