Sanal Makyaj Uygulaması Kullanım Koşulları

FLORMAR

SANAL MAKYAJ UYGULAMASI KULLANIM KOŞULLARI

https://www.flormar.com.tr/ alan adlı internet sitemizde uygulanan Sanal Makyaj Uygulaması ile birlikte siz internet sitesi ziyaretçilerimize internet sitemizde kurduğumuz Sanal Makyaj Platformu üzerinden ürünlerimizi deneyimleme ve görseliniz  üzerinde ürünlerimizin nasıl duracağını test etme imkanı sağlanmaktadır. Kişisel verilerinizi(fotoğraf göndererek veya kameranızı açarak) Şirketimizle paylaşmanız sonucunda işbu Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Sitenin yönetimi Kosan Kozmetik Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi’ne aittir.

Sanal Makyaj Uygulamasından yararlanmak isteyen internet sitesi ziyaretçilerimizden yüz taraması yöntemi ile birlikte biyometrik veri türünde olan özel nitelikli kişisel verileri talep edilmektedir. Biyometrik verilerinizin işlenmesine rıza göstermeniz halinde Sanal Makyaj Uygulaması’nı deneyimlediğiniz süre içerisinde verileriniz işlenmektedir. Kosan Kozmetik Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi  biyometrik verilerinizi hiçbir koşulda saklamamaktadır. Bununla birlikte, herhangi bir kişisel verinizi paylaşmak istemezseniz eğer ürünlerimizi mankenlere ait görseller üzerinden de deneyebilirsiniz. Bu sayede, biyometrik verinizin işlenmesini istememeniz halinde Kosan Kozmetik Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından size alternatif seçenek sunulmaktadır.

Sanal Makyaj Uygulamasının kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Kosan Kozmetik Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi yöneticileri yahut temsilcileri sorumlu değildir.

Sanal Makyaj Uygulamasının kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Kosan Kozmetik Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Kosan Kozmetik Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, uygulamayı veya hizmeti durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımı anında yürürlüğe girer.

En Yeniler
En Çok Satanlar
En Düşük Fiyatlılar
Filtreler
Ürün
VEYA
ÜRÜN DETAYI
YORUMLAR
BU ÜRÜN
DENEYENLER NE DİYOR?
Diğer 0 yorumu incele
Kuponlarım
Adres Bilgilerim
Yorum
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Durum
*SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
SIRALAMA
DİĞER
Flormar ürünlerinde ara...
KATEGORİLER
Sepetim
Ürün
İndirimli KDV Dahil Toplam :
İndirimli KDV Dahil Toplam :
Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
harf ve rakam içermelidir.
*Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*