Makyaj Süngeri ile Kapatıcı Uygulaması

1. Doğallık için Maksimum Hacim"Doğal bir sonuç almak için kapatıcı nasıl kullanılır?" diye düşünüyorsan makyaj süngerini bir de ıslak kullanmayı dene! 3-Piece makyaj süngerini bol suyla ıslat, maksimum hacme ulaşmasını sağla. Sonrasında hafifçe sık ve bir peçete yardımıyla fazla nemini aldır. Doğal bir bitiş için hafif nemli 3-Piece makyaj süngeri ürünü ince bir şekilde uygulamana yardım edecek.

2. Hafif Yapılı Bir KapatıcıDoğal bir görünüm için sadece makyaj süngeri ile kapatıcı uygulamak yeterli değil. Seçtiğin kapatıcının formülü de önemli. Doğal bir bitiş sunan hafif yapılı Perfect Coverage Liquid Concealer istediğin sonucu sana sunuyor. Ürünü direkt olarak cilt kusurlarının üstüne uygulamayı düşünüyorsan biraz bekle. Kapatıcıyı kullanacağın bölgenin genişliğine göre, seçtiğin süngerin sivri ucuna ürünü sürdükten sonra cildine yedirerek kullanmak daha doğal bir sonuç elde etmeni sağlar.

3. Tampon HareketlerKapatıcıyı cildine krem sürer gibi uygulaman, istediğin sonucu elde etmene engel olabilir. 3 Piece Blending Sponge Set ve kapatıcıdan tam performansta yararlanabilmen için cildine tampon hareketlerle uygulama yapman gerekiyor. Tampon hareketler ürünü inceltmeden uygulamanı, ürünü ince bir kat uyguladığın için doğal bir sonuç almanı sağlıyor.

4. Ürünü Cildine OturtSadece süngerin ince ucunu kullanıp bırakırsan geçiş hattını kapatmadığın için cildinde dalga dalga bir görünüm oluşur. Hem cildine ürünü oturtmak hem de yaptığın uygulamanın kalıcılığını arttırmak için süngerin arka kısmını da kullanmalısın. Süngerin arka kısmını tampon hareketlerle kapatıcı uyguladığın bölgede hafifçe gezdir.

5. Göz Altlarına Özen GösterGöz altları, yüzün diğer bölgelerine göre daha fazla ayrıntı içeriyor. Göz pınarı gibi çukurda kalan bölgelere, standart makyaj süngerleriyle ulaşılması çok zor. Setin içinde yer alan en küçük boy sünger, koyu halkaları kusursuz bir şekilde kapatmana yardımcı oluyor. Sivilceler, akne izleri ya da koyu halkalar güzelliğine gölge düşürmesin! Cildindeki kusurları en doğal şekilde kapatmanın yolunu anlattığımız videoyu izle, 3-Piece makyaj süngeri ile tanış, her zaman kusursuz görün!Doğal bir görünüm sunan kapatıcı uygulama teknikleri arıyorsan video tam sana göre! 3-Piece makyaj süngeri ile kusurlarını doğal güzelliğini örtmeden kapat, güzelliğinle ışılda!

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER