Düşük Göz Makyajı

1. Göz Kapağını AydınlatmalısınÖncelikle bakışlarını canlandırmak için göz kapağına aydınlık bir far sürmelisin. Flormar’ın Nude Eyeshadow paleti düşük göz makyajı yaparken en büyük yardımcın olacak. Far paletinde ilk olarak beyazı kullanarak işe başlamalı ve göz kapağının tamamını uygun bir fırça yardımıyla beyaz ile aydınlatmalısın.

2.Gözün Dış Köşelerine Gölgelendirme YapmalısınMakyajını yaparken Nude Eyeshadow paletin en büyük yardımcın olacağının altını çizmiştik. Göz kapaklarına sürdüğün beyaz fardan sonra şimdi sıra gölgelendirmeye geldi. Paletteki en koyu farla gözün dış köşesini gölgelendirmeli ve farı hafifçe yukarı doğru dağıtmalısın. Bu şekilde yapılan gölgelendirme gözün düşük kısmına yukarı doğru hareket verecek.

3.Eyeliner Kuyruğunu Yukarı Doğru Kaldırmalısınİstenen etkiyi yaratmak için eyeliner uygularken kuyruğu yukarı doğru kaldıracak şekilde kirpik diplerine yoğunluk vermelisin. Flormar’ın Roll'nN Go Liner’ı istediğin çarpıcı bakışlara ulaşmada mükemmel bir etki yaratacak.

4.Maskara Kullanmadan Önce Kirpiklerini KıvırmalısınUzun kirpikler bakışlarına derinlik katacak ve makyajını tamamlayacaktır. Bu sebeple maskara kullanmadan önce kirpiklerini kıvırmalı ve daha uzun görünmelerini sağlamalısın. Kirpikleri kıvırdıktan sonra sıra geldi dolgun kirpikler elde etmeye. OMLashes Extra Volume Mascara’yı uygulayarak kirpiklerinde yelpaze etkisi yaratabilirsin. Maskarayı gözün bitimine yoğunlaşarak yukarı doğru hareketlerle sürmelisin. Kirpiklerinin dış köşelerinde ise fırçayla yana doğru uygulama yaparak gözü daha kalkık gösterebilirsin.

5.Kaşların Makyajına ve Yüzüne Etkisini UnutmamalısınKaşlar hem kusursuz makyaj hem de yüz ifadesi için oldukça önemlidir. Makyajı tamamlarken kaşlarını da doldurmalısın. Kaşları doldururken başlangıç kısmını alttan, kavis kısmını ise üstten doldurmak kaşı olduğundan daha kalkık gösterecek ve bakışlardaki ifadeyi yukarı çekecektir. Son olarak yassı bir fırçanın ucunu kullanarak Flormar Stick Highlighter ile kaş altını biraz daha yukarı çekebilirsiniz. Hazırladığımız püf noktaları ile düşük göz kapaklarını daha canlı ve büyük göstermen mümkün! "Düşük gözlere nasıl makyaj yapılır?" videosunu izleyerek ipuçlarını hemen keşfet!Düşük göz kapaklarına sahipsen ve makyajında bir türlü istediğin canlılığı yakalayamıyorsan bu içeriğimiz tam senlik! Kusursuz bir makyajın en önemli adımı çarpıcı ve canlı göz makyajı için "düşük gözlere nasıl makyaj yapılır?" sorusuna yanıt bulacağın videomuzu izlemelisin.

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
  harf ve rakam içermelidir.
  *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*