CİLT TONUNA GÖRE RUJ SEÇİMİ

Cilt Tonuna Göre Ruj Seçimi

Cildinle bütünleşen tonda bir ruj, enerjik bir görünüme kavuşmana ve dudaklarının güzelliğiyle akıllara kazınmana yardım ediyor. Cilt tonunla örtüşmeyen renkte bir ruj ise cildinin daha solgun görünmesini sağladığı gibi, daha yorgun bir ifadeye sahip olmana da neden oluyor. Sunulan ipuçlarını kullanarak sana en yakışan kırmızı ruju bulabilir, günlük makyajında seni mükemmel gösterecek nude tonlarına makyaj çantanda yer verebilirsin.

1. Sana Yakışan Tonları Bulmanın İlk Adımı: Cilt Alt Tonu

Kendine yakıştırdığın, kullanmaktan hoşlandığın ya da tam tersi kendini rahat hissetmediğin ve bu nedenle uzak durmaya çalıştığın renkler elbette var. Doğrusunu söylemek gerekirse, kırmızının o tonunun sana yakışmamasının ten renginle hiçbir alakası bulunmuyor. Cilt alt tonunla bütünleşen renkler güzelliğinle ışıldamana yardım ederken uyumsuz renkler ise solgun görünmene neden oluyor. Soğuk, sıcak ve nötr olmak üzere üç farklı cilt alt tonu bulunuyor. Cilt alt tonunu doğru analiz ederek sadece sana yakışan ruj tonlarını değil, sana uygun makyaj malzemelerini de seçebilir, hatta kıyafet dolabını bile değiştirebilirsin.

2. Buzlar Kraliçesi: Soğuk Tonlar

Soğuk alt tonlu bir cilde sahipsen, ruj seçiminde de soğuk renk tonlarına odaklanmalısın. Pembelik ya da morluk barındıran renkler sana çok yakışıyor. Sana en yakışan kırmızı ruju bulmak istiyorsan, mavilik barındıran vişne çürüğü gibi tonlara göz atabilirsin. Nude ruj seçerken pembemsi tonları değerlendirebilir, pastel renklerle mükemmel görünebilirsin.

3. Güneş Kadar Yakıcı: Sıcak Tonlar

Sıcak alt tonlu cildinle güneş gibi ışıldamak istiyorsan, şeftali ve turuncu tonları barındıran rujlar tam sana göre! Bronza dönük sıcak tonlar, mükemmel görünmeni garantiliyor. Nar çiçeğine dönük kırmızı tonları, Hollywood starlarının ışığını yakalamana yardım ediyor. Sıcak kahveler, şeftaliye yakın nude tonlar cilt tonunla bütünleşiyor, tüm gözlerin sana dönmesini sağlıyor.

4. Nadide Bir Güzellik: Nötr Cilt Alt Tonu

Nötr cilt alt tonuna sahipsen eşsiz olduğunun farkında olmalısın. Soğuk tonları da sıcak tonları da mükemmel taşıyorsun. Hangi tonu tercih edersen et sana yakışıyor. Yine de ten rengin doğrultusunda yapacağın tercihlerle güzelliğini daha da ortaya koyabilir, ten renginin koyuluğuna yakışan tonlarla kusursuz görünebilirsin.

Ruj seçimi yaparken cilt alt tonunu dikkate alman, yanlış ruj seçimi nedeniyle yorgun ya da solgun görünmenin önüne geçiyor. Doğru ruj tonlarına makyaj çantanda yer vermen güzelliğini öne çıkarmana yardım ediyor. Cilt alt tonun hakkında bir fikrin yok mu? O halde videoyu seyrederek vakit kaybetmeden cilt alt tonunu öğrenebilirsin.
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
  harf ve rakam içermelidir.
  *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*