HAPPY FILTER KOLEKSİYONU

Flormar'ın yepyeni koleksiyonu Happy Filter, en popüler fotoğraf filtreleri ile yarışan bir görünümü, filtre kullanmaya gerek kalmadan yakalamanı sağlıyor! Işıltılı ve doğal tonları bir araya getirerek canlı ve pırıl pırıl bir görünüm elde etmen için tasarlanan ürünler arasında pudra, allık, strobbing paleti, strobbing kalemi, ojeler, rujlar, likit far ve lipstickler yer alıyor. Baharın renklerini yeni koleksiyonuna taşıyan Flormar ile dinamik ve canlı bir görünüme kavuşmaya hazır ol!

En iyi Selfielerdeki Flormar İmzası: Happy Filter

Gülüşüyle etrafa ışık ve enerji saçan kadınların güzelliğine güzellik katan Flormar Happy Filter koleksiyonu, cilde doğal bir ışıltı vererek canlılık katıyor. Instagram'daki filtreleri bir kenara bırakarak özgürce selfie paylaşabileceğin bir görünüme ulaşmak istiyorsan bu koleksiyon tam sana göre. Farklı tonlardaki aydınlatıcıları tek bir palette toplayan Strobing Palette ile vurgulamak istediğin noktaları seç ve sana uygun tonla strobla!

İpeksi ve Pürüzsüz Bir Cilt Seni Bekliyor

Flormar Happy Filter koleksiyonu, baked formun ipeksi görünümünü pudra ve allığına taşıyarak bebeksi bir görünüm elde etmeni sağlıyor. Pürüzsüz ve akıcı görünümde bir cilt için tasarlanan Flowless Baked Powder, kusursuz yapısı ile cilde ipeksi bir form kazandırıyor. Ufak dokunuşlarla yanaklarda doğal ve renkli bir görünüm kazandırmayı amaçlayan Flowless Baked Blush, Baked Powder ile uyumlu yapısı sayesinde yüzünde bütünleşerek ışıltılı görünümünü tamamlıyor. Farklı cilt tonlarına uyum sağlamak amacıyla 4 farklı tonda satışa sunulan baked pudra ve 3 farklı tonu tek üründe birleştiren baked allık ile kusursuz bir görünüm elde etmek çok kolay!

Çarpıcı Bakışlar için Happy Filter'ı Seç!

Derin ve çekici bakışlara sahip olmak için kullanabileceğin Flormar Eye Strobing Pencil, göz çevresine aydınlık vererek daha dolgun bakışlara sahip olmana yardımcı oluyor. Flormar Eye Strobing Pencil'ın suya dayanıklı özel formülü ve kolay sürülen yapısı ile bakışlarını vurgulamak çok kolay! Bulaşmayan yapısı sayesinde gün sonuna kadar bakışlarındaki anlamı yitirmeyeceksin. Sezon trendi metalik renklerden hoşlanıyorsan Shimmer & Shine Liquid Shadow tam sana göre! Pratik uygulamalı tüp formu ile Shimmer & Shine Liquid Shadow metalik bakışları yüzüne taşıyor.

Parlak ve Canlı Dudaklar

Selfiene uygun dudak filtresini bir türlü bulamıyorsan, seçimini Flormar Juicy Lacquer Lipstick'ten yana kullanarak doğal ve ışıltılı bir görünümü filtresiz elde edebilirsin. Sezonun en trend renk tonlarında oluşan altı farklı renk seçeneğine sahip lipstickler, kalıcı yapıları sayesinde saatlerce fresh bir görünümde kalmanı sağlıyor. Hem güzel hem de yumuşak dudaklar için tercih edebileceğin Juicy Color Lip Oil ile dudakların hiç olmadığı kadar pürüzsüz ve renkli!

Mix'n Match ile Kendi Rengini Yarat! Flormar Mix’n Match ojeler, üç farklı renk seçeneği ve jel parlaklığı veren özel formülü ile parmaklarınıza ışıltı getiriyor. Farklı tonlardaki oje ve top coat seçeneklerini bir arada kullanarak kendi özgün rengini yaratmak sana kalıyor. Kalıcı yapısı sayesinde tırnakların uzun süre ışıl ışıl ve kusursuz görünecek!

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER