×
FLORMAR
FLORMAR
Android Uygulaması
ÜRÜNLERİNİZ SINIRLI STOKLU. ACELE EDİN
FLORMAR EXTRA
Flormar Extra'nın Avantajları
FLORMAREXTRA'NINAVANTAJLARI

Türkiye’nin en sevilen ve 1 numaralı makyaj markası Flormar’ın bağlılık programı Flormar Extra tüm üyelerine artık her alışverişlerinde Extra TL kazandırıyor, avantajlar sağlıyor. Bu program sayesinde artık harcarken de kazanma dönemi başlıyor.

Extra üyeliğini en yakın Flormar mağazasında gerçekleştirebilir, her alışverişte Extra TL’ler kazanabilir, sana özel kampanyalardan faydalanabilirsin.

Flormar Extra'nın Avantajları
Flormar Extra Email
E-Posta*

“İşbu bilgilendirmeyi, www.flormar.com.tr/kvk linkindeki bilgileri okudum, anladım ve kabul ediyorum. Geçmişte paylaşmış olduğum ve/veya gelecekte paylaşacağım iletişim bilgilerimi içeren kişisel verilerimin KVKK ve Elektronik Ticaretin Düzenlemesi Hakkında Kanun kapsamında Flormar tarafından reklam, kampanya, avantaj, haber ve diğer benzeri faydaların sağlanabilmesi adına işlenmesine ve bu kapsamda belirtilen yöntemlerle elektronik şekilde (Telefon, elektronik arama makineleri, SMS ve MMS E-posta kanalı ile) irtibata geçilmesine açık rıza veriyorum.

* işaretli alanların doldurulması zorunludur.”
GÖNDER
Flormar Extra üyesi olmak için cep telefonunuzu doğrulayın.
Custom 2
Custom 3
EXTRA TL SORGULAMAExtra TL'lerini sorgulamak için Flormar Extra'ya kayıtlı olan cep telefonu numaranı girerek Onay Kodu Gönder butonuna tıklayabilirsin.