OVAL 4 IN 1 BRUSH

 • OVAL 4 IN 1 BRUSH Yüz Fırçası
 • OVAL 4 IN 1 BRUSH Yüz Fırçası
  69,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Oval orta boy fırça.
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Kapatıcı fırçalarından daha büyük, fondöten fırçalarından daha küçüktür. Ürünün, yüzünün her köşesine ulaşabilen yumuşak kılları sayesinde fondöten, kapatıcı, aydınlatıcı gibi farklı ürünleri uygulayabilir hatta kolay bir şekilde kontür bile yapabilirsin. Son derece doğal ve renk dalgalanmalarının olmadığı pürüzsüz makyaj bitişi için Flormar Oval 4 in 1 Brush vazgeçilmezin olacak!

  Oval Orta Boy Fırça

  Ürün Kodu:
  49000089-041
  NASIL UYGULANIR?

  PRO İpucu: Kusursuz bir bitiş için, ürünü çizgi ve pürüz bırakmayacak şekilde yüzünün ortasından başlayarak dışa doğru hem dairesel hem düz hareketlerle uygulayabilirsin.

  Uygun Ürünler: Fondöten, krem allık veya krem pudra

  Hangi fondöten fırçasını seçmelisin? Öne çıkan özellikleriyle keşfet!


  Hem kapatıcı, hem de fondöten ve kontür ürünleriyle kullanabileceğin  Oval 4 IN 1 Brush, yoğun ve yumuşacık kıl yapısı sayesinde, ürünü yüzüne eşit ve pürüzsüz uygulamanı sağlar. Uyguladığın ürünü emmez, fondöteninden tam performans almanı sağlar.

  Makyaj fırçaları hakkında bilmen gerekenler

  Fırçalarının temizliğini hangi sıklıkta ve nasıl yapmalısın?


  Makyaj fırçalarını haftada 1 temizlemeni öneriyoruz. Uzun süre kirli kalan makyaj fırçaları cildinde sivilce oluşumuna sebep olabilir. Yıkayarak temizlemek zor geliyorsa, senin için daha pratik bir önerimiz var:


  Bir kağıt havluyu ikiye katladıktan sonra üzerine bir miktar Brush Cleanser makyaj temizleme solüsyonu dök. Fırçayı bu havlunun üzerinde gezdirerek temizlemeye başla. Fırçanın yapısı bozmamak için bastırmadan dairesel hareketlerle temizlemelisin. Bu yöntemle fırçalarının saatlerce kurumalarını beklemek zorunda değilsin!

  Sentetik fırça nedir?

  Taklon veya naylon olarak üretilen kıllardan oluşan sentetik fırçalar, vegan yapıdadır. Tüm Flormar makyaj fırçaları yumuşacık, kaliteli sentetik kıllardan oluşur ve %100 vegandır.


  Neden sentetik fırça kullanmalısın?

  • Sentetik fırçalar doğa ve hayvan dostudur.

  • Hayvan kıllı doğal fırçalara göre ömrü çok daha uzundur, dökülme yapmaz.

  • Sentetik kıllı fırçalar alerji ihtimalini azaltır. Bakteri ve kir oluşumunu önler. Yüzünü tahriş etmez.

  • Sentetik fırçalar, ürün emilimini önler, ve ürünü cildine homojen ve pürüzsüz bir şekilde uygulama imkanı sağlar.

  İLGİLİ VİDEOLAR

  İLGİLİ VİDEOLAR

   GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA