Doğal Kaş Kalınlaştırma Nasıl Uygulanır?

Yüz hatlarını ve makyajını en iyi gösteren faktörlerden biri de kaşların. Yapay görünen bir kaş makyajı, doğallıktan uzaklaşmana neden olabilir. Senin için hazırladığımız videoda kusursuz ve doğal görünen kaşlara kavuşman için doğal kaş kalınlaştırma ipuçlarını bulabilir ve kolayca uygulayıp hayal ettiğin kaşlara kavuşabilirsin.

1. İlk Adım Kaşlarını Tara

Kaşlarını daha rahat şekillendirmek için Flormar kaş kaleminin ucundaki fırça ile kaşlarını tarayabilirsin.

2. Kaş Kaleminden Yardım Al

Şekillendirmek istediğin bölgedeki kılların çıkış yönüne doğru çizgiler çizip kaşlarının doğal şeklini taklit ederek kaşının kuyruk kısmını uzatabilirsin.

3. Kaşlarını Doldur

Kesik uçlu bir fırça yardımıyla kuru ve ıslak kullanıma uygun kaş farını kaşlarına uygulayabilirsin. Doğal kaş kalınlaştırma uygulaması için en önemli adımlardan biri de kaş farı kullanımı. Kaş farı, doldurduğun bölgelerde keskin bir görüntü oluşmasını engelleyip doğal bir görünüm yakalamana yardımcı olabilir.

4. Son Bir Hatırlatma

Kaşlarının doğal bir görünüme kavuşmasını istiyorsan doldurma işlemini yaparken kaş farını, kaşların başlangıç yerine çok yoğun bir şekilde uygulamamaya özen göstermelisin.

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün