MAKYAJLA DOLGUN DUDAKLAR

Dudaklarının daha dolgun ve çarpıcı görünmesini istiyorsan, bunu dudak makyajına ufak dokunuşlar ekleyerek gerçekleştirebilirsin. Hayalindeki kalın dudaklara kavuşmak için yapman gerekenler oldukça kolay. İşte adım adım dolgun dudaklara kavuşmak için yapman gerekenler...

1. Önce Nemlendir!

Çarpıcı bir dudak makyajının yolu iyi bir nemlendiriciden geçer. Pürüzsüz bir dudak görünümü için makyajına Flormar Care4Lips ile dudaklarını nemlendirerek başlayabilirsin. Nemlendirdiğin dudaklarını renklendirmek, hem daha kolay hem daha keyifli olacaktır.

2. Dudağını Renklendir

Nemlendirme aşamasından sonra dudaklarına tarzına uygun, dilediğin renkte bir Flormar HD Weightless Lipstick uygulayarak makyajının ilk aşamasını tamamlayabilir, dudaklarını istediğin gibi renklendirmeye başlayabilirsin.

3. Temiz Bir Görünüm Elde Et

Bir sonraki aşama gölgelendirme olacağından, rujunun fazlasını bir peçete yardımı ile hafifçe almalısın. Bu sayede daha kolay uygulama yapabilir ve daha doğal bir görünüm elde edebilirsin.

4. Şimdi Dudağını Gölgelendirme Zamanı

Kullandığın rujdan daha koyu bir dudak kalemi ile dudaklarını doğal çizgisinin hafifçe dışarısına çıkarak çerçevelemelisin. Koyu renk seçimi, dudağına derinlik efekti katarak dolgun bir görünüme kavuşmana yardımcı olacak. Bunun için Flormar Style Matic Lipliner ürününden yardım alabilirsin. Kolay sürüşü ile Style Matic Lipliner, en pratik ve en hızlı uygulamayı sağlayacaktır.

5. Renk Geçişini Yumuşat

Dudağını dolgun gösterirken, bu görünümün yapay durmasını istemezsin. Bunun için fırçana az miktarda Invisible Loose Powder alarak dudağındaki renk geçişini yumuşatmalısın. Bu şekilde daha doğal bir görünüm elde edeceksin.

6. Bir Gölgelendirme Daha Yap

İlk aşamada kullandığın rujun renginden daha açık tonda bir Flormar HD Weightless Lipstick ile dudaklarının iç kısımlarını aydınlatabilirsin. Hafif bir uygulama, hedeflediğin gölgelendirmeye ulaşmanı sağlayacaktır.

7. Dudağındaki Tonları Dağıt

Renk uygulamalarını tamamladın, şimdi parmağınla hafifçe dudağındaki tonları birbirine yedirmeli ve en doğal görünümü elde etmelisin.

8. Şeffaf Lipgloss ile Makyajını Tamamla

Açık tonda ruj sürdüğün bölgeye şeffaf bir lipgloss sürerek hem parlak hem de daha dolgun bir dudak görünümüne kavuşabilirsin.

Dudaklarının ince olduğunu düşünüyor ve daha dolgun görünmelerini istiyorsan birkaç ufak makyaj tüyosu ile çok kısa zamanda hayalindeki dudaklara kavuşabilirsin! Videodaki ipuçlarını kaçırma!

Dolgun dudaklara kavuşmak, birkaç basit makyaj hilesi ile hiç de zor değil! Birbirine yakın tonlarda ürünler ile yapacağın gölgelendirme, dudaklarında daha kalın ve çarpıcı bir görünüm sağlayacak. Videodaki ipuçlarını kolayca uygulayabilir, hayal ettiğin dudaklara birkaç dakika içinde kavuşabilirsin. Bu uygulamaya bayılacaksın!
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER