Dudak Bazı

Makyajını kusursuz hale getirmek için en büyük tamamlayıcı dudaklardır. Dudaklarına yaptığın son dokunuşlar makyajını göz kamaştırıcı bir görünüme kavuşturuyor. Dudak bazı nemlendirici özelliğiyle kalıcı ve pürüzsüz bir ruj deneyimi sunuyor. Makyaj yaparken dudaklarının etkileyici görünmesini sağlayan Flormar dudak bazı, rujunun canlılığını ve etkisini artırıyor! Böylece, dudaklarını kusursuz bir makyaja hazırlıyor. Makyajında görünümünü çok daha canlı hale getirip enerjini yükseltmek için, ihtiyaçlarına özel en iyi dudak bazını seçmelisin.Dudak Bazı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisin?Dudak bazı makyaj öncesinde kullanacağın en önemli püf noktalarından. Dudaklarını ruja hazırlamak için kullanacağın dudak bazı adeta bir tampon görevi görüyor. Dudak makyajında en alt katmanı oluşturuyor. Dudak tipine ve ihtiyaçlarına göre seçtiğin bazın kolay sürülüyor olması çok önemli. Dudak bazı aslında bir ruj gibi kullanıldığı için sürülen bazın, uç kısmının geniş olması bazı kolaylıkla uygulamana yardımcı oluyor. Dudak bazı sayesinde dudağına bakım yaparak mükemmel bir görünüme kavuşamanın yanı sıra rujunun kalıcılığını da artırıyor. Rujunun kalıcılığını artırırken renginin yoğunluğunu da daha çarpıcı hale getiriyor.Flormar Dudak Bazı Çeşitleri ve ÖzellikleriRuj sürmeden önce uygulayacağın dudak bazı, pürüzsüz ve kalıcı dudakların sırrını oluşturuyor! Flormar, Lip Primer bu sırra kolayca ulaşmanı sağlıyor. Likit bir ürün olduğu için sürümü kolay olup içeriğindeki E Vitamini sayesinde dudaklarını güneşin zararlı etkilerinden de koruyor. Dudaklarını, ipeksi yapısı ile pürüzsüz, rujunu kalıcı ve belirgin hale getiriyor. Ayrıca transparan yapısı dudağındaki doğal görünümü de koruyor. Günlük makyajlarında hafif bir görünüme kavuşmak istersen sadece dudak bazı kullanabilirsin. Nemlendirici özelliği göstererek dudaklara bakım yapması da dudak bazının bir diğer özelliği. Böylece dudağında oluşabilecek çatlakların arasına dolan ruj görünümü bir sorun olmaktan çıkıyor. Flormar dudak bazı fiyatıyla hemen her bütçeye hitap ederek seni maddi yönden de düşünüyor.Dudak Bazı Nasıl Sürülür?Flormar dudak bazının kullanımı, ipeksi bir his bırakan yapısı ve nemlendirici özelliği sayesinde çok kolay! Bazı, dudaklarına uyguladıktan sonra bir süre beklemelisin. Böylece daha iyi bir sonuç elde edeceksin. Bazı uyguladıktan sonra, beklemeden süreceğin rujlarda dağılmalar söz konusu olabilir. Baz sayesinde dudağının rengi dengelenir ve rujun rengi çok daha belirginleşir. Likit yapıdaki Lip Primer’in fırçası ile uygulama sırasında hiç zorlanmayacaksın. Dudak bazı sayesinde, bazın üstüne süreceğin rujun kalitesi artarken çok daha canlı, enerjik ve dikkat çekici hale geleceksin. Çok daha pürüzsüz ve canlı dudaklar için ruj öncesi dudak bazlarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsin. Dudak bazların ile güzelliğin ve doğallığın keyfini çıkar!

Devamını Oku
 • 0
  • FIXED LIP PRIMER Dudak Bazı
   BEST SELLER,99TLGP,DunyaRujGunu,UcretsizKargoKamp,buyuk-kasim-indirimi
   33000127-000
   Makyaj > DUDAK MAKYAJI > Dudak Bazı
   Flormar
   54,99 TL
   588420
   0
  • GROW MORE ILLUMINATOR Dudak Bazı
   BEST SELLER,KADINLAR GUNU 2018,GiftPack52,99TLGP,DunyaRujGunu,EkinoksKampanya,UcretsizKargoKamp,PartyKoleksiyonu,TumUrunlerkamp,YeniYılMakyaji2020,MaskaralarTekFiyat,gift-pack-hediye-urun-paketi,40indirimlikoleksiyonlar
   31000168-001
   Makyaj > DUDAK MAKYAJI > Dudak Bazı
   Flormar
   44,99 TL
   588118
   0
  • GROW MORE ILLUMINATOR Dudak Bazı
   BEST SELLER,99TLGP,DunyaRujGunu,UcretsizKargoKamp,gift-pack-hediye-urun-paketi,40indirimlikoleksiyonlar
   31000168-002
   Makyaj > DUDAK MAKYAJI > Dudak Bazı
   Flormar
   44,99 TL
   588119
   0
  • LIP PRIMER Dudak Bazı
   BEST SELLER,OUTLET,99TLGP,1Alana1BedavaNisan,DunyaRujGunu,UcretsizKargoKamp,netYuzde40Indırım,buyuk-kasim-indirimi
   33000016-001
   Makyaj > DUDAK MAKYAJI > Dudak Bazı
   Flormar
   69,99 TL
   571621
   0
  KATEGORİLER
  0 ÜrünFİLTRELER
  Görünüm Bilgi
  Bitiş Bilgi
  Yükleniyor..
  Formül Bilgi
  Yükleniyor..
  Kapatıcılık Bilgi
  Yükleniyor..
  Özellik Bilgi
  Yükleniyor..
  Renk Bilgi
  Yükleniyor..
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
  harf ve rakam içermelidir.
  *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*