CİLT BAKIMI

Günlük rutinini devam ettirirken sağlıklı ve ışıldayan bir cilde sahip olmak için Flormar ürünlerini tercih edebilirsin. Daha canlı ve sağlıklı bir cilde kavuşmak için yapman gereken sadece cildin için en doğru ürünleri seçmen ve cilt bakımını düzenli olarak yapmak. Karma Cildin Artık Sorun Değil Flormar Cleansing Gel Advice 3 in 1 yüz temizleme jeli karma cilt tipin için en doğru sonuçları alabileceğin bir ürün olmanın yanı sıra cilt bakımı için ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak. Hem yağlı, hem de karma bir cilde sahipsen düzenli kullanarak cildindeki her türlü sivilce, akne veya yağlanma sorununu çözebilirsin.

Cilt bakım rutini içinde Flormar Cleansing Tonic kullanarak cildini derinlemesine temizlerken ferahladığını hissedeceksin. Gözeneklerin tıkandıysa veya cilt problemlerin varsa bu tonik hayatını kurtaracak. Düzenli kullanman halinde fazla yağın dengelendiği cildinin daha ışıltılı, mat bir görünüme sahip olduğunu da görebilirsin.

Karma cildin için gündüz kullanabileceğin nemlendirici bir krem arıyorsan sahip olacağın cilt bakım malzemeleri içinde en iyisinin Flormar Moisturizing Day Cream Combination And Oily Skin olduğunu anlayacaksın çünkü bu ürün, içeriğindeki turunçgil özüyle cildini gün boyu nemlendirirken aşırı yağlanmanın da önün geçip seni rahatlatacak. Cildini temizledikten sonra doğrudan cildine sürebileceğin krem ağırlık yapmadığından gününü hafif ve ferah bir hisle tamamlayabilirsin. Normal ve Kuru Cildinin İhtiyaçlarını Gider Günlük cilt bakımı ile güzelliğini ortaya çıkarabilir, içeriğindeki nar özü sayesinde cildine ihtiyaç duyduğu bakımı yapabilir, cilt sorunlarından kurtulabilirsin. Muhteşem nar kokusu ile cildinde ferah ve temiz bir hissin uzun süre kalmasını sağladığından kendini gün boyu zinde hissedersin.

Flormar Cleansing Tonic Normal&Dry makyaj yapmadan önce kullanabileceğin özel formülü ile daha nemli bir cilde sahip olmanı kolaylaştırır. Yatıştırıcı özelliğinin yanı sıra cildini derinlemesine temizler. Elbette nemlendirici seçimini de Flormar Moisturizing Day Cream&Dry Skin ile yaparak kuruluk problemlerini aşabilir, neme doymuş bir cilde sahip olabilirsin. Hafif bir dokusu olduğundan ağırlık hissine kapılmayacaksın. Yoğun nemlendirici özelliği sayesinde cildinin gün boyu elastikiyetini koruduğunu fark edeceksin. Sivilcelerini Dert Etme Sivilcelerin var diye dert etme. Flormar Moisturizing Day Cream Anti-Blemish ile günlük cilt bakımı rutinine yeni bir soluk getirebilirsin. Cildinin gün içindeki nem ihtiyacını karşılayan ürün cildini yağlandırmadığı için sivilcelerinin sayısı da artmaz. Sürer sürmez birkaç dakika içinde emilen kremin hissettirdiği yumuşaklığa anında alışacak ve bu hisle her gününü geçirmek isteyeceksin.

Yağsız formülü ile ağırlık hissi yaşatmayacak ve cildinin nemlenmesini sağlayacak. Maça çayının cildini besleyen özelliğinin yanı sıra kokusunun güzelliği ile de kendini zinde, temiz ve bakımlı hissedeceksin. Flormar Moisturizing Day Cream Anti-Blemish ile düzenli cilt bakımı yaparsan sivilcelerini azaltıp daha pürüzsüz görünen bir görünüme sen de sahip olabilirsin.

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER