Sevgililer Günü Makyajı

1. Daha Canlı Bir Cilt Elde Et

Yüzüne daha canlı ve sağlıklı bir görünüm vermek için Sevgililer Günü makyajına Fusion Power Foundation ile başla. Bu ürün, hafif yapısı ile doğal görünümlü bir kapatıcılık sağlarken içeriğindeki SPF 20 ile de cildini zararlı güneş ışınlarından korur.

2. Yorgun Gözlere Elveda De

Göz altlarındaki koyu renkleri kapatmak için Full Coverage Concealer’ı tampon hareketlerle uygula. Kremsi formülü sayesinde ürünü parmaklarınla kolayca uygulayabilirsin. Üstelik parmaklarınla uygulamak ürünü ısıtıcağından, kapatıcının cildinle daha iyi bütünleşmesini sağlar.

3. Ten Makyajını Sabitle

Fondöten ve kapatıcıyı uyguladıktan sonra Wet & Dry Compact Powder ile ten makyajını sabitle. Pudra, aynı zamanda ilerleyen saatlerde yüzünde oluşabilecek parlama ve yağlanmanın da önüne geçecek.

4Bronzer ile Gölgelendirme Yap

Bir fırça yardımıyla Bronzing Powder Face & Body’yi yanak ve alın bölgelerine uygulayarak gölgelendirme yap ve yüzüne boyut kazandır.

5. Yanaklara Pembe Bir Dokunuş Kat

Romantik görünüm için Blush-On Pink Coral Y83’ü, yumuşak bir fırça ile elmacık kemiklerine uygula. Bu aşamada elmacık kemiklerinin yerini daha kolay belirleyebilmek için gülümseme hareketini yapabilirsin.

6. Kaşlarını Belirginleştir

Kaşlarını biraz daha belirgin hale getirmek için kendi kaş rengine uygun bir Eyebrow Shadow ile boşlukları doldur. Kaş farı, boşlukları yumuşak çizgilerle dolduracağından doğal bir görünüm elde edeceksin.

7. Kaşlarını Sabitle

Kaşlarını doldurduktan sonra Eyebrow Fixator ile kaşlarını yukarıya doğru tarayarak kaşlarını sabitle. Bu adımla beraber kaş makyajın da tamamlanmış olacak.

8. Buğulu Gözler Yarat

Sevgililer Günü makyajı için aradığın buğulu bakışlar için başka bir kaş farını kullanabilirsin. Baked Eyebrow Shadow 003 Shadow Cacao’yu kesik uçlu bir fırçayla kirpik diplerine uygula. Daha sonra yine aynı fırçayla, ürünü net olmayacak şekilde hafifçe dağıt. Ardından bir far fırçasıyla yine aynı farı, göz kapağının ortası boş kalacak şekilde üst kısımlara da uygula. Son olarak, kesik uçlu fırçayla göz altlarını gölgelendir.

9. Gözlerini Biraz Daha Vurgula

Buğulu göz makyajını biraz daha vurgulamak için Ultra Thin Eyeliner’ı kirpik diplerine doğal görünümden uzaklaşmadan, ince bir biçimde uygula.

10. Bakışlarına Derinlik Kat

Göz makyajının son adımı OM Lashes High Definition Mascara. Ancak öncesinde bir kirpik kıvırıcıyla kirpiklerini maskaraya hazır hale getirmeyi unutma.

11. Dudaklarını Şekillendir

Dudaklarında, yanak ve gözlerinle uyumlu yumuşak bir görünüm için pembe tonlarını tercih et. Water Proof Lipliner 219 Rose Wood ile dudaklarının kenarlarını çerçevele ve iç kısımları doldur. Bu şekilde rujunun kalıcılığını arttırmış olacaksın.

12. Öpülesi Dudaklar Yarat

Dudak kaleminle uyumlu bir ruj için Color Up Lip Crayon 004 Lovely Pink’i kullan. Rujunu da sürdükten sonra Sevgililer Günü makyajın hazır!

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel romantik bir makyaj yapma arayışındaysan doğru yerdesin. "Sevgililer Günü makyajı nasıl yapılır?" bu videoda!

14 Şubat’ta sevgilinin başını döndürmeye kararlıysan Sevgililer Günü’ne uygun, romantik bir makyaja ihtiyacın olacak. Gözlerin ve dudakların vurgulandığı, abartıdan uzak, pastel tonlarındaki bu makyaj ile hayalindeki görünüme kavuşabilirsin. Videoyu izle ve Sevgililer Günü makyaj detaylarını hemen keşfet!

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER