İŞ GÖRÜŞMESİ MAKYAJI

İş Görüşmesi Makyajı

İş görüşmelerinde iyi bir izlenim yaratmanın sırrı iyi görünümdür. Sizin için iş görüşmesi ve mülakatlar için örnek bir makyaj tasarladık. Hem canlı ve dinamik bir görüntü çizmene yardımcı olacak hem de abartıdan uzak kalacak iş görüşmesi makyajını sen de kolaylıkla uygulayabilirsin. Makyaj ipuçlarına dikkat et, makyajın ve enerjin ile iyi bir izlenim bırak. İşte adım adım iş görüşmesi makyajı...

1. Cilt Tonunu Eşitle

Flormar Mat Touch Fondöten ile cilt tonunu eşitleyerek makyaja başlayabilirsin. Fondöteni elinin üstüne damlatarak fırça veya sünger ile yayabilirsin. Dairesel hareketler pürüzsüz ve kadifemsi görünüm sağlar. Ardından Flormar Full Coverage Concealer ile küçük pürüzleri görünmez kılman mümkün. Bir fırça ile kapatıcıyı nokta nokta uygulayabilirsin. Elbette göz altını da kapatmayı unutmamalısın. Göz çevresine hafifçe süreceğin kapatıcı, gözlerindeki yorgunluğu almaya yardımcı olur. Uygulamanın ince olmasına dikkat etmelisin. Kalın uygulama kırışıklıkların arasına dolarak yorgun bir görünüme neden olabilir.

2. Makyajı Sabitle

Ten makyajını sabitleyerek diğer adımlara geçebilirsin. Flormar Baked Powder'ı fırça ile cildine kolaylıkla sürebilirsin. Pudra, cildin hem parlamasını önler hem de makyajın uzun süre ilk anki gibi kusursuz görünmesini sağlar.

3. Biraz Renk Kat

Flormar Satin Matte Blush gibi renkli bir allık ile cildine renk vermeyi unutma. Pembe tonlarındaki bir allık, hafif bir uygulama ile yüzüne dinamizm getirir. Doğal makyajın olmazsa olmazı allık sayesinde daha sağlıklı ve canlı bir görünüm elde edebilirsin. Uygulama esnasında yumuşak geçişlere özen göstermelisin.

4. Gözlere Küçük Rötuşlar

Göz kapağına Flormar Mono Eyeshadow ile gölge verebilirsin. Uygulamayı aşağıdan yukarı yaparak gözlerine hafif gölge kazandırman çok kolay. Flormar Style Matic göz kalemi ile kirpik diplerini ince bir çizgi halinde belirginleştirmelisin. Böylelikle bakışların daha net olur. Ardından kalemi fırçaya sürerek göz çevresinde buğulu bir geçiş sağlayabilirsin. Göz pınarlarını Flormar Mono Eyeshadow Pearly Cream gibi parlak ve açık renk bir farla aydınlattığında bakışların daha canlı görülür. Kaş kemiklerini de aynı farla aydınlattıktan sonra Flormar Rotating Maskara ile kirpiklerine hacim verebilirsin. Son olarak Baked Eyebrow Shadow ile kaşlarındaki boşlukları hafifçe doldur. İşte göz makyajın tamam!

5. Dudaklara Canlılık Ver

Flormar Matte Liquid Lipstick ile dudaklarını canlı renklerle buluşturabilirsin. Ürünü kendi fırçası yardımıyla sürdükten sonra ruj fırçası ile detayları kusursuzlaştırmayı unutma.

Sen de iş görüşmesi için makyaj önerileri arıyorsan videomuzu dikkatlice inceleyebilirsin.
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
  harf ve rakam içermelidir.
  *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*