FRENCH MANİKÜR NASIL YAPILIR?

French Manikür Nasıl Yapılır?

Fransız manikürü olarak da bilinen, tırnakların uç kısmını beyaz renkle örtmeyi ve tırnakları zarif görünüme kavuşturmayı amaçlayan French oje sürme tekniğini kolaylıkla öğrenebilir ve evde uygulayabilirsin. Tırnaklarını dakikalar içinde bakımlı görünüme kavuşturmak istersen videomuz seninle. Sen de videodaki adımları hemen takip et ve zarif imajını tırnaklarınla tamamla.

1. Tırnaklarını Ojeye Hazırla

Kusursuz bir French manikürün sırrı temiz tırnaklardır. Önce tırnaklarını kesip törpüleyerek, tırnak etlerini iterek, keserek ve bakım yağı ile yumuşatarak temiz ellere sahip olmalısın. Temizliğin ardından tırnaklarına oje sürmeye başlayabilirsin.

2. Pürüzsüz Tırrnaklar İçin İlk Uygulamayı Yap

Ridge Vanisher, tırnaklarını pürüzsüzleştirerek Fransız manikürüne baz hazırlar. Tırnaklardaki kabartıları, sarılığı, soyulma veya pullanmayı ortadan kaldıran bazı özenle sürmelisin. Uygulama sonrası tırnaklarındaki kadifemsi hisse bayılacaksın. Pürüzsüz bazın üzerine süreceğin renkli ojeler kusursuz görünür.

3. Fransız Maniküre Başla

Flormar French Manicure Set'in hazırsa Fransız manikürüne geçebilirsin. Flormar imzalı sette üç farklı oje ve tırnak bantları yer alır. Öncelikle kuruyan bazın üstüne sticker'ları yapıştırmalısın. Tırnak ovaline uygun şekilde olan bantları her tırnağa tek tek yapıştırdıktan sonra beyaz renk ojeyi tırnak ucuna sürmelisin. Uçlar kuruduktan sonra bantları çıkartarak tüm tırnağa ten rengi ojeyi sürebilirsin. Son olarak şeffaf cila ile manikürü bitir. İşte bu kadar kolay!

4. Tırnaklarını Kurut

Tırnaklarını kurumaya bırakabilir veya hızla kuruması için Flormar Nail Enamel Dryer ile spreyleyebilirsin. İçerisinde E vitamini, limon ve fıstık yağı bulunduran kurutucu sprey ile tırnaklarının kurumasını ve tırnak etlerinin beslenmesini sağlayabilirsin. Sprey sayesinde tırnakların pürüzsüz ve parlak görünür. Uygulama için 15 cm mesafeden kurutucuyu sıkman yeterli. Bir dakika içinde tırnakların kurur. Mükemmel görünen tırnaklar seninle. Son olarak bakım yağı ile manikürü tamamla.

5. Tırnak Etlerini Besle

Flormar Nourishing Oil with Vitamin ile manikürünü sonlandırabilirsin. İçerisinde E vitamini bulunan oje görünümündeki yağı, fırça ile tırnak etlerine sürebilirsin. Dilersen parmak uçlarınla masaj yaparak da yaymayı deneyebilirsin. Tırnakların sağlıkla uzamasına yardımcı olan yağ ile etlerin sertleşmesine engel olabilir, günlük bakımını tamamlayabilirsin. Manikürün son adımıyla bakımlı görünümü mükemmelleştirmen mümkün. Profesyonel görünen Fransız manikürünü evde yapabilir, tırnaklarının ilk günkü görünümünü deformasyonu önleyen ojelerle uzun süre koruyarak günlerce bakımlı görünebilirsin.

Sen de kusursuz bir Fransız manikürü uygulaması ve tırnaklarında bakımlı görünüm sağlayacak öneriler için videomuzu vakit kaybetmeden izlemeye başla!
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER