EVDE MANİKÜR NASIL YAPILIR?

Evde Manikür Nasıl Yapılır?

Evde profesyonel bir bakım salonunda yapılan manikürü kolaylıkla kendin yapabilirsin. Profesyonel araçların ve yol gösterici bir videon olduktan sonra işlem düşündüğün kadar zor değil. Flormar'ın senin için özel hazırladığı evde manikür ipuçları videosunu izlerken adım adım manikür yapmanın püf noktalarını öğrenebilirsin. Bakımlı tırnaklar için artık profesyonel salonlara ihtiyacın yok. İşte mükemmel görünen tırnakların özel bakım sırları...

1. Tırnaklarını Temizle

Tırnaklarında oje varsa manikür öncesi Flormar Easy&Go ile çıkarabilirsin. İçerisindeki oje çıkartıcı ve sünger ile parmaklarını kavanoza sokarak birkaç kez döndürmen ojenin çıkmasını sağlar. Flormar Nail Clipper ile tırnak boyunu kısaltmalı ve maniküre hazır hale getirmelisin.

2. Törpü Mucizesini Keşfet

Flormar Nail Buffer'ın önce gri, ardından beyaz bölümlerini kullanarak tırnaklarına şekil verebilirsin. Oval, kare veya düz... Tırnaklarını beğendiğin tarzda şekillendirmen onunla çok kolay. Sonrasında törpünün fuşya kısmı ile tırnak yüzeyini parlatman yeterli. Tırnaklarını maniküre hazır hale getirdikten sonra diğer aşamaya geçebilirsin.

3. Tırnak Etlerinden Kurtul

Tırnak yüzeylerinde pürüz yaratan, çirkin görünüme neden olan katiküllerden Gentle Cuticle Remover aracılığıyla kurtulabilirsin. Ürünü içindeki fırça yardımı ile tırnak diplerine sürerek 1 dakika kadar beklemen yeterli. Haftada bir kez Flormar Gentle Cuticle Remover sürdüğünde tırnak etlerinin oluşumunu kontrol altına alabilir, ölü deri sorunu ile kolaylıkla baş edebilirsin. Yumuşayan ölü derileri Cuticle Pusher ile ittiğinde görünmez olurlar. Yüzeyden hala görünen ölü deri varsa Nail ‌Scissors Manikür Makası ile onları kesmen manikürünün kusursuz olmasını sağlar.

4. İhtiyacın Olan Bakımı Uygula

Tırnağında var olan soruna yönelik, dilediğin bakım ürününü uygulayarak manikürü eksiksiz bir bakım ritüeline döndürebilirsin. Moisture Boost gibi ürünleri Flormar'da bulabilirsin.

5. Oje ile Tırnaklarını Renklendir

Biz videomuzda Flormar Jelly Look ile tırnaklarımızı renklendirdik. Sen de bu renkle veya başka renk bir oje ile tırnaklarına renk verebilirsin. Bir veya iki kat sürdüğünde son dokunuş için hazırsın demektir. Flormar Ghu Quick Dry Extra Shine'ı sürerek hem ojenin kolaylıkla kurumasını sağlayabilir hem de tırnaklarına ekstra parlaklık verebilirsin. Ojenin kuruduğundan emin olduktan sonra hazırsın. Şimdi günün koşturmacası içinde bakımlı tırnaklarınla göz kamaştırabilirsin.

Sen de "evde manikür nasıl yapılır?" diye merak ediyorsan, küçük ipuçları ile profesyonel bakımı evine getirmeyi arzuluyorsan videoyu hemen izle. Flormar ürünleri ile tırnak bakımını kusursuz kılman mümkün. Haydi daha fazla bekleme! Parlayan, pürüzsüz, rengarenk tırnaklarınla şimdi hayata karış!
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER