FLARED CUT BLUSH BRUSH

 • FLARED CUT BLUSH BRUSH Yüz Fırçası
 • FLARED CUT BLUSH BRUSH Yüz Fırçası
  54,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Yüz makyajında pratiklik sağlayan kesik allık fırçası. 
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Flormar Flared Cut Blush Brush, toz allık ve toz formdaki aydınlatıcıların uygulamasında kullanılabilir. Elmacık kemiğine, çene kemiğine oturan kesik uçlu fırça, yüzün kavisli bölgelerinde makyajı kolaylaştırır. Yüz ovalini belirginleştiren bölgeleri Flormar Flared Cut Blush Brush ile kolaylıkla vurgulayabilirsin. Yumuşak kıllar, fırçanın toz ürünleri kolaylıkla almasına ve cilde uygulanmasına yardım eder. Kullanım sonrası fırçanı özel fırça temizleme solüsyonu ile temizlemeyi unutma.

  Kesik Uçlu Allık Fırçası

  Ürün Kodu:
  49000062-010
  NASIL UYGULANIR?

  PRO İpucu: Fırçanın uzun ucunu elmacık kemiğine oturtarak, kulak hizasına doğru allık ve aydınlatıcı uygulamalarını yapabilirsin.

  Uygun Ürünler: Allık ve toz aydınlatıcılar

  Kontür ve aydınlatıcı uygulamalarında profesyonel kullanıma adım adım


  Flared Cut Blush Brush: Kesik uçlu eğimli fırça yapısı sayesinde, bronzlaştırıcı ve aydınlatıcı uygulamalarında elmacık kemiklerini ön plana çıkarabilirsin.

  Fırçalarının temizliğini hangi sıklıkta ve nasıl yapmalısın?


  Makyaj fırçalarını haftada 1 temizlemeni öneriyoruz. Uzun süre kirli kalan makyaj fırçaları cildinde sivilce oluşumuna sebep olabilir. Yıkayarak temizlemek zor geliyorsa, senin için daha pratik bir önerimiz var:


  Bir kağıt havluyu ikiye katladıktan sonra üzerine bir miktar Brush Cleanser makyaj temizleme solüsyonu dök. Fırçayı bu havlunun üzerinde gezdirerek temizlemeye başla. Fırçanın yapısı bozmamak için bastırmadan dairesel hareketlerle temizlemelisin. Bu yöntemle fırçalarının saatlerce kurumalarını beklemek zorunda değilsin!

  Sentetik fırça nedir?

  Taklon veya naylon olarak üretilen kıllardan oluşan sentetik fırçalar, vegan yapıdadır. Tüm Flormar makyaj fırçaları yumuşacık, kaliteli sentetik kıllardan oluşur ve %100 vegandır.


  Neden sentetik fırça kullanmalısın?

  • Sentetik fırçalar doğa ve hayvan dostudur.

  • Hayvan kıllı doğal fırçalara göre ömrü çok daha uzundur, dökülme yapmaz.

  • Sentetik kıllı fırçalar alerji ihtimalini azaltır. Bakteri ve kir oluşumunu önler. Yüzünü tahriş etmez.

  • Sentetik fırçalar, ürün emilimini önler, ve ürünü cildine homojen ve pürüzsüz bir şekilde uygulama imkanı sağlar.

  GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA