FAN BRUSH

 • FAN BRUSH Yüz Fırçası
  54,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Aydınlatıcı ürünlerinin cilde uygulanması için kullanılan yelpaze fırça.
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Bu düz ve kenarlara doğru açılan fırça yardımıyla aydınlatıcını en doğal şekilde cildine uygulayabilirsin. Fan Brush, yüzünde kalan makyaj fazlalıklarını arındırmak ve göz altında bulunan göz farı kalıntılarını süpürmek için de çok doğru bir tercih. Bu fırçayı elmacık kemiklerinin hizasında yatay bir şekilde cildine uygulayarak makyajının son dokunuşunu yapabilir, cildini mükemmel görünüme kavuşturabilirsin.

  Yelpaze Uçlu Aydınlatıcı Fırçası

  Ürün Kodu:
  49000063-011
  NASIL UYGULANIR?

  PRO İpucu: Fırçayı elmacık kemiğinin hizasında yatay tutarak cildine uygulayabilirsin. Ayrıca makyaj sonrası yüzde kalan fazlalıkları, göz altındaki göz farı kalıntılarını bu fırçayla kolaylıkla alabilirsin.

  Uygun Ürünler: Aydınlatıcı ve doğal kontür uygulamaları

  Kontür ve aydınlatıcı uygulamalarında profesyonel kullanıma adım adım  Flared Cut Blush Brush: Kesik uçlu eğimli fırça yapısı sayesinde, bronzlaştırıcı ve aydınlatıcı uygulamalarında elmacık kemiklerini ön plana çıkarabilirsin.

  • Elmacık kemikleri hizasında süpürme yöntemiyle uygulanan Fan Brush, doğal aydınlatıcı uygulamak isteyenlerin yeni gözdesi!

  Contour Brush: Kısa, yoğun kıllı yapısı ve kavisli tasarımı sayesinde, yüz kıvrımına tam olarak uyum sağlayarak, mükemmel şekilde kontür uygulamanı sağlar.

  • Konik uçlu özel tasarıma sahip Small Tapered Brush, burnun üst tarafı, kaş kemikleri, göz altı ve iç köşeleri gibi ulaşılması zor bölgelere ideal şekilde kontür ve aydınlatıcı uygulamanı sağlar.

  Fırçalarının temizliğini hangi sıklıkta ve nasıl yapmalısın?


  Makyaj fırçalarını haftada 1 temizlemeni öneriyoruz. Uzun süre kirli kalan makyaj fırçaları cildinde sivilce oluşumuna sebep olabilir. Yıkayarak temizlemek zor geliyorsa, senin için daha pratik bir önerimiz var:


  Bir kağıt havluyu ikiye katladıktan sonra üzerine bir miktar Brush Cleanser makyaj temizleme solüsyonu dök. Fırçayı bu havlunun üzerinde gezdirerek temizlemeye başla. Fırçanın yapısı bozmamak için bastırmadan dairesel hareketlerle temizlemelisin. Bu yöntemle fırçalarının saatlerce kurumalarını beklemek zorunda değilsin!

  Sentetik fırça nedir?

  Taklon veya naylon olarak üretilen kıllardan oluşan sentetik fırçalar, vegan yapıdadır. Tüm Flormar makyaj fırçaları yumuşacık, kaliteli sentetik kıllardan oluşur ve %100 vegandır.


  Neden sentetik fırça kullanmalısın?

  • Sentetik fırçalar doğa ve hayvan dostudur.

  • Hayvan kıllı doğal fırçalara göre ömrü çok daha uzundur, dökülme yapmaz.

  • Sentetik kıllı fırçalar alerji ihtimalini azaltır. Bakteri ve kir oluşumunu önler. Yüzünü tahriş etmez.

  • Sentetik fırçalar, ürün emilimini önler, ve ürünü cildine homojen ve pürüzsüz bir şekilde uygulama imkanı sağlar.

  GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA