BAKED EYEBROW SHADOW

 • BAKED EYEBROW SHADOW Kaş Maskarası ve Kaş Farı
 • BAKED EYEBROW SHADOW Kaş Maskarası ve Kaş Farı
  59,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Kadifemsi dokuda kaş farı.4 G
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Baked Eyebrow Shadow ile kaşların her zamankinden daha çekici! Kaşlarını belirginleştirirken doğal görünümünden uzaklaştırmayan, terakota fırınında pişirilmiş Flormar kaş farı dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Kaş rengine uygun olan tonunu seçebileceğin, kaşlarını uzun süreli dolgun bir görünüme kavuşturacak olan Terracotta Eyebrow Shadow'u ister ıslak ister kuru bir şekilde uygulayabilirsin.

  Baked Eyebrow Shadow Gölgeli Kahve Kaş Farı

  Ürün Kodu:
  32000049-003
  • FAR
  • ORTA
  NASIL UYGULANIR?

  ADIM 1:

  Yüzüne en uygun kaş şeklini belirleyerek kaş makyajına başlayabilirsin.

  ADIM 2:

  Kesik uçlu bir kaş fırçası yardımıyla boşluk ve seyrek bölgeleri kaşların çıkış yönünde küçük çizgiler çizerek doldurabilirsin.

  ADIM 3:

  Kaşının başlangıç bölgesi daha seyrek olduğundan doğal görünümden uzaklaşmamak için çok yumuşak ve küçük darbelerle uygulama yapmalısın. Kaşının kavisli olan uç kısmı ise daha sık olduğundan, bu bölgeye daha yoğun uygulama yapabilirsin.

  ADIM 4:

  Bir kaş fırçası yardımıyla kaşlarını yukarı doğru taramalısın. Bu işlem sayesinde boyadığın bölgeler daha homojen bir şekilde yayılır ve çok daha doğal bir görünüm edersin.

  Özel fırınlama teknolojisi ile gün boyu kalıcı bir etki veren Baked Eyebrow Shadow’dan daha yoğun bir etki elde etmek için, fırçanı önce hafif ıslattıktan sonra kaş farını uygulayabilirsin.

  Kaşlarının hem doğal hem de daha dolgun ve sık görünmesini sağlayan Baked Eyebrow Shadow ile kaşlarını şekillendirmek işte bu kadar kolay!

  Mükemmel İkili

  Baked Eyebrow Shadow’u Brow Brush & Groomer ile rahatça kaşına uygulayabilirsin. Açılı ucu ile kaşlarını belirginleştirebilir;  maskara şeklindeki eğimli tarafını kullanarak kaşlarını dilediğin biçimde kolayca tarayabilirsin.

  KAŞLARINA UYGUN RENGİ SEÇ!

  Brow Up Highlighter aydınlatıcı kaş kalemini, kaş makyajında son adım olarak kaşlarının altına ve üstüne uygulayabilirsin. Böylelikle göz çevren daha aydınlık ve kaşların daha kalkık görünecek.

  GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA