{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Sevgililer Günü Kampanyası

Hediye Önerileri
Renkli Mutluluklar Aşkına: Flormar Sevgililer Günü Kampanyası!

Hayat yolunu birlikte yürüdüğün, aynı sevinçleri ve hüzünleri paylaştığın, en büyük sırdaşın, bazen de oyun arkadaşın olan o kişiyle en özel günlerinden birini yaşamaya hazır mısın? 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinle keyifli bir gün geçirmek ya da romantik bir akşam yemeği yemek için en güzel haline bürünmeye kararlıysan, Flormar’ın Sevgililer Günü Kampanyası’nı kaçırmamalısın. En özenli ve bakımlı halinle sevgilinin gözlerini kamaştırmak için Flormar Sevgililer Günü indirimlerini hemen şimdi keşfet!


Flormar’dan Sevgililer Günü’ne Özel İndirimli Makyaj Ürünleri


 • Ruj çeşitleri
 • Dudak kalemleri
 • Dudak parlatıcısı seçenekleri
 • Eyeliner’lar
 • Maskara çeşitleri
 • Göz farı ve far paletleri
 • Göz kalemi seçenekleri
 • Fondötenler
 • BB kremler
 • Highlighter çeşitleri
 • Makyaj bazları
 • Pudra seçenekleri
 • Kapatıcılar
 • Ojeler


Sevgililer Günü makyajı, her kadının fazlasıyla özen gösterdiği özel gün makyajlarından biri. Dolayısıyla bu özel gün için makyaj malzemelerini yenilemek ve makyaj trendlerine uygun yeni ürünler satın almak kadınlar için son derece önemli. Bu aşamada Flormar, Sevgililer Günü’ne özel yüzlerce farklı üründeki indirimleriyle kadınlara ve onları mutlu etmek isteyen partnerlerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Yüz, göz ve dudak makyaj ürünlerinde geçerli olan Sevgililer Günü fırsatları ile Flormar, kadınların makyaj uygulamalarına değerli bir dokunuş yapıyor. 


Pürüzsüz ve aydınlık bir ten makyajı, belirginleştirilmiş yüz hatları, anlamlı bakışlar vadeden göz makyaj malzemeleri ve dikkat çekici bir görünüm sunan dudak makyajı ürünleri… Her biri için onlarca farklı seçeneği senin için bir araya getiren Flormar, Sevgililer Günü’ne en güzel şekilde hazırlanman ve sevgilinle unutulmaz bir gün geçirmen için yanında olmaya aday. Parlak veya mat fondötenler, likit highlighter’lar, farklı tonlarda bronzer’lar, ışıltılı allıklar, rengarenk far paletleri ve likit veya kremsi rujlar, Flormar 14 Şubat Kampanyası kapsamında indirim avantajıyla karşına çıkıyor!


Sevgililer Günü’nde Flormar’ın Makyaj İndirimleriyle Güzelleş


Işıltılı, renkli, doğal ya da yoğun… Sevgililer Günü’nde nasıl görünmek istiyorsan Flormar’da buna göre birçok alternatif bulabilirsin. Farklı cilt tiplerine ve renklerine kusursuz uyum sağlayan indirimli Flormar yüz makyajı ürünleriyle aydınlık ve eşitlenmiş bir cilt görünümü elde edebilirsin. Teninle kusursuz bir şekilde bütünleşecek ve sevgilinle gideceğin her ortama uyum sağlamana yardımcı olacak bu yüz makyajı ürünleri, aynı zamanda yüzünü renklendirmek, boyutlandırmak ve ışıltılı bir görünüm kazandırmak için de harika birer alternatif. 


Yüz makyaj ürünlerinin yanı sıra çarpıcı, derin ve anlamlı bakışlar için onlarca indirimli Flormar göz makyaj ürünü bu sayfada bir araya geliyor. Mat ve parlak far paleti çeşitleri, rengarenk göz kalemleri ve yoğun pigmentli eyeliner’lar Flormar’ın 14 Şubat indirimleriyle avantajlı bir seçimi beraberinde getiriyor. Yüz ve göz makyajı ürünlerini tamamlayacak ruj, dudak parlatıcısı ve dudak balmı çeşitleri de indirimli olarak bu özel sayfada sıralanıyor. 


14 Şubat Sevgililer Günü için Flormar’dan Makyaj Önerileri


Sadece indirimli makyaj malzemeleri değil, 14 Şubat Sevgililer Günü için makyaj önerileri de arıyorsan Flormar bu konuda da seni yalnız bırakmıyor. Flormar’ın Sevgililer Günü’ne özel indirimli makyaj malzemeleriyle yapabileceğin makyaj modellerini bir alt satırda görebilirsin. 


Sevgililer Günü için Işıltılı Makyaj Stili


Sevgilinle romantik bir akşam geçirirken geceyi ışıltınla aydınlatmak isteyebilirsin. Bunun için ışıltılı makyaj uygulamasına bir şans vermeye ne dersin? Parlak bitişli fondötenler, highlighter’lar, ışıltılı allıklar, metalik göz farları ve parlak rujlar bu aşamada seçeneklerin arasında yer alabilir. Parıltılı bir makyaj deneyimi için aradığın tüm ürünleri Flormar’ın Sevgililer Günü Kampanyası’nda bulabilirsin. 


Sevgililer Günü için Renkli Makyaj Uygulaması


Sevgililer Günü’nde sezonun trend makyaj uygulamalarını denemek istiyorsan, indirimli Flormar makyaj ürünleri içerisinde bulunan renkli far paletlerine, şeftali veya pembe allık çeşitlerine, yeşil ya da mavi göz kalemlerine ve renkli dudak parlatıcılarına yönelebilirsin. Yüksek enerjili, neşeli ve sıra dışı bir makyaj stili için bu Sevgililer Günü’nde renkli makyajı mutlaka denemelisin. Eğer bu özel gün için tek bir rengin baskın olmasını istiyorsan seçimini aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızıdan yana kullanmak en iyi fikir olabilir. Bunun için kırmızı ruj ve kırmızı tonlarında allık tercih edebilirsin. 


Sevgililer Günü için Yoğun ve Çarpıcı Makyaj


Sevgililer Günü’nde daha cesur ve iddialı bir görünümün peşindeysen, Flormar’ın Sevgililer Günü indirim ürünleri arasından yoğun bir makyaj deneyimi elde etmeni sağlayacak makyaj malzemelerini seçebilirsin. Örneğin, buğulu göz makyajı için koyu renkli mat far tercih edebilir ve siyah bir göz kalemini dağıtarak çarpıcı bir uygulama yapabilirsin. Göz makyajını kirpiklerine hacim ve kıvrım verecek indirimli Flormar maskaralarla destekleyebilir, dilersen bordo ve kahverengi tonlarında yarı mat bir ruj kullanarak bu yoğun makyaja etkileyici bir son dokunuş yapabilirsin! 


Sevgililer Günü için Doğal ve Sade Makyaj


Sevgililer Günü için erkek arkadaşınla ya da eşinle gün içerisinde vakit geçireceksen doğal ve sade bir makyaj uygulaması yapabilirsin. Bunun için indirimli ürünler arasından ince yapılı bir fondöten ya da BB krem tercih edebilir, doğal ışıltılı allıklar kullanabilir ve nude tonlarında göz farı sürebilirsin. Dudakların için ise dudak rengine yakın bir dudak kalemi seçebilir ve şeffaf bir dudak parlatıcısı uygulayabilirsin. 


Hadi, Flormar’ın Sevgililer Günü’ne özel indirimli ürünleri arasından makyaj stiline uyum sağlayacak seçeneklerle sepetini oluştur ve siparişini hemen şimdi tamamla!