Doğal Ve Sade Günlük Makyaj Nasıl Yapılır?

1. Makyajına Fondöten ile Başla

Cilt rengine ve cilt tipine uygun bir fondöteni, yüzüne eşit bir şekilde dağıtmalısın. En memnun edici sonuca ulaşabilmek için fondöten fırçası veya makyaj süngeri kullanabilirsin.

2. Cildindeki Kusurları Kapat

Göz altlarında ve yüzünde kapatmak istediğin kusurlar varsa concealer’dan yardım alabilirsin. Doğal bir görünüme ulaşmak için kapatıcı fırçasına az miktarda ürün aldığından emin olmalısın.

3. Canlı Bir Görünüm İçin Allık Uygula

Flormar Baked Blush On’un cildine uyum sağlayan bir tonunu, allık fırçası yardımıyla yanaklarına dairesel hareketlerle uygulamalısın.

4. Kaş Makyajında da Doğallıktan Yana Ol

Günlük makyaj yapımında kaş makyajına, kaşlarını tarayarak başlamalı ve Flormar Eyebrow Design Kit’in içerisindeki wax ile kaşlarını şekillendirmelisin. Ardından kaşlarını yeniden tarayabilirsin.

5. Sıra Göz Makyajında.

Günlük makyaj modelleri için önemli olan sadelik. Canlı ve ışıltılı bir görünüm elde etmek için Flormar Baked Eyeshadow’un doğal renklerinden yardım alabilirsin. Farı, tüm göz kapağına uyguladıktan sonra kirpiklerini kıvırıp maskaranı uygulamalısın.

6. Rujunu Sürerek Makyajını Tamamla.

Dudağının renginden birkaç ton koyu bir ruju hafifçe uygulayarak makyajını tamamlamalısın. Dilersen dudaklarını nemlendiren ve doğal bitişe sahip Prime’n Lips’i kullanabilirsin.

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER