{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

En Uzun Gün İndirimleri

Seveceğin Fiyatlar
Flormar 21 Haziran İndirimleriyle En Uzun Günde En Güzeli Sen Ol!

Yılın en uzun günü makyajseverler için şenlik tadında geçiyor. Çünkü Flormar’ın en uzun gün kampanyası sayesinde makyaj görünümleri yazın renkleri ve ışıltısıyla dolup taşıyor. 21 Haziran Flormar en uzun gün kampanyası makyaj ve bakım ihtiyaçlarına ulaşmanın en ekonomik yolunu sunuyor. Bu kampanyanın cazip olanakları ve zengin makyaj ürünü alternatifleri arasında seçim yaparken yılın en uzun günü ışık hızıyla geçip gitmesin; hadi, zaman kaybetmeden harekete geç!


Flormar’dan 21 Haziran için Makyaj İndirimleri


21 Haziran kampanyalarına geçiş yapmadan önce dilersen 21 Haziran ne günü ve en uzun gün nedir gibi detaylara bir bakış atalım. 21 Haziran tarihi ülkemizin de bulunduğu Kuzey Yarım Küre’de yılın en uzun günü ve yazın başlangıcı olarak kabul ediliyor. Yaz gün dönümü olarak da adlandırılan bu tarih yazın enerjisinin ve güneşin tadını çıkarmanın habercisi olarak kabul ediliyor.


Birçok farklı kültürde farklı şekillerde kutlanan bu tarihte festivallere, dans etkinliklerine konu olan 21 Haziran coşkusu şimdi de Flormar en uzun gün indirimleriyle boy gösteriyor. Yüz makyajı veya göz makyajı ürünlerini keşfetmek, favori rujunu yedeklemek ya da yeni makyaj stilleri denemek için tam zamanı! Yoksa yazın başlangıcında sadece kendine değil, en sevdiklerine de zarif hediyeler sunmak mı istiyorsun? Hedefin her ne olursa olsun tam da olman gereken yerdesin!


Flormar İndirimleriyle 21 Haziran için Hediye Seçenekleri


 • Maskara
 • Göz kalemi
 • Far paleti
 • Makyaj bazı 
 • Fondöten 
 • Aydınlatıcı
 • Allık 
 • Bronzer 
 • Ruj
 • Dudak kalemi 
 • Kaş kalemi
 • Eyeliner
 • Oje 
 • Tırnak bakım ürünleri


Güneş ışınları Yengeç Dönencesi'ne yılda bir kez dik şekilde geliyor. Ve yazın tüm ihtişamı dört bir yanımızı sarıyor. Böylesine etkileyici bir dönüm noktasına ise tepeden tırnağa bir makyaj stili değişimi yakışıyor. Bu kampanyada günlük makyajında kullandığın, vazgeçilmezin olan ten makyajı ürünlerinden çarpıcı rujlara ve bol parıltılı allık çeşitlerine uzanan pek makyaj malzemesi alternatifi bulunuyor. Üstelik yazın coşkusunu makyaj stiline taşımak isteyenler için baş döndürücü renkte makyaj malzemesi seçenekleri de sunuluyor.


Yılın dört mevsimi elinin altında olmasını isteyeceğin far paletlerine ve doğal görünümlü makyajlar yaratmak için ihtiyaç duyacağın renkli nemlendiricilere ne dersin? Ayrıca doğal görünümlü kaş kalemleri, suya dayanıklı eyeliner’ların sunduğu konfor ve tüm dikkatleri üzerinde toplayacak likit ruj seçeneklerini de mutlaka keşfetmelisin.


Flormar’dan En Uzun Gün Makyajında İndirim Avantajları


 • Flormar yüz makyajı ürünlerinde 21 Haziran indirimi 
 • Flormar göz makyajı ürünlerinde 21 Haziran indirimi
 • Flormar dudak makyajı ürünlerinde 21 Haziran indirimi
 • Flormar tırnak bakımı ürünlerinde 21 Haziran indirimi
 • Flormar cilt bakım ürünlerinde 21 Haziran indirimi


En uzun gün makyajında indirim avantajları yılın en uzun gününde, yani 21 Haziran tarihinde Flormar’da seni bekliyor. Bu kampanya kapsamında sepetine girmeyi bekleyen makyaj ürünlerine dair detaylar ise bir alt satırda!


Yüz Makyajı Ürünlerinde Flormar En Uzun Gün İndirimi


İster günlük makyajında tenine canlılık katarken aynı zamanda cilt bakımını destekleyecek bir BB Krem ister porselen bir ten görünümü sunacak bir kapatıcı ya da fondöten… Üstelik en uzun gün ten makyajı indirimleri bununla da sınırlı kalmıyor. Tenine ışıltı katacak aydınlatıcı çeşitleri, makyaj bazları, ipeksi bir his veren yaz başlangıcına yakışacak bronzer çeşitleri ve birbirinden iddialı allıklar da yılın en uzun gününde keşfini bekliyor! 


Göz Makyajı Ürünlerinde Flormar En Uzun Gün İndirimi


Akıllarda yer tutacak şık bir makyaj stilinin sırrı etkileyici bir göz makyajı görünümünde saklı. Flormar, yılın en uzun gününde göz makyajına farklılık ve güç katman için birbirinden iddialı alternatifler sunuyor. Kalıcı eyeliner çeşitleri, rengarenk göz kalemleri, her makyaj çantasında bulunması gereken göz farı paletleri ve dahası… Maskaradan göz makyaj bazına tüm göz makyajı ihtiyaçların için yılın en uzun gününe alarm kurmayı sakın unutma!


Dudak Makyajı Ürünlerinde Flormar En Uzun Gün İndirimi


Partiler, nişan, düğün organizasyonları veya romantik bir akşam yemeğinde makyaj stiline şıklık katacak iddialı bir ruja ne dersin? Belki de yaz aylarında plaj görünümüne renk katacak bir lip gloss arıyorsundur. Yoksa likit ruj koleksiyonuna yeni üyeler eklemek niyetinde misin? Söz konusu dudak makyajı olduğunda olmazsa olmazlar arasında yer alan dudak kalemleri çeşitleri de aklında yer tutuyor olmalı. Hedefin her ne olursa olsun en uzun gün dudak makyajı kampanyasıyla dudak makyajı görünümünde fark yaratacaksın!


Tırnak Bakımı & Makyaj Ürünlerinde Flormar En Uzun Gün İndirimi


Etkileyici bir görünüm için tıpkı makyaj görünümü kadar önemli bir adım olan tırnak makyajı ürünleri de Flormar’ın yılın en uzun günü kampanyasında boy gösteriyor. Yaz tatilinde günler boyunca ilk günkü görünümünü koruyan ojeler ya da kış kombinlerini taçlandıracak oje renkleri tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Üstelik yılın en uzun günü kampanyasıyla tırnak bazı alternatiflerinden oje kurutucu yağlara uzanan geniş bir tırnak bakımı ürünü yelpazesi beğenine sunuluyor.


Cilt Bakım Ürünlerinde Flormar En Uzun Gün İndirimi


Cilt bakımı rutinine güç katmak ve hayatında yeni bir döngü başlatmak için hazır mısın? Eğer yanıtın heyecanlı bir “Evet” ise maske çeşitlerinden makyaj temizleyicilere, nemlendiricilerden duş jeline uzanan geniş ürün gamıyla Flormar indirimli cilt bakımı ürünleri de bu sayfada seni bekliyor!


21 Haziran indirimleriyle yılın en uzun gününde makyaj stilinde fark yarat! Sen de sepetini hemen oluşturmaya başla, yılın en uzun günü kampanyasını kaçırma!