{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } }, "extraData": { "cd_userHashedEmail": "e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductDetail" }
{ "type": "gtmStart" }

Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı

4 Renk
 Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı
Tükendi rozeti
 Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Pembe 8690604619078 | Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Pembe 8690604619078 | Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Pembe 8690604619078 | Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Pembe 8690604619078 | Flormar
Dolgunlaştırıcı etkili dudak parlatıcısı | 4.5 ML
Renk: 005 VINTAGE
Tüm Renkleri Göster

Renk Seçiniz

349.99

4 Renk Tüm Renkleri Göster

Stoğu Gelince Haber Ver
Favorilere Ekle Kamera İle Dene
<p><span style="font-weight: 400;">Günün her anında gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bir dudak parlatıcısı bulmak ne kadar da zor, değil mi? Flormar, kozmetik sektöründeki yılları aşkın deneyimiyle bir dudak parlatıcısından beklediğin tüm özellikleri bir araya getiriyor. Senin de kaliteli bir parlatıcıdan beklentin kalıcılık, nemlendirme etkisi ve rahat kullanım imkanıysa aradığın ürün tam karşında! Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı ile hiç vakit kaybetmeden tanışmalısın.</span></p> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar Dewy Lip Booster dudak parlatıcısının özellikleri sadece yukarıda sayılanlarla sınırlı değil! Bu yarı transparan dudak parlatıcısı, dolgunlaştırıcı etkisi sayesinde dudaklara belirgin ve göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Dudakların doğal görünümünü bozmadan ışıltılı bir bitiş sunan bu dolgunlaştırıcı dudak parlatıcısı, uzun süre kalıcı etkisi sayesinde makyaj tazeleme sıklığını azaltmayı vadediyor. İdeal bir dudak parlatıcısı bulmanın zorluklarını bildiğine göre, siparişini hemen oluşturabilirsin!</span></p> <h2><strong>Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Nedir?</strong></h2> <p><strong>Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı</strong><span style="font-weight: 400;">, nemlendirici etkili bir lip gloss çeşididir. Doğal renk veren pigmentleriyle yarı transparan bir görünüm sağlar. Dudaklarda yapışkanlık hissi bırakmaz. Uzun süre kalıcı etki sunar. Sünger uçlu aplikatöre sahiptir. Likit yapılıdır. Kompakt tasarımı sayesinde tüm makyaj çantalarında rahatlıkla taşınabilir.</span></p> <h2><strong>Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Ne İşe Yarar?</strong></h2> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar Dewy Lip Booster ışıltılı dudak parlatıcısı, doğal renk veren pigmentleri ile dudaklarda hafif fakat belirgin bir renklendirme sağlar. Nemlendirici etkisi sayesinde kuru ve kurumaya meyilli dudakları besleyerek ideal nem dengesini korumaya destek olur. Dudaklara canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandıran bu doğal dudak parlatıcısı, birçok makyaj stilinde farklı dudak ürünleriyle birlikte kullanılabilir.</span></p> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar Dewy Lip Booster dudak dolgunlaştırıcı lip gloss, dudaklarda yapışkanlık hissi bırakmaması sayesinde yemek yerken, kıyafet değiştirirken veya saçların uçuştuğu rüzgarlı havalarda konforlu bir kullanım sunar. Flormar yarı transparan dudak parlatıcısı, rujun ve diğer dudak makyajı ürünlerinin daha etkileyici bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Uzun süre kalıcı etkisi sayesinde, makyaj tazelemeye ihtiyaç duymadan, ışıltılı yapısını ve rengini saatler boyu korur.</span></p>
Ürün Bilgileri
GÖNDER
Stoklar çok hızlı tükeniyor. Bu arama, stokların nerede bulunabileceğinin bir göstergesidir, ancak uzun süre orada kalacağını garanti edemeyiz.
Mağaza bulunamadı
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ NASIL UYGULANIR? GÖNDERİM VE İADE CANLI DESTEK

Günün her anında gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bir dudak parlatıcısı bulmak ne kadar da zor, değil mi? Flormar, kozmetik sektöründeki yılları aşkın deneyimiyle bir dudak parlatıcısından beklediğin tüm özellikleri bir araya getiriyor. Senin de kaliteli bir parlatıcıdan beklentin kalıcılık, nemlendirme etkisi ve rahat kullanım imkanıysa aradığın ürün tam karşında! Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı ile hiç vakit kaybetmeden tanışmalısın.

Flormar Dewy Lip Booster dudak parlatıcısının özellikleri sadece yukarıda sayılanlarla sınırlı değil! Bu yarı transparan dudak parlatıcısı, dolgunlaştırıcı etkisi sayesinde dudaklara belirgin ve göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Dudakların doğal görünümünü bozmadan ışıltılı bir bitiş sunan bu dolgunlaştırıcı dudak parlatıcısı, uzun süre kalıcı etkisi sayesinde makyaj tazeleme sıklığını azaltmayı vadediyor. İdeal bir dudak parlatıcısı bulmanın zorluklarını bildiğine göre, siparişini hemen oluşturabilirsin!

Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Nedir?

Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı, nemlendirici etkili bir lip gloss çeşididir. Doğal renk veren pigmentleriyle yarı transparan bir görünüm sağlar. Dudaklarda yapışkanlık hissi bırakmaz. Uzun süre kalıcı etki sunar. Sünger uçlu aplikatöre sahiptir. Likit yapılıdır. Kompakt tasarımı sayesinde tüm makyaj çantalarında rahatlıkla taşınabilir.

Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Ne İşe Yarar?

Flormar Dewy Lip Booster ışıltılı dudak parlatıcısı, doğal renk veren pigmentleri ile dudaklarda hafif fakat belirgin bir renklendirme sağlar. Nemlendirici etkisi sayesinde kuru ve kurumaya meyilli dudakları besleyerek ideal nem dengesini korumaya destek olur. Dudaklara canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandıran bu doğal dudak parlatıcısı, birçok makyaj stilinde farklı dudak ürünleriyle birlikte kullanılabilir.

Flormar Dewy Lip Booster dudak dolgunlaştırıcı lip gloss, dudaklarda yapışkanlık hissi bırakmaması sayesinde yemek yerken, kıyafet değiştirirken veya saçların uçuştuğu rüzgarlı havalarda konforlu bir kullanım sunar. Flormar yarı transparan dudak parlatıcısı, rujun ve diğer dudak makyajı ürünlerinin daha etkileyici bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Uzun süre kalıcı etkisi sayesinde, makyaj tazelemeye ihtiyaç duymadan, ışıltılı yapısını ve rengini saatler boyu korur.

Ürün Barkodu 8690604619078
Ürün Kodu 33000068-005
Hacmi 4.5 ML
Dolgunlaştırıcı Orta Parlak
Yerli Üretim
Dolgunlaştırıcı etkiye sahip olan Flormar Dewy Lip Booster dudakları hayal edilen belirgin görünüme kavuştururken canlı ve ışıltılı renkleriyle de göz alıcı bir dudak makyajı yaratır.
Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı
 • Dudaklarının pürüzsüz bir görünümüme kavuşması için haftada bir veya iki kez dudak peeling’i yapabilirsin. Bu sayede Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Şeffaf & Doğal Işıltılı Dudak Parlatıcısı ile dudaklarında daha etkileyici bir görünüm elde edebilirsin.
 • Bu ışıltılı dudak parlatıcısını nemlendirilmiş dudaklara uygulamanı tavsiye ederiz. Bu sebeple uygulama öncesinde balm kullanabilirsin.
 • İsteğine göre parlatıcıdan önce dudak bazı da uygulayabilirsin. Böylece dudak parlatıcısının kalıcı etkisini daha da artırabilirsin.
 • Nemlendirici dudak parlatıcısını tek başına kullanabileceğin gibi dilediğin bir rujun üstüne de uygulayabilirsin.
 • Dilersen dudak parlatıcısını dudak kalemiyle birlikte kullanabilirsin. Dudak kalemiyle dudak çerçeveni belirginleştirerek makyajına daha etkileyici bir görünüm kazandırabilirsin.
 • Ürünü kendi sünger uçlu aplikatörü ile dudağın merkezinden çevresine doğru taşırmadan sürmelisin. Şimdi, ışıltılı dudaklarının keyfini çıkarabilirsin!

TESLİMAT

Siparişin 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 2-7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilir. Ürünün kargoya teslim edildiğinde SMS ve mail olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Siparişin durumunu Hesabım sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsin. Siparişini teslim aldığında hasarlı olup olmadığını kontrol etmeni öneririz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almadan, hasar tutanağı ile kargonu iade edebilirsin. Hasarlı ürün haricinde ürün değişimi yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI

Satın aldığın ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsin. İade ürün tarafımıza gönderilip teslim alınmasıyla birlikte 14 gün içerisinde kontrol edilip, mevzuata aykırı bir sorun bulunmuyorsa iadesi onaylanmaktadır. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İade etmek istediğiniz ürünleri UPS Kargo ile W5387E kodunu belirterek karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

Flormar ürünleri ile ilgili merak ettiğin her şeyi güzellik danışmanımıza sorabilirsin. Güzellik danışmanımız hafta içi saat 09.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında tüm soruların için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Güzellik danışmanımızın sana yardımcı olabilmesi için aşağıdaki kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rıza beyanını onaylamanı rica ederiz. https://www.flormar.com.tr/bize-ulasin/
Bu ürün için henüz hiç yorum yapılmadı.

Günün her anında gönül rahatlığıyla kullanabileceğin bir dudak parlatıcısı bulmak ne kadar da zor, değil mi? Flormar, kozmetik sektöründeki yılları aşkın deneyimiyle bir dudak parlatıcısından beklediğin tüm özellikleri bir araya getiriyor. Senin de kaliteli bir parlatıcıdan beklentin kalıcılık, nemlendirme etkisi ve rahat kullanım imkanıysa aradığın ürün tam karşında! Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı ile hiç vakit kaybetmeden tanışmalısın.

Flormar Dewy Lip Booster dudak parlatıcısının özellikleri sadece yukarıda sayılanlarla sınırlı değil! Bu yarı transparan dudak parlatıcısı, dolgunlaştırıcı etkisi sayesinde dudaklara belirgin ve göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Dudakların doğal görünümünü bozmadan ışıltılı bir bitiş sunan bu dolgunlaştırıcı dudak parlatıcısı, uzun süre kalıcı etkisi sayesinde makyaj tazeleme sıklığını azaltmayı vadediyor. İdeal bir dudak parlatıcısı bulmanın zorluklarını bildiğine göre, siparişini hemen oluşturabilirsin!

Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Nedir?

Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı, nemlendirici etkili bir lip gloss çeşididir. Doğal renk veren pigmentleriyle yarı transparan bir görünüm sağlar. Dudaklarda yapışkanlık hissi bırakmaz. Uzun süre kalıcı etki sunar. Sünger uçlu aplikatöre sahiptir. Likit yapılıdır. Kompakt tasarımı sayesinde tüm makyaj çantalarında rahatlıkla taşınabilir.

Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı Ne İşe Yarar?

Flormar Dewy Lip Booster ışıltılı dudak parlatıcısı, doğal renk veren pigmentleri ile dudaklarda hafif fakat belirgin bir renklendirme sağlar. Nemlendirici etkisi sayesinde kuru ve kurumaya meyilli dudakları besleyerek ideal nem dengesini korumaya destek olur. Dudaklara canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandıran bu doğal dudak parlatıcısı, birçok makyaj stilinde farklı dudak ürünleriyle birlikte kullanılabilir.

Flormar Dewy Lip Booster dudak dolgunlaştırıcı lip gloss, dudaklarda yapışkanlık hissi bırakmaması sayesinde yemek yerken, kıyafet değiştirirken veya saçların uçuştuğu rüzgarlı havalarda konforlu bir kullanım sunar. Flormar yarı transparan dudak parlatıcısı, rujun ve diğer dudak makyajı ürünlerinin daha etkileyici bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Uzun süre kalıcı etkisi sayesinde, makyaj tazelemeye ihtiyaç duymadan, ışıltılı yapısını ve rengini saatler boyu korur.

Ürün Barkodu 8690604619078
Ürün Kodu 33000068-005
Hacmi 4.5 ML
Dolgunlaştırıcı Orta Parlak
Yerli Üretim

Dolgunlaştırıcı etkiye sahip olan Flormar Dewy Lip Booster dudakları hayal edilen belirgin görünüme kavuştururken canlı ve ışıltılı renkleriyle de göz alıcı bir dudak makyajı yaratır.

Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı
 • Dudaklarının pürüzsüz bir görünümüme kavuşması için haftada bir veya iki kez dudak peeling’i yapabilirsin. Bu sayede Flormar Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Şeffaf & Doğal Işıltılı Dudak Parlatıcısı ile dudaklarında daha etkileyici bir görünüm elde edebilirsin.
 • Bu ışıltılı dudak parlatıcısını nemlendirilmiş dudaklara uygulamanı tavsiye ederiz. Bu sebeple uygulama öncesinde balm kullanabilirsin.
 • İsteğine göre parlatıcıdan önce dudak bazı da uygulayabilirsin. Böylece dudak parlatıcısının kalıcı etkisini daha da artırabilirsin.
 • Nemlendirici dudak parlatıcısını tek başına kullanabileceğin gibi dilediğin bir rujun üstüne de uygulayabilirsin.
 • Dilersen dudak parlatıcısını dudak kalemiyle birlikte kullanabilirsin. Dudak kalemiyle dudak çerçeveni belirginleştirerek makyajına daha etkileyici bir görünüm kazandırabilirsin.
 • Ürünü kendi sünger uçlu aplikatörü ile dudağın merkezinden çevresine doğru taşırmadan sürmelisin. Şimdi, ışıltılı dudaklarının keyfini çıkarabilirsin!

TESLİMAT

Siparişin 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 2-7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilir. Ürünün kargoya teslim edildiğinde SMS ve mail olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Siparişin durumunu Hesabım sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsin. Siparişini teslim aldığında hasarlı olup olmadığını kontrol etmeni öneririz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almadan, hasar tutanağı ile kargonu iade edebilirsin. Hasarlı ürün haricinde ürün değişimi yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI

Satın aldığın ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsin. İade ürün tarafımıza gönderilip teslim alınmasıyla birlikte 14 gün içerisinde kontrol edilip, mevzuata aykırı bir sorun bulunmuyorsa iadesi onaylanmaktadır. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İade etmek istediğiniz ürünleri UPS Kargo ile W5387E kodunu belirterek karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

Flormar ürünleri ile ilgili merak ettiğin her şeyi güzellik danışmanımıza sorabilirsin. Güzellik danışmanımız hafta içi saat 09.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında tüm soruların için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Güzellik danışmanımızın sana yardımcı olabilmesi için aşağıdaki kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rıza beyanını onaylamanı rica ederiz. https://www.flormar.com.tr/bize-ulasin/
{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "33000068", "sku": "8690604619078", "name": "Dewy Lip Booster Dolgunlaştırıcı Etkili Yarı Transparan Dudak Parlatıcısı", "price": "349.99", "brand": "Flormar", "variant": "005VINTAGE", "category": "LIPS", "dimension10" : "0", "dimension11" : "SHINY", "dimension12": "PARLAK", "dimension13": "NORMAL CİLT", "dimension14": "LİKİT", "dimension15": "8690604619078", "dimension16": " 349.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "TR", "dimension19": "DOLGUNLAŞTIRICI", "dimension30": "332" }] } }

Bu ürün stokta olduğunda, posta adresinize bir bildirim göndereceğiz.