{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } }, "extraData": { "cd_userHashedEmail": "e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductDetail" }
{ "type": "gtmStart" }

Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara

4 Renk
 Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara
Editörün seçimi rozeti Tükendi rozeti
 Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Kahverengi̇ 8690604628469 | Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Kahverengi̇ 8690604628469 | Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Kahverengi̇ 8690604628469 | Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Kahverengi̇ 8690604628469 | Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Kahverengi̇ 8690604628469 | Flormar
Yoğun renk veren kirpikleri tek tek ayıran maskara | 12 ML
Renk: 001 BROWN
Tüm Renkleri Göster

Renk Seçiniz

399.99

4 Renk Tüm Renkleri Göster

Stoğu Gelince Haber Ver
Favorilere Ekle Kamera İle Dene
<p><span style="font-weight: 400;">Makyaj trendleri her geçen gün değişiyor. Tabii makyaj trendlerindeki bu değişimle birlikte yeni nesil ürünler de kullanıcılara sunuluyor. Yeni makyaj trendlerinin kazandırdığı popüler göz makyajı ürünlerinden biri ile karşındayız: Flormar Color Your Life Ayırıcı &amp; Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara! Bakışları hiç olmadığı kadar renklendiren bu ürün, sıra dışı görünmek isteyenlerin vazgeçilmezi! Kirpikleri dolgunlaştıran, renklendiren ve uzatan bu maskarayı kullanarak klişeleri yıkabilirsin.</span></p> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar ailesinin popüler üyesi Color Your Life Ayırıcı &amp; Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, kirpiklerini renklendirmek isteyenler için ideal. Klasik maskara renklerini bir tarafa bırakarak farklılığın tadını çıkarmak istiyorsan sen de bu dolgunlaştırıcı renkli maskarayı denemelisin. Üstelik bu ürün sıra dışı görünümün yanı sıra kirpiklerin uzamasını ve kıvrım kazanmasını da sağlıyor. Flormar Color Your Life Ayırıcı &amp; Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, bu işlevselliği likit formundan ve özel tasarlanan ergonomik fırçasından alıyor. Denemeye ne dersin?</span></p> <h2><strong>Flormar Color Your Life Ayırıcı &amp; Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Nedir?</strong></h2> <p><strong>Flormar Color Your Life Ayırıcı &amp; Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara</strong><span style="font-weight: 400;">, likit hazneli fırçadan oluşan bir göz makyajı ürünüdür. Yoğun renk pigmentlerine sahiptir. Mat bitişlidir. İnce ve seyrek kirpikler için tasarlanmıştır. Kirpikleri belirginleştirmeye yardımcı olur. Uzun süre kalıcılık sağlar.</span></p> <h2><strong>Flormar Color Your Life Ayırıcı &amp; Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Ne İşe Yarar?</strong></h2> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar Color Your Life Ayırıcı &amp; Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, kirpiklerin benzersiz bir görünüm kazanmasına imkan verir. İnce ve seyrek kirpikler için tasarlanan bu maskara, kirpiklerin tek tek ayrılmasını ve renklendirilmesini sağlar. Maskaranın özel fırçası kirpikleri kökten uca dolgunlaştırır. Bu fırça ince, kısa ve seyrek kirpiklerin ideal görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Flormar ayırıcı maskaranın fırçasını kullanarak daha gür kirpik görünümü oluşturmak mümkündür.</span></p> <p><span style="font-weight: 400;">Ürün kirpiklere doğal bir kıvrım kazandırır. Böylece bakışların etkileyiciliği artar. Flormar imzalı bu renkli maskara, mat bitişli yapısıyla gün boyu kusursuz bir görünüm sergiler. Uzun süre kalıcılık sunan ürün, kirpiklerin estetik görünümünü saatlerce korumasına olanak sağlar. Bu dolgunlaştırıcı maskara, topaklanma yapmadan kirpiklerin uzun gözükmesine yardımcı olur. Ürün kirpikleri ağırlaştırmaz. Flormar Color Life maskaranın renkli yapısı sıra dışı görünümü, mat bitişli oluşu ise doğal görünümü destekler. Benzersiz formülü, kirpikleri daha da belirginleştirir.</span></p>
Ürün Bilgileri
GÖNDER
Stoklar çok hızlı tükeniyor. Bu arama, stokların nerede bulunabileceğinin bir göstergesidir, ancak uzun süre orada kalacağını garanti edemeyiz.
Mağaza bulunamadı
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ NASIL UYGULANIR? GÖNDERİM VE İADE CANLI DESTEK

Makyaj trendleri her geçen gün değişiyor. Tabii makyaj trendlerindeki bu değişimle birlikte yeni nesil ürünler de kullanıcılara sunuluyor. Yeni makyaj trendlerinin kazandırdığı popüler göz makyajı ürünlerinden biri ile karşındayız: Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara! Bakışları hiç olmadığı kadar renklendiren bu ürün, sıra dışı görünmek isteyenlerin vazgeçilmezi! Kirpikleri dolgunlaştıran, renklendiren ve uzatan bu maskarayı kullanarak klişeleri yıkabilirsin.

Flormar ailesinin popüler üyesi Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, kirpiklerini renklendirmek isteyenler için ideal. Klasik maskara renklerini bir tarafa bırakarak farklılığın tadını çıkarmak istiyorsan sen de bu dolgunlaştırıcı renkli maskarayı denemelisin. Üstelik bu ürün sıra dışı görünümün yanı sıra kirpiklerin uzamasını ve kıvrım kazanmasını da sağlıyor. Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, bu işlevselliği likit formundan ve özel tasarlanan ergonomik fırçasından alıyor. Denemeye ne dersin?

Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Nedir?

Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, likit hazneli fırçadan oluşan bir göz makyajı ürünüdür. Yoğun renk pigmentlerine sahiptir. Mat bitişlidir. İnce ve seyrek kirpikler için tasarlanmıştır. Kirpikleri belirginleştirmeye yardımcı olur. Uzun süre kalıcılık sağlar.

Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Ne İşe Yarar?

Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, kirpiklerin benzersiz bir görünüm kazanmasına imkan verir. İnce ve seyrek kirpikler için tasarlanan bu maskara, kirpiklerin tek tek ayrılmasını ve renklendirilmesini sağlar. Maskaranın özel fırçası kirpikleri kökten uca dolgunlaştırır. Bu fırça ince, kısa ve seyrek kirpiklerin ideal görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Flormar ayırıcı maskaranın fırçasını kullanarak daha gür kirpik görünümü oluşturmak mümkündür.

Ürün kirpiklere doğal bir kıvrım kazandırır. Böylece bakışların etkileyiciliği artar. Flormar imzalı bu renkli maskara, mat bitişli yapısıyla gün boyu kusursuz bir görünüm sergiler. Uzun süre kalıcılık sunan ürün, kirpiklerin estetik görünümünü saatlerce korumasına olanak sağlar. Bu dolgunlaştırıcı maskara, topaklanma yapmadan kirpiklerin uzun gözükmesine yardımcı olur. Ürün kirpikleri ağırlaştırmaz. Flormar Color Life maskaranın renkli yapısı sıra dışı görünümü, mat bitişli oluşu ise doğal görünümü destekler. Benzersiz formülü, kirpikleri daha da belirginleştirir.

Ürün Barkodu 8690604628469
Ürün Kodu 32000084-001
Hacmi 12 ML
Kalıcı Az Mat
Yerli Üretim
Kiprikleri tek tek ayıran fırçası ve yoğun renk veren pigment seviyesi ile hem çarpıcı hem de doğal bir kirpik görünümü oluşturan Flormar Color Your Life Mascara kirpikleri ağırlaştırmayan formülüyle konforlu bir kullanım sağlar.
Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara
 • Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara’yı uygulamaya başlamadan önce göz makyajının diğer aşamalarını tamamlamalısın.
 • Dilersen bu maskarayı tek başına da kullanabilirsin. Renkli yapısı tek başına bile bakışlarının arzu ettiğin etkileyiciliğe kavuşmasını sağlayacak!
 • Maskarayı uygularken fırçayı kirpik diplerinden uçlarına doğru hareket ettirmelisin. Yani maskaranı yukarı yönlü bir yarım ay çizerek uygulamalısın.
 • İstersen Flormar Color Your Life maskarayı çift kat olarak da sürebilirsin. Tabii bunun için ilk uygulamanın ardından birkaç saniye beklemelisin. Bu ilk katın kuruması için gerekli bir adım.
 • İkinci uygulamada fırçayı zikzak hareketlerle uçlara doğru hareket ettirebilirsin. Böylece kirpiklerin daha kusursuz bir görünüm sergilemesini sağlayabilirsin.
 • Makyajının bitiminde gerek duyarsan makyaj sabitleyici sprey de kullanabilirsin. Sıra dışı bakışlara kavuşmak çok kolay oldu değil mi?

TESLİMAT

Siparişin 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 2-7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilir. Ürünün kargoya teslim edildiğinde SMS ve mail olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Siparişin durumunu Hesabım sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsin. Siparişini teslim aldığında hasarlı olup olmadığını kontrol etmeni öneririz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almadan, hasar tutanağı ile kargonu iade edebilirsin. Hasarlı ürün haricinde ürün değişimi yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI

Satın aldığın ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsin. İade ürün tarafımıza gönderilip teslim alınmasıyla birlikte 14 gün içerisinde kontrol edilip, mevzuata aykırı bir sorun bulunmuyorsa iadesi onaylanmaktadır. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İade etmek istediğiniz ürünleri UPS Kargo ile W5387E kodunu belirterek karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

Flormar ürünleri ile ilgili merak ettiğin her şeyi güzellik danışmanımıza sorabilirsin. Güzellik danışmanımız hafta içi saat 09.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında tüm soruların için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Güzellik danışmanımızın sana yardımcı olabilmesi için aşağıdaki kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rıza beyanını onaylamanı rica ederiz. https://www.flormar.com.tr/bize-ulasin/
Bu ürün için henüz hiç yorum yapılmadı.

Makyaj trendleri her geçen gün değişiyor. Tabii makyaj trendlerindeki bu değişimle birlikte yeni nesil ürünler de kullanıcılara sunuluyor. Yeni makyaj trendlerinin kazandırdığı popüler göz makyajı ürünlerinden biri ile karşındayız: Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara! Bakışları hiç olmadığı kadar renklendiren bu ürün, sıra dışı görünmek isteyenlerin vazgeçilmezi! Kirpikleri dolgunlaştıran, renklendiren ve uzatan bu maskarayı kullanarak klişeleri yıkabilirsin.

Flormar ailesinin popüler üyesi Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, kirpiklerini renklendirmek isteyenler için ideal. Klasik maskara renklerini bir tarafa bırakarak farklılığın tadını çıkarmak istiyorsan sen de bu dolgunlaştırıcı renkli maskarayı denemelisin. Üstelik bu ürün sıra dışı görünümün yanı sıra kirpiklerin uzamasını ve kıvrım kazanmasını da sağlıyor. Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, bu işlevselliği likit formundan ve özel tasarlanan ergonomik fırçasından alıyor. Denemeye ne dersin?

Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Nedir?

Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, likit hazneli fırçadan oluşan bir göz makyajı ürünüdür. Yoğun renk pigmentlerine sahiptir. Mat bitişlidir. İnce ve seyrek kirpikler için tasarlanmıştır. Kirpikleri belirginleştirmeye yardımcı olur. Uzun süre kalıcılık sağlar.

Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara Ne İşe Yarar?

Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara, kirpiklerin benzersiz bir görünüm kazanmasına imkan verir. İnce ve seyrek kirpikler için tasarlanan bu maskara, kirpiklerin tek tek ayrılmasını ve renklendirilmesini sağlar. Maskaranın özel fırçası kirpikleri kökten uca dolgunlaştırır. Bu fırça ince, kısa ve seyrek kirpiklerin ideal görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Flormar ayırıcı maskaranın fırçasını kullanarak daha gür kirpik görünümü oluşturmak mümkündür.

Ürün kirpiklere doğal bir kıvrım kazandırır. Böylece bakışların etkileyiciliği artar. Flormar imzalı bu renkli maskara, mat bitişli yapısıyla gün boyu kusursuz bir görünüm sergiler. Uzun süre kalıcılık sunan ürün, kirpiklerin estetik görünümünü saatlerce korumasına olanak sağlar. Bu dolgunlaştırıcı maskara, topaklanma yapmadan kirpiklerin uzun gözükmesine yardımcı olur. Ürün kirpikleri ağırlaştırmaz. Flormar Color Life maskaranın renkli yapısı sıra dışı görünümü, mat bitişli oluşu ise doğal görünümü destekler. Benzersiz formülü, kirpikleri daha da belirginleştirir.

Ürün Barkodu 8690604628469
Ürün Kodu 32000084-001
Hacmi 12 ML
Kalıcı Az Mat
Yerli Üretim

Kiprikleri tek tek ayıran fırçası ve yoğun renk veren pigment seviyesi ile hem çarpıcı hem de doğal bir kirpik görünümü oluşturan Flormar Color Your Life Mascara kirpikleri ağırlaştırmayan formülüyle konforlu bir kullanım sağlar.

Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara
 • Flormar Color Your Life Ayırıcı & Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara’yı uygulamaya başlamadan önce göz makyajının diğer aşamalarını tamamlamalısın.
 • Dilersen bu maskarayı tek başına da kullanabilirsin. Renkli yapısı tek başına bile bakışlarının arzu ettiğin etkileyiciliğe kavuşmasını sağlayacak!
 • Maskarayı uygularken fırçayı kirpik diplerinden uçlarına doğru hareket ettirmelisin. Yani maskaranı yukarı yönlü bir yarım ay çizerek uygulamalısın.
 • İstersen Flormar Color Your Life maskarayı çift kat olarak da sürebilirsin. Tabii bunun için ilk uygulamanın ardından birkaç saniye beklemelisin. Bu ilk katın kuruması için gerekli bir adım.
 • İkinci uygulamada fırçayı zikzak hareketlerle uçlara doğru hareket ettirebilirsin. Böylece kirpiklerin daha kusursuz bir görünüm sergilemesini sağlayabilirsin.
 • Makyajının bitiminde gerek duyarsan makyaj sabitleyici sprey de kullanabilirsin. Sıra dışı bakışlara kavuşmak çok kolay oldu değil mi?

TESLİMAT

Siparişin 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 2-7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilir. Ürünün kargoya teslim edildiğinde SMS ve mail olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Siparişin durumunu Hesabım sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsin. Siparişini teslim aldığında hasarlı olup olmadığını kontrol etmeni öneririz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almadan, hasar tutanağı ile kargonu iade edebilirsin. Hasarlı ürün haricinde ürün değişimi yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI

Satın aldığın ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsin. İade ürün tarafımıza gönderilip teslim alınmasıyla birlikte 14 gün içerisinde kontrol edilip, mevzuata aykırı bir sorun bulunmuyorsa iadesi onaylanmaktadır. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İade etmek istediğiniz ürünleri UPS Kargo ile W5387E kodunu belirterek karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

Flormar ürünleri ile ilgili merak ettiğin her şeyi güzellik danışmanımıza sorabilirsin. Güzellik danışmanımız hafta içi saat 09.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında tüm soruların için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Güzellik danışmanımızın sana yardımcı olabilmesi için aşağıdaki kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rıza beyanını onaylamanı rica ederiz. https://www.flormar.com.tr/bize-ulasin/
{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "32000084", "sku": "8690604628469", "name": "Color Your Life Ayırıcı \u0026 Dolgunlaştırıcı Renkli Maskara", "price": "399.99", "brand": "Flormar", "variant": "001BROWN", "category": "LIPS", "dimension10" : "0", "dimension11" : "", "dimension12": "", "dimension13": "NORMAL CİLT", "dimension14": "LİKİT", "dimension15": "8690604628469", "dimension16": " 399.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "TR", "dimension19": "KALICI", "dimension30": "1415" }] } }

Bu ürün stokta olduğunda, posta adresinize bir bildirim göndereceğiz.