{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } }, "extraData": { "cd_userHashedEmail": "e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b934ca495991b7852b855" } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductDetail" }
{ "type": "gtmStart" }

Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı

8 Renk
 Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı
Tükendi rozeti
 Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Mor 8682536039482 | Flormar Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Mor 8682536039482 | Flormar Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Mor 8682536039482 | Flormar Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Mor 8682536039482 | Flormar Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Mor 8682536039482 | Flormar
Kremsi dokuda kalem göz farı | 1.6 G
Renk: 008 DOUBLE LATTE
Tüm Renkleri Göster

Renk Seçiniz

349.99

8 Renk Tüm Renkleri Göster

Stoğu Gelince Haber Ver
Favorilere Ekle Kamera İle Dene
<p><span style="font-weight: 400;">Pratik şekilde uygulanan ve bulaşmayan bir göz farına hangi makyajsever hayır diyebilir ki? Özellikle de bu göz farı, yoğun renk pigmentiyle göz makyajına damgasını vurmaya kararlıysa! O keskin ve dikkat çekici gölgelerin gün boyu süren ışıltısıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamaya hazır mısın? Öyleyse Flormar Yüksek Pigmentli &amp; Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı’nı hemen keşfetmelisin!</span></p> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar Yüksek Pigmentli &amp; Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı, anında kuruyan ve uzun süre kalıcılık sunan formülüyle öne çıkıyor. Bu özel formülü sayesinde gün içinde göz makyajına rötuş yapma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Kremsi dokulu ve ağırlık yapmayan Flormar asansörlü göz farı, tek kat sürüşte dahi yoğun pigment sağlıyor. Sen de göz makyajınla adından söz ettirmeye hazırsan, Flormar Yüksek Pigmentli &amp; Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı’nı keşfetmek için geç kalma!</span></p> <h2><strong>Flormar Yüksek Pigmentli &amp; Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Nedir?</strong></h2> <p><strong>Flormar Yüksek Pigmentli &amp; Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı, </strong><span style="font-weight: 400;">ışıltılı bitişli ve asansörlü bir göz kalemi çeşididir. Yoğun pigmentlidir ve kremsi dokuya sahiptir. Pürüzsüz görünüm sunar. Hızlı kurur, bulaşma ve dağılma yapmaz. Uzun süre kalıcı etkiye sahiptir. Hafif dokuludur. Kalem formundadır. Kapaklı ambalaj tasarımına sahiptir. 1,6 gram hacmindedir.</span></p> <h2><strong>Flormar Yüksek Pigmentli &amp; Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Ne İşe Yarar?</strong></h2> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar Yüksek Pigmentli &amp; Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı, kremsi yumuşak dokusu sayesinde pratik şekilde uygulanır. Cilt dokusuyla hızla bütünleşir ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Yumuşak dokusu ciltte kadifemsi bir his uyandırır. Hafif yapılı formülü sayesinde göz kapaklarında ağırlık hissi yaratmadan renklendirme sağlar. Flormar asansörlü kalem göz farı, yüksek pigmentli formülüyle hedeflenen yoğun renklendirme etkisine zahmetsizce ulaşmaya yardımcı olur.</span></p> <p><span style="font-weight: 400;">Flormar yüksek pigmentli far, ışıltılı bitişi sayesinde dinamik ve canlı bir göz makyajı görünümü sunar. Saniyeler içinde sabitlenir ve bulaşma olmadan uzun saatler boyunca göz alıcı görünümünü korur. Hem günlük makyajlar hem de özel gün makyajları için ideal bir alternatif sunar. Kalem formu sayesinde uygulama kolaylığı sağlar.</span></p>
Ürün Bilgileri
GÖNDER
Stoklar çok hızlı tükeniyor. Bu arama, stokların nerede bulunabileceğinin bir göstergesidir, ancak uzun süre orada kalacağını garanti edemeyiz.
Mağaza bulunamadı
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ NASIL UYGULANIR? GÖNDERİM VE İADE CANLI DESTEK

Pratik şekilde uygulanan ve bulaşmayan bir göz farına hangi makyajsever hayır diyebilir ki? Özellikle de bu göz farı, yoğun renk pigmentiyle göz makyajına damgasını vurmaya kararlıysa! O keskin ve dikkat çekici gölgelerin gün boyu süren ışıltısıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamaya hazır mısın? Öyleyse Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı’nı hemen keşfetmelisin!

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı, anında kuruyan ve uzun süre kalıcılık sunan formülüyle öne çıkıyor. Bu özel formülü sayesinde gün içinde göz makyajına rötuş yapma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Kremsi dokulu ve ağırlık yapmayan Flormar asansörlü göz farı, tek kat sürüşte dahi yoğun pigment sağlıyor. Sen de göz makyajınla adından söz ettirmeye hazırsan, Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı’nı keşfetmek için geç kalma!

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Nedir?

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı, ışıltılı bitişli ve asansörlü bir göz kalemi çeşididir. Yoğun pigmentlidir ve kremsi dokuya sahiptir. Pürüzsüz görünüm sunar. Hızlı kurur, bulaşma ve dağılma yapmaz. Uzun süre kalıcı etkiye sahiptir. Hafif dokuludur. Kalem formundadır. Kapaklı ambalaj tasarımına sahiptir. 1,6 gram hacmindedir.

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Ne İşe Yarar?

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı, kremsi yumuşak dokusu sayesinde pratik şekilde uygulanır. Cilt dokusuyla hızla bütünleşir ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Yumuşak dokusu ciltte kadifemsi bir his uyandırır. Hafif yapılı formülü sayesinde göz kapaklarında ağırlık hissi yaratmadan renklendirme sağlar. Flormar asansörlü kalem göz farı, yüksek pigmentli formülüyle hedeflenen yoğun renklendirme etkisine zahmetsizce ulaşmaya yardımcı olur.

Flormar yüksek pigmentli far, ışıltılı bitişi sayesinde dinamik ve canlı bir göz makyajı görünümü sunar. Saniyeler içinde sabitlenir ve bulaşma olmadan uzun saatler boyunca göz alıcı görünümünü korur. Hem günlük makyajlar hem de özel gün makyajları için ideal bir alternatif sunar. Kalem formu sayesinde uygulama kolaylığı sağlar.

Ürün Barkodu 8682536039482
Ürün Kodu 47000098-008
Hacmi 1.6 G
Uzun süre kalıcı Yüksek Işıltılı Işıltılı
Kremsi dokusu ve kalem formu sayesinde göz makyajını kolay bir hamleye dönüştüren Flormar Color Shadow Stick, ekstra pürüzsüz yapısı ve bulaşma yapmayan formülüyle eşsiz bir far deneyimi sunar.
Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı
 • Flormar Yüksek Pigmentli & Mat Bitişli Asansörlü Kalem Göz Farı’nı uygulamadan önce bazı hazırlık adımlarıyla daha kalıcı ve pürüzsüz bir göz makyajı görünümü elde edebilirsin.
 • Göz makyajına başlamadan önce göz çevrenin temiz olduğundan emin olmalısın. Ardından göz çevreni nemlendirerek makyaja hazırlayabilirsin.
 • Nemlendirici adımından sonra göz makyaj bazı kullanarak daha pürüzsüz ve daha kalıcı bir sonuç alabilirsin.
 • Flormar yüksek pigmentli kalem farı doğrudan göz kapağının üzerine uygulayabilirsin. Ardından farı damla sünger ya da far fırçası yardımıyla dağıtabilirsin.
 • Özel gün makyajlarında farı çift kat uygulayabilirsin. Bu sayede daha belirgin bir far görünümü yaratabilirsin.
 • Flormar mat bitişli asansörlü kalemi yalnızca kirpik dipleri ve göz pınarlarını renklendirmek için de tercih edebilirsin.
 • Dilersen farklı farlarla Flormar yüksek pigmentli farı karıştırabilirsin. Bu sayede dikkat çekici renkler elde edebilirsin.
 • Tamamlanmış bir göz makyajı için hacim veren bir maskara ve eyeliner kullanabilirsin.
 • Son olarak makyajının kalıcılığını daha da artırmak için 15-20 santimetre mesafeden tüm yüzüne makyaj sabitleme spreyi uygulayabilirsin.
 • Artık etkileyici göz makyajınla boy göstermeye hazırsın!

TESLİMAT

Siparişin 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 2-7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilir. Ürünün kargoya teslim edildiğinde SMS ve mail olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Siparişin durumunu Hesabım sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsin. Siparişini teslim aldığında hasarlı olup olmadığını kontrol etmeni öneririz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almadan, hasar tutanağı ile kargonu iade edebilirsin. Hasarlı ürün haricinde ürün değişimi yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI

Satın aldığın ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsin. İade ürün tarafımıza gönderilip teslim alınmasıyla birlikte 14 gün içerisinde kontrol edilip, mevzuata aykırı bir sorun bulunmuyorsa iadesi onaylanmaktadır. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İade etmek istediğiniz ürünleri UPS Kargo ile W5387E kodunu belirterek karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

Flormar ürünleri ile ilgili merak ettiğin her şeyi güzellik danışmanımıza sorabilirsin. Güzellik danışmanımız hafta içi saat 09.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında tüm soruların için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Güzellik danışmanımızın sana yardımcı olabilmesi için aşağıdaki kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rıza beyanını onaylamanı rica ederiz. https://www.flormar.com.tr/bize-ulasin/
Bu ürün için henüz hiç yorum yapılmadı.

Pratik şekilde uygulanan ve bulaşmayan bir göz farına hangi makyajsever hayır diyebilir ki? Özellikle de bu göz farı, yoğun renk pigmentiyle göz makyajına damgasını vurmaya kararlıysa! O keskin ve dikkat çekici gölgelerin gün boyu süren ışıltısıyla tüm dikkatleri üzerinde toplamaya hazır mısın? Öyleyse Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı’nı hemen keşfetmelisin!

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı, anında kuruyan ve uzun süre kalıcılık sunan formülüyle öne çıkıyor. Bu özel formülü sayesinde gün içinde göz makyajına rötuş yapma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Kremsi dokulu ve ağırlık yapmayan Flormar asansörlü göz farı, tek kat sürüşte dahi yoğun pigment sağlıyor. Sen de göz makyajınla adından söz ettirmeye hazırsan, Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı’nı keşfetmek için geç kalma!

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Nedir?

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı, ışıltılı bitişli ve asansörlü bir göz kalemi çeşididir. Yoğun pigmentlidir ve kremsi dokuya sahiptir. Pürüzsüz görünüm sunar. Hızlı kurur, bulaşma ve dağılma yapmaz. Uzun süre kalıcı etkiye sahiptir. Hafif dokuludur. Kalem formundadır. Kapaklı ambalaj tasarımına sahiptir. 1,6 gram hacmindedir.

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı Ne İşe Yarar?

Flormar Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı, kremsi yumuşak dokusu sayesinde pratik şekilde uygulanır. Cilt dokusuyla hızla bütünleşir ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Yumuşak dokusu ciltte kadifemsi bir his uyandırır. Hafif yapılı formülü sayesinde göz kapaklarında ağırlık hissi yaratmadan renklendirme sağlar. Flormar asansörlü kalem göz farı, yüksek pigmentli formülüyle hedeflenen yoğun renklendirme etkisine zahmetsizce ulaşmaya yardımcı olur.

Flormar yüksek pigmentli far, ışıltılı bitişi sayesinde dinamik ve canlı bir göz makyajı görünümü sunar. Saniyeler içinde sabitlenir ve bulaşma olmadan uzun saatler boyunca göz alıcı görünümünü korur. Hem günlük makyajlar hem de özel gün makyajları için ideal bir alternatif sunar. Kalem formu sayesinde uygulama kolaylığı sağlar.

Ürün Barkodu 8682536039482
Ürün Kodu 47000098-008
Hacmi 1.6 G
Uzun süre kalıcı Yüksek Işıltılı Işıltılı

Kremsi dokusu ve kalem formu sayesinde göz makyajını kolay bir hamleye dönüştüren Flormar Color Shadow Stick, ekstra pürüzsüz yapısı ve bulaşma yapmayan formülüyle eşsiz bir far deneyimi sunar.

Color Shadow Yüksek Pigmentli & Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı
 • Flormar Yüksek Pigmentli & Mat Bitişli Asansörlü Kalem Göz Farı’nı uygulamadan önce bazı hazırlık adımlarıyla daha kalıcı ve pürüzsüz bir göz makyajı görünümü elde edebilirsin.
 • Göz makyajına başlamadan önce göz çevrenin temiz olduğundan emin olmalısın. Ardından göz çevreni nemlendirerek makyaja hazırlayabilirsin.
 • Nemlendirici adımından sonra göz makyaj bazı kullanarak daha pürüzsüz ve daha kalıcı bir sonuç alabilirsin.
 • Flormar yüksek pigmentli kalem farı doğrudan göz kapağının üzerine uygulayabilirsin. Ardından farı damla sünger ya da far fırçası yardımıyla dağıtabilirsin.
 • Özel gün makyajlarında farı çift kat uygulayabilirsin. Bu sayede daha belirgin bir far görünümü yaratabilirsin.
 • Flormar mat bitişli asansörlü kalemi yalnızca kirpik dipleri ve göz pınarlarını renklendirmek için de tercih edebilirsin.
 • Dilersen farklı farlarla Flormar yüksek pigmentli farı karıştırabilirsin. Bu sayede dikkat çekici renkler elde edebilirsin.
 • Tamamlanmış bir göz makyajı için hacim veren bir maskara ve eyeliner kullanabilirsin.
 • Son olarak makyajının kalıcılığını daha da artırmak için 15-20 santimetre mesafeden tüm yüzüne makyaj sabitleme spreyi uygulayabilirsin.
 • Artık etkileyici göz makyajınla boy göstermeye hazırsın!

TESLİMAT

Siparişin 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 2-7 iş günü arasında değişkenlik gösterebilir. Ürünün kargoya teslim edildiğinde SMS ve mail olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Siparişin durumunu Hesabım sayfasında bulunan “Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsin. Siparişini teslim aldığında hasarlı olup olmadığını kontrol etmeni öneririz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almadan, hasar tutanağı ile kargonu iade edebilirsin. Hasarlı ürün haricinde ürün değişimi yapılmamaktadır.


İADE KOŞULLARI

Satın aldığın ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsin. İade ürün tarafımıza gönderilip teslim alınmasıyla birlikte 14 gün içerisinde kontrol edilip, mevzuata aykırı bir sorun bulunmuyorsa iadesi onaylanmaktadır. Üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve bunun gibi durumlarının tespit edildiği ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmediği durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. İade etmek istediğiniz ürünleri UPS Kargo ile W5387E kodunu belirterek karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

Flormar ürünleri ile ilgili merak ettiğin her şeyi güzellik danışmanımıza sorabilirsin. Güzellik danışmanımız hafta içi saat 09.00-17.00 arasında hizmet vermektedir. Bu saatler dışında tüm soruların için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsin.

Güzellik danışmanımızın sana yardımcı olabilmesi için aşağıdaki kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rıza beyanını onaylamanı rica ederiz. https://www.flormar.com.tr/bize-ulasin/
{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "47000098", "sku": "8682536039482", "name": "Color Shadow Yüksek Pigmentli \u0026 Işıltılı Asansörlü Kalem Göz Farı", "price": "349.99", "brand": "Flormar", "variant": "008DOUBLELATTE", "category": "", "dimension10" : "0", "dimension11" : "IŞILTILI", "dimension12": "", "dimension13": "NORMAL CİLT", "dimension14": "KALEM", "dimension15": "8682536039482", "dimension16": " 349.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "IT", "dimension19": "KALICI", "dimension30": "2163" }] } }

Bu ürün stokta olduğunda, posta adresinize bir bildirim göndereceğiz.