×
FLORMAR
FLORMAR
Android Uygulaması
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:124 

 

Black Friday İndirimleri

Amerika ve Kanada’da başlayıp bütün dünyaya yayılan ve dünyada genel olarak Black Friday olarak bilinen alışveriş çılgınlığı, her yıl Şükran Günü’nün (Thanksgiving) ertesi sabahı, yani kasım ayının dördüncü perşembesi gerçekleşiyor. Yabancı markaların yanı sıra, Flormar gibi yerli markalar da bu güne özel büyük indirimler ve kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Black Friday Nasıl Başladı?

Black Friday ismi, ilk olarak 1981 yılında ABD’de bir gazete manşetinde kullanıldı. Şükran Günü ertesi markaların yüksek oranda indirimler yapması, o gün büyük bir izdihama yol açmıştı. Ancak artık gelişen teknoloji, özellikle de internet alışverişi sayesinde Black Friday kampanyaları çok rahat ve keyifli bir hale geldi. Black Friday 2018 yılında da büyük bir coşkuyla geçecek gibi görünüyor.

Black Friday Kampanyaları Türkiye'de Nasıl Yaşanıyor?

Uzun zamandır Black Friday indirimleri Türkiye için de yapılıyor. Markaların sunduğu yüksek oranda indirimler ve kaçırılmayacak fırsatlar, tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Türkiye’de Kara Cuma ya da Efsane Cuma olarak da bilinen bu kampanyalar için sunulan özel fırsatlar, yılbaşı ve Sevgililer Günü gibi yaklaşan özel gün alışverişlerini de daha erken yapabilme fırsatı sunuyor. Hobi, teknoloji ve giyim gibi pek çok alana yayılan Kara Cuma indirimleri, kozmetikte de uygulanıyor. Günümüzde Black Friday indirimleri artık tek bir güne değil, Flormar da dahil olmak üzere birçok markada 1 haftaya yayılmış durumda. Bu sayede indirimleri kaçırmamak için bol bol vaktin var, ancak hemen hemen hepsi stoklarla sınırlı.  

Flormar’da Çok Özel Black Friday İndirimleri

Türkiye’nin lider kozmetik markalarından Flormar da bu büyük Black Friday çılgınlığına katılıyor. Makyaj, cilt bakımı, el ve ayak bakımı, parfüm gibi pek çok ürün çeşidinde, sürpriz Black Friday kampanyaları bu yıl da flormar.com.tr'de seni bekliyor. Black Friday indirimleri ile kişisel bakım ve kozmetik ihtiaçlarını avantajlı fiyatlarla karşılayabileceğin gibi, hem kendine, hem de sevdiklerine, bütçeni sarsmayacak küçük sürprizler yapabilirsin. Black Friday coşkusunu yaşamak ve bu büyük güne özel fırsatlardan yararlanmak için sen de hemen flormar.com.tr'ye göz at.

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ