WATER-DROP BLENDER SPONGE

 • WATER-DROP BLENDER SPONGE Süngerler ve Aplikatörler
 • WATER-DROP BLENDER SPONGE Süngerler ve Aplikatörler
  34,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Yıkanabilen makyaj aplikatörü.
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Su damlası şeklindeki tasarımı ve üzerindeki sevimli karakterleri ile dikkat çeken Waterdrop Blender, makyajı mükemmel bir şekilde uygulamanı sağlıyor. Silikon yapısı sayesinde kolayca temizlenen ve ürünü içine hapsetmeyen süngerin üzerinde makyaj kalıntısı kalmıyor. Likit kapatıcıları ve fondötenleri yumuşak dokulu Waterdrop Blender ile kolayca uygulayabilir, makyaj sürecinde çok daha pratik olabilirsin.

  Silikon Makyaj Süngeri

  Ürün Kodu:
  49000092-047
  • Kadın / Kız
  • Yetişkin
  NASIL UYGULANIR?

  Daha doğal bir uygulama için önce ıslatarak, süngerin suyu iyice çekip şişmesini sağlamalısın. Sonra süngeri sıkarak fazla suyu akıtabilirsin. Daha yoğun bir örtücülük istiyorsan, süngeri kuru olarak da kullanabilirsin.

  Ürünü cilde sürtmeden, küçük tampon hareketlerle uygulamalısın. Bu sayede ürünü inceltmeden kapatıcılığı yüksek ve doğal bir bitiş elde edebilirsin.

  Uygun ürünler: Fondöten ve likit kapatıcılar

  Hangi süngeri seçmelisin? Öne çıkan özellikleriyle keşfet!

  Multi Purpose Blending Sponge; Cildin farklı alanlarında birden fazla ürünü uygulama imkanı sağlar. Ürünün geniş tarafıyla fondöten uygulamalarını, dar tarafı ile de kapatıcı uygulamalarını kolaylıkla yapabilirsin.

  • Water Drop Blending Sponge; esnek ve yumuşak yapısıyla yüzün tüm bölgelerine kolayca ulaşır. Silikon yapısı sayesinde ürünü içine çekmez.

  • 3 Pieces Blending Sponge Set; Büyük sünger; fondöten, BB Krem uygulamaları, orta boy sünger; krem ve pudra allık uygulamaları, küçük sünger ise göz altı, kaş kemiği, burun kenarları gibi ulaşılması zor alanlara kapatıcı, kontür ve aydınlatıcı uygulamaları için birebir!

  Latex Sponge Set; Süngerin üçgen ucu ile göz, burun kenarları, kaş kemiği gibi küçük bölgelerde, geniş kısmı ile alın, yanak gibi bölgelerde uygulama kolaylığı sağlar.

  Latex Sponge; Kompakt ve latex yapısı, ürünleri yüzüne eşit dağıtmanda kolaylık sağlar.

  İLGİLİ VİDEOLAR

  İLGİLİ VİDEOLAR

   GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA