POWDER BRUSH

 • POWDER BRUSH Yüz Fırçası
 • POWDER BRUSH Yüz Fırçası
  64,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Pudra fırçası.
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Ürün yüz makyajının birçok adımını gerçekleştirmek üzere tasarlanmış bir fırçadır. özellikle toz yapıdaki pudraları yüzüne uygulamayı kolaylaştıran Flormar fırçanın üst tarafı sık dokunmuş ve yumuşak kıllardan oluşmaktadır. Bu özelliğiyle uygulama sırasında yüzünü çizmeyen fırça, sahip olduğu kısa sapı sayesinde de çantanda istediğin gibi taşıyabileceğin bir üründür.

  Pudra Fırçası

  Ürün Kodu:
  49000054-002
  NASIL UYGULANIR?

  PRO İpucu: Fırça yardımı ile aldığın ürünü merkezden dışa doğru tampon veya dairesel hareketlerle hafifçe uygulayabilirsin.

  Uygun Ürünler: Bronzlaştırıcı ve pudralar

  Hangi pudra fırçasını seçmelisin? Öne çıkan özellikleriyle keşfet!

  Powder Brush: Yuvarlak yumuşak ucu sayesinde tüm pudra ürünlerini doğal bir şekilde dağıtır. Böylelikle alta uyguladığın fondöteni bozmaz.

  • Her yerde yanında kolaylıkla taşıyabileceğin Portable Brush, bronzlaştırıcının ve pudranın yüz, omuz ve dekolte bölgelerine kolaylıkla uygulanmasını sağlar.

  Kabuki Brush: Makyaj artistlerinin favorisi Kabuki fırçalar, yoğun ve yumuşak yapılı kılları sayesinde çok doğal ve eşit bir uygulama sağlar. Ürünleri emmez.

  Fırçalarının temizliğini hangi sıklıkta ve nasıl yapmalısın?
  Makyaj fırçalarını haftada 1 temizlemeni öneriyoruz. Uzun süre kirli kalan makyaj fırçaları cildinde sivilce oluşumuna sebep olabilir. Yıkayarak temizlemek zor geliyorsa, senin için daha pratik bir önerimiz var:


  Bir kağıt havluyu ikiye katladıktan sonra üzerine bir miktar Brush Cleanser makyaj temizleme solüsyonu dök. Fırçayı bu havlunun üzerinde gezdirerek temizlemeye başla. Fırçanın yapısı bozmamak için bastırmadan dairesel hareketlerle temizlemelisin. Bu yöntemle fırçalarının saatlerce kurumalarını beklemek zorunda değilsin!

  Sentetik fırça nedir?

  Taklon veya naylon olarak üretilen kıllardan oluşan sentetik fırçalar, vegan yapıdadır. Tüm Flormar makyaj fırçaları yumuşacık, kaliteli sentetik kıllardan oluşur ve %100 vegandır. 
  Neden sentetik fırça kullanmalısın?

  • Sentetik fırçalar doğa ve hayvan dostudur.

  • Hayvan kıllı doğal fırçalara göre ömrü çok daha uzundur, dökülme yapmaz.

  • Sentetik kıllı fırçalar alerji ihtimalini azaltır. Bakteri ve kir oluşumunu önler. Yüzünü tahriş etmez.

  • Sentetik fırçalar, ürün emilimini önler, ve ürünü cildine homojen ve pürüzsüz bir şekilde uygulama imkanı sağlar.

  GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA