Back
 • Cihazınızın kamerasına erişmeye izin ver.

 • Katılım koşullarını kabul ediyorum.

 • Ortamın aydınlık ve yüzünün tamamı ekranda görünsün.

Ortamın aydınlık ve yüzünün tamamı ekranda görünsün.

 • 1

  Cihazına kaydetmek için fotoğrafa uzun bas çıkan menüden "resmi kaydet" e tıkla.

 • 2

  Yarışmaya katılmak için kaydettiğin fotoğrafı #OMLashes etiketiyle instagram hesabında paylaş ve instagram profilinin açık olduğuna emin ol!

INSTAGRAMA GİTTEKRAR DENE

Fotoğrafa uzun basarak cihazına kaydettin mi?

EVETHAYIR

Yarışmaya katılmak için fotoğrafını #OMLashes etiketiyle kendi instagram hesabında paylaş ve instagram profilinin açık olduğuna emin ol!

Katılım Koşulları

 • Flormar.com.tr ”Hangisi Sensin?” yarışması aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar bu kampanyaya katılarak koşulları kabul etmiş sayılır.
 • Yarışmaya katılabilmeniz için Instagram hesabınız gizli modda olmaması gerekmektedir.
 • 25 Aralık 2017 – 14 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yarışma 14 Şubat 2018 saat 15.00’da sonlanacaktır. En çok puan kazanan ve instagram like toplayan 20 kişi 50 TL değerinde Göz Makyaj Seti kazanacaktır. Kazananlar 19 Şubat 2018 tarihinde açıklanacaktır.
 • Katılımcılar kampanyaya diledikleri kadar katılabilirler, ancak kazanan 20 kişi belirlenirken farklı Instagram hesapları değerlendirilecektir.
 • Gerçek bir kişiye ait olmayan Instagram hesaplarının katılımı geçersiz olacaktır.
 • Sonuçlar Flormar resmi hesabı ile Instastory üzerinden duyurulacaktır.
 • Katılımcılar bu oyuna katılarak paylaştığı fotoğrafın Flormar’ın tüm kanallarında kullanımına flormar.com.tr/kvk linkinde yer alan tüm koşul ve şartları kabul ederek izin vermiş sayılır.
 • Flormar yarışma kapsamında vereceği hediyeyi, kampanya kurgusunu, tarihini ve koşulları değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Işbu muvafakatname ile, FLORMAR markasına sahip KOSAN KOZMETİK PAZ. VE TİC. A.Ş. tarafından düzenlenen HANGİSİ SENSİN? Isimli yarışma ile ilgili olarak tamamen özgür iradem ile paylaştığım fotoğraflar tarafıma ait olup, fotoğraflarımın bu yarışma ile ilgili olarak her tür mecrada kullanılmasına, içinde fotoğraflarımın kullanıldığı her tür görselin radyo televizyon dalgalarından yararlanılarak ve internet aracılığıyla ve her tür ses ve görüntü taşıyıcıları ile birlikte, internet ve benzeri bilgisayar ve elektronik ortamlarda, “Mobil ve İnteraktif Uygulamalar ile her mecrada, çoğaltılması, yayınlanması, temsil edilmesi hakları ve/veya diğer bir teknik usulle umuma arz edilmesi haklarının tamamını ve fotoğraflarımın, başka eserlerle senkronize edilerek veya bağımsız olarak, yarışmanın tanıtımları da dahil olmak üzere, her türlü kablolu, kablosuz, şifreli, şifresiz , ödemeli ödemesiz, ya da dijital televizyonda gösterilmek, WEBTV, IPTV, VOD,EST, Itunes ve diğer şekillerde ve ileride geliştirilecek diğer yollarla televizyonda, sinemada, radyoda ve/veya internet ve benzeri bilgisayar, elektronik ve sayısal ortamda yayınlanmak, çoğaltılmak, temsil edilmek, kiralanmak ve umuma arz edilmek yayımlanması haklarıyla mevcut mevzuat tahtında kullanımına ve sadece bu eserde kullanımı ile sınırlı olmak üzere 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca münhasıran eser sahibine tanıdığı eseri işleme (FSEK m21) sesli sessiz iletim vasıtaları ile çoğaltma (FSEK m22) yayma (FSEK23) kiralama ve kamuya ödünç verme , temsil etme (FSEK 24) yayımlama (FSEK 25) ve izletme haklarını kullanma, başkalarını bu haklardan yararlanma konusunda yetkilendirme, devir veya bu şahısları münhasıran kendisine tanınan hakları kullanmaktan men etme ve durdurma yetkisini kullanma yetkisini KOSAN KOZMETİK PAZ. VE TİC. A.Ş. ye herhangi bir yer, sayı ve sure kısıtlaması olmaksızın devrederim. İşbu muvafakatname tahtında tahsis ettiğim hakları kullandırma hususunda yetkili olduğumu işbu kullanımın hukuka aykırı olduğu iddiası ile KOSAN KOZMETİK PAZ. VE TİC. A.Ş. ye başvurulması, dava açılması gibi durumlarda bizzat yegane sorumlu olduğumu kabul, beyan ve taahhüt ederim.

OKUDUM, KAPAT