MULTI-PURPOSE BLENDING SPONGE

 • MULTI-PURPOSE BLENDING SPONGE Süngerler ve Aplikatörler
  39,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Çok yönlü makyaj süngeri
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Krem ve likit makyaj ürünlerini yüze iyi bir şekilde uygulamanı sağlayan Multi-Purpose Blending Sponge, özel tasarımı ile öne çıkıyor. Kolay uygulama sağlayan bu makyaj süngeri ile krem ve likit yapıdaki ürünleri, özellikle geniş tarafı ile fondöteni, ince tarafı ile concealerları çok daha kolay uygulayabilirsin

  Çok Yönlü Makyaj Süngeri

  Ürün Kodu:
  49000091-044
  NASIL UYGULANIR?

  Daha doğal bir uygulama için önce ıslatarak, süngerin suyu iyice çekip şişmesini sağlamalısın. Sonra süngeri sıkarak fazla suyu akıtabilirsin. Daha yoğun bir örtücülük istiyorsan, süngeri kuru olarak da kullanabilirsin.

  Ürünü cilde sürtmeden, küçük tampon hareketlerle uygulamalısın. Bu sayede ürünü inceltmeden kapatıcılığı yüksek ve doğal bir bitiş elde edebilirsin.

  Uygun ürünler: Fondöten ve likit kapatıcılar

  Hangi süngeri seçmelisin? Öne çıkan özellikleriyle keşfet!

  3 Pieces Blending Sponge Set; yüzün farklı bölgeleri için kullanım kolaylığı sağlar. Büyük ve orta boy sünger, fondöten, BB Krem uygulmaları için idealken, küçük sünger ise göz altı, kaş kemiği, burun kenarlarıgibi ulaşılması zor alanlara kapatıcı, kontür ve aydınlatıcı uygulmaa kolaylığı sağlar.

  Multi Purpose Blending Sponge; cildin farklı alanlarında birden fazla ürünü uygulama imkanı sağlar. Ürünün geniş tarafıyla fondöten uygulamalarını, dar tarafı ile de kapatıcı uygulamalarını kolaylıkla yapabilirsin.

  Makyaj süngerleri hakkında birkaç ipucu

  • Özellikle yoğun yapılı bir fondöten kullanıyorsan, hafif nemli süngerle uygulama, fondötenin cildinde tabaka gibi durmadan, doğal ve kapatıcılığı yüksek bir görünüm elde etmeni sağlar.

  • Makyaj uygulamasında fondöteni süngerin üzerine sıkmak daha fazla ürün harcamana neden olur. Bu nedenle önce elinin üzerine bir miktar sıkıp süngerin geniş kısmı ile üzerinden alarak uygulayabilrsin.

  • Süngerinin şekli bozulmaya ve rengini kaybetmeye başladıysa artık yeni bir sünger almanın zamanı gelmiş demektir.Her gün mutlaka makyaj süngerine ihtiyaç duyuyorsan,2-3 ayda bir yeni bir makyaj süngeri edinmelisin.

  Makyaj süngerlerinin temizliğini hangi sıklıkta ve nasıl yapmalısın?

  Makyaj süngerini mümkünse her uygulamadan sonra, veya birkaç uygulamada bir temizlemen gerekir. Makyaj süngerini su ve beyaz sabunla temizleyebilirsin.

  İlk adım olarak makyaj süngerini ılık su dolu bir kaseye batır ve bir süre şişmesini bekle. Süngerinin kirliliğinin yoğun olduğu bölgeden başlayarak iyice köpürt. Süngeri sıktıkça üzerindeki ürünün dışarı çıktığını göreceksin. Daha sonra suyun altında durulayabilirsin. Bu işlemi birkaç kez tekrar ettikten sonra, süngeri hava ile temas edecek şekilde kurumaya bırakmalısın.

  GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA