Ruj Nasıl Kalıcı Olur?

“Ruj nasıl kalıcı olur?”, “Gün içinde rujun etkisini kaybetmemesi için hangi makyaj ürünleri kullanılmalı?” gibi soruların cevaplarını merak ediyorsan senin için hazırladığımız videodaki ipuçlarını takip ederek çarpıcı ruj uygulamanı gerçekleştir, gün boyu rujun etkisini kaybetmesin!

1. Uzun Süre Kalıcı Olmasını Sağla

Etkisini gün içinde kolayca yitirmeyen bir ruj uygulaması için dudaklarına pürüzsüz bir görünüm kazandıran Flormar Lip Primer’ı parmak uçlarınla minik benekler halinde sürdükten sonra dudağına dağıtabilirsin.

2. Dudak Kalemi Uygula

Rujunu hem kusursuz bir şekilde taşırmadan sürmek hem de kalıcılığını arttırmak istiyorsan pek çok farklı tonu bulunan Stylematic Lipliner’ın, rujunun tonuyla uyumlu bir rengini seçip dudaklarının çevresini çizerek içini doldurabilirsin..

3. Transparan Pudradan Yardım Al

Rujunun kalıcılığını desteklemek için tek kata ayrılmış bir kağıt mendili dudağına yapıştırıp bu mendilin üstünden transparan pudrayı, pudra fırçası yardımı ile uygulayabilirsin.

4. Son Dokunuşu Yap

Tüm bu işlemlerden sonra rujunla dudaklarına son dokunuşu yapıp dudak makyajını kusursuz bir bir şekilde tamamlayabilirsin.

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER