Ruj Nasıl Kalıcı Olur?

“Ruj nasıl kalıcı olur?”, “Gün içinde rujun etkisini kaybetmemesi için hangi makyaj ürünleri kullanılmalı?” gibi soruların cevaplarını merak ediyorsan senin için hazırladığımız videodaki ipuçlarını takip ederek çarpıcı ruj uygulamanı gerçekleştir, gün boyu rujun etkisini kaybetmesin!

1. Uzun Süre Kalıcı Olmasını Sağla

Etkisini gün içinde kolayca yitirmeyen bir ruj uygulaması için dudaklarına pürüzsüz bir görünüm kazandıran Flormar Lip Primer’ı parmak uçlarınla minik benekler halinde sürdükten sonra dudağına dağıtabilirsin.

2. Dudak Kalemi Uygula

Rujunu hem kusursuz bir şekilde taşırmadan sürmek hem de kalıcılığını arttırmak istiyorsan pek çok farklı tonu bulunan Stylematic Lipliner’ın, rujunun tonuyla uyumlu bir rengini seçip dudaklarının çevresini çizerek içini doldurabilirsin..

3. Transparan Pudradan Yardım Al

Rujunun kalıcılığını desteklemek için tek kata ayrılmış bir kağıt mendili dudağına yapıştırıp bu mendilin üstünden transparan pudrayı, pudra fırçası yardımı ile uygulayabilirsin.

4. Son Dokunuşu Yap

Tüm bu işlemlerden sonra rujunla dudaklarına son dokunuşu yapıp dudak makyajını kusursuz bir bir şekilde tamamlayabilirsin.

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
  harf ve rakam içermelidir.
  *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*