Flormar'dan Fark Yaratan Mezuniyet Işıltısı

Her yaşta kadının hayatına ve güzelliğine ilham veren, benzersiz renkleri ve dokuları ile kendilerini ve gerçek güzelliklerini en iyi şekilde ifade etmelerini sağlayan Flormar, mezuniyet geceni taçlandırmak için seni bekliyor!

Kusursuz Geceye, Kusursuz ve Işıltılı Bir Ten…

Flormar, kusursuz güzelliğin temelini oluşturan yüz makyajı ürünleri ile mezuniyet gecesinin ışıltısını oluşturuyor. Hem aydınlık hem de kalıcı mezuniyet makyajının ilk adımı olan Flormar Illuminating Primer Make - Up Base makyaj bazı, antioksidan özelliğe sahip Akai meyvesi ve yeşil çay ekstreleriyle hazırlanan özel içeriği ile cildinin hem korunmasına hem de beslenmesine yardımcı oluyor. İnce tabakası ile rahat bir his veren bu makyaj bazıyla gecenin ilk ışıltısını kusursuz bir şekilde yakalayacaksın. Flormar Stay Light Foundation ise ciltteki kusurları örterken doğal bir parlaklık sunuyor. Hafif dokuya sahip su bazlı bu fondöten kadife yumuşaklığı ve kalıcı etkisiyle hayalindeki doğal ten makyajını sağlıyor. Göz makyajı bazı olarak da kullanılabileceğin Flormar Perfect Coverage Likit Concealer, gözaltı torbaları, koyu halkalar gibi bölgesel kusurları gizleme konusunda harikalar yaratıyor ve ortaya oldukça aydınlık bir görünüm çıkarıyor. Aradığın ışıltıyı gece boyu kalıcı bir etkide makyajına taşıyacak olan FlormarBaked Powder, parlak, ışıltılı, ipeksi dokusu ile cildinde mükemmel duracak. Her ten rengine uyum sağlayan 20 numaralı Soft Beige FlormarBaked Powder tam sana göre! Yanaklarında aradığın güçlü ve canlı etkiyi Flormar BakedBlush – On allıklarının 48 numaralı Pure Peach ve 50 numaralı Peachy Bronze renklerinde bulacaksın.

Mezuniyet Gecesinde Tüm Gözler Sende…

Bu anlamlı gecenin anlamlı ve etkileyici bakışları da olmalı… Mezuniyet göz makyajı konusunda etkileyici çeşitler sunan ve bakışlara anlam kazandıran Flormar mezuniyet gecesinde tüm gözlerin üzerinde olmasını sağlıyor. Flormar Sunset Eyeshadow Palette’in doğal tonlardaki ışıltılı göz farlarıyla ilk etkiyi kadifemsi bir hisle yakalayacaksın. “Biz İstersek Yaparız” demenin anlamına güzellik katan ve eyelinerı kusursuz bir şekilde çekmenin keyfini yaşatan Flormar Roll’n Gobakışlarına anlam kazandıran en önemli kahramanın olarak seni bekliyor. Geldik mezuniyet gecesinin anlamlı bakışlarını tamamlayan son adıma; uzun, belirgin ve hacimli kirpiklerine Flormar Precious Curl Maskara ile kavuşacak, gece boyu mükemmel kirpiklerinle mezuniyetin gözdesi sen olacaksın.

Mükemmel Dudakların Mükemmel Yardımcıları…

Mezuniyet gecesinin en anlamlı sözleri dudaklarında gizli… İşte bu dudaklara anlam katan yardımcıların ise seni Flormar’da bekliyor. Önce E vitaminli ve rujunun etkisini arttıran Flormar Lip Primer ile işe başla! Kalıcı etkisiyle gece boyu dudaklarının güzelliğini sergileyecek olan Flormar Waterproof Lipliner dudak kalemi ile dudaklarına kolayca şekil ver, rujunun taşmasına ve dağılmasına müsaade etme. Flormar Silk Matte ile tanışmanın şimdi tam zamanı! İpeksi dokusu ve uzun süreli, dağılmadan kalıcı etkisi ile dudaklara renkli bir anlam katan bu kahramanı bir daha asla yanından ayırmak istemeyeceksin.

Ellerdeki Işıltı…

Gecenin gözdesi olmanı sağlayan makyajına, Flormar’ın, FC71FC62FC46 gibi doğal tonlardaki ojeleri eşlik ediyor ve güzelliğin ışıltısını ellerine de taşıyor.

Mezuniyet Makyajın için Son Dokunuş En Anlamlı Duruş…

Her şeyi kusursuzca tamamladın ve gecenin yıldızı olacağın ışıltıyı yakaladın; bu etkiyi daha da kalıcı kılmak istersen ferahlık etkisiyle de insanı sakinleştiren Flormar Makeup Fix Spray yanında! Birkaç dokunuşta makyajını doğal bir hafiflikle sabitleyen bu spreyle artık mezuniyet gecen için hazırsın!
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER