METALİK MAKYAJ NASIL YAPILIR?

Etkileyici bakışlar ve dikkat çekici bir görünüm istiyorsan, metalik makyaj tam senlik! Metalik makyajın sofistike görümüyle geceye damga vurmak için videodaki adımları kolayca uygulayabilir, ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsin.

1. Elmasların Işıltısını Taşı

Kadifemsi dokuya sahip Diamond Baked Eyeshadow D02 Black Glitters, barındırdığı yoğun ışıltılarla ideal bir gölgelendirme farı oluyor. Karıştırma fırçasına aldığın farı, gözün katlanma bölgesinin biraz dışına yumuşak hareketlerle uygula. Göz kapağının ortasını metalik ışıltılar için boş bırakmayı unutma. Bakışlarına derinlik kazandırmak için gözünün köşelerine de farla gölgelendirme yap.

2. Gözünü Çerçevele

Çarpıcı gözler, metalik makyajın en güzel kısmı. Kalın bir eyeliner, daha çarpıcı bir etki yakalamanı sağlıyor. Smoky Eyes Carbon Black Waterproof Eyeliner, yumuşacık dokusu sayesinde mükemmel bir şekilde gözlerini çerçevelemeni sağlıyor. Alt ve üst kirpik dibine kalın bir eyeliner çek. Daha etkili bir görünüm için alt ve üst göz içine kalemi uygulamayı unutma. Buğulu bir görünüm için karıştırma fırçasını kullanarak uyguladığın kalemi biraz dağıt.

3. Gümüş Işıltılar

Sıra göz kapağında boş bıraktığın yerde. Diamond Baked Eyeshadow D10 Silver Leaf, en güzel metalik gri tonlarından birini sunuyor. Göz kapağında boş bıraktığın alanları farla doldur. Sonrasında göz pınarlarına farı uygulayarak gözlerine yoğun bir ışıltı kat.

4. Rengini Eşitle

Makyaja gözden başlamanın elbet bir sebebi var. Metalik renkte ışıltılı farlar, uygulama esnasında cildine dökülebiliyor. Sen de bir temizleme mendili yardımıyla gözünün altına dökülen farları toplayarak ten makyajına geçebilirsin. Yüksek kapatıcılığa sahip Perfect Coverage Foundation, 15 farklı ton alternatifiyle cilt tonuna en uygun seçimi yapmanı sağlıyor. Sahip olduğu kapatıcılık, ten rengini ince bir kat uygulamayla homojen hale getiriyor ve metalik ışıltıların daha da öne çıkmasına yardım ediyor.

5. Göz Makyajına Son Dokunuşlar

Kaş ve kirpiklerin, bakışlarına olduğu kadar yüz ifadene de etki ediyor. Göz makyajını tamamlaman için kaşlarını çıkış yönüne doğru taraman öneriliyor. Sonrasında hacimli ve kıvrık kirpikler için Push Up Maskara kullanarak kirpiklerine etkileyici bir görünüm kazandırabilirsin.

6. Belirgin Elmacık Kemikleri

Elmacık kemiklerinin metalik ışıltıların gölgesinde kalmasına izin vermemek için hafif bir ürünle elmacık kemiğini vurgulayabilirsin. BB Cream Powder Chocolate, yumuşak ve kadifemsi dokusuyla metalik makyaj için birebir! Elmacık kemiğine ürünle hafif bir gölgelendirme yaparak vurucu bir görünüm yakalayabilirsin.

7. Parlak Dudaklar

Gözlerin kadar dudakların da metalik ışıltıyı hak ediyor! Metalic Lip Charmer Glaze 003 Sparling Blush, göz makyajının önüne geçmeyecek fakat dudaklarını da arka plana itmeyecek bir seçim olarak öne çıkıyor. Kolay uygulanabilen likit yapıya sahip ruj, parlak metalik bir görünüm sunuyor.
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
  harf ve rakam içermelidir.
  *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*