İNCE KAŞLAR NASIL KALINLAŞTIRILIR?

İnce Kaşlar Nasıl Kalınlaştırılır?

Kaş şekli, bakışlarını ve ifadeni direkt olarak etkiliyor. Doğal kalın kaşlar; daha canlı, genç ve havalı görünmene yardım ediyor. İncecik kaşların varsa üzülme! "İnce kaşlar nasıl kalınlaştırılır?" diye düşünüyorsan hemen videoyu izle, doğal kalın kaşlara nasıl kavuşacağının püf noktalarını öğren ve güzelliğine güzellik kat!

1. Doğal Kaş Hattından İlham Al

Doğal görünen kalın kaşlar, hiç olmadığı kadar popüler! Kaş ürünleri kullanarak ince kaşlarını kalınlaştırmadan önce dikkat etmen gereken birkaç küçük nokta var! Doğru ürünleri seçmez ve doğru teknikleri uygulamazsan, aldığın sonuç pek de hoşuna gitmeyebilir. Elbette ilk adım, kaşını şekillendireceğin yöntemi belirlemen. Bunun için doğal görünüm sunan Eyebrow Pencil tam senlik! 5 farklı renk alternatifinden kaşına en uygun olanı tercih edebilirsin.

Şekillendireceğin hattı belirlemeden önce Eyebrow Pencil'in kapağında bulunan fırçayı kullanarak ve kaşlarını özenle tarayarak işe başlamalısın. Sonrasında şekillendirmek istediğin bölgelere kılların çıkış yönünde küçük çizgiler çekerek devam edebilirsin. Doğal bir görünüm elde etmek için yumuşak hareketlerle kılların çıkış yönünü takip etmen ve doğal kaş uzunluğuna yakın çizgiler kullanman son derece önemli. Bu işlem sırasında kaşındaki boş alanları doldurabilir, seyrek kısımlara daha yoğun bir görünüm kazandırabilirsin. Sonrasında kaş şeklini takip ederek kaş hattını bir kalem ucu kadar dışından boyamaya devam ederek kaşlarını doğallıktan uzaklaşmadan kalınlaştırabilirsin.

2. Kaş Farına Bir Şans Ver

Kaş farı, sunduğu doğal görünüm sayesinde doğallıktan vazgeçemeyenlerin ilk tercihi. Daha dolgun kaşlara kavuşmana yardım eden ürün, kaşlarını en doğal şekilde kalınlaştırmana olanak tanıyor. Dört farklı renk alternatifi bulunan Eyebrow Shadow, kaşına en yakın renk tonunu tercih etmeni kolaylaştırıyor. Islak ve kuru olmak üzere iki farklı kullanım şekli olan kaş ürünü, dilediğin etkiyi kolayca yakalamanı sağlıyor.

Kaş farını uygulaman için kesik uçlu bir fırça tercih etmen öneriliyor. Ürünü fırçaya aldıktan sonra kaş çıkış yönü ve hattını takip ederek kaşlarını doldurmaya başlayabilirsin. Doğal bir görünüm için kaşının başlangıç kısmında keskin bir görüntü yerine doğal bir geçiş tercih etmelisin. Yumuşak hareketlerle işlemi yapman, daha doğal bir görünüm elde etmene yardım ediyor.

3. Doğal Bir Görünüm İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğal görünen kalın kaşlara sahip olabilmen için doğal kaş şeklini baz alarak kaşını doldurman öneriliyor. Şekillendireceğin hattı belirlerken sadece bir kalem ucu kadar dışarıdan boyaman gerekiyor. Daha fazla dışarıya çıkarsan yapay bir görünüm elde edebilirsin. Uygulayacağın ürün kalem de kaş farı da olsa, kaşının çıkış yönünü ve kaş boyunu dikkate alman son derece önemli. Tek bir çizgi yerine kullanacağın kesik kesik çizgiler, doğal bir görünüm elde etmene çok daha fazla yardım ediyor.
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
  harf ve rakam içermelidir.
  *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*