Allık Nasıl Uygulanır?

1. Uygulama Alanını Belirlemek

"Allık nereye sürülür?" Elbette yanaklara, fakat gelişigüzel sürerek arzu ettiğin sonuca ulaşman biraz zor. Doğru alanı bulman için biraz gülümsemen gerekiyor. Gülümsediğinde yanaklarının beliren kısmı, allık uygulamak için en doğru yer. Doğal bir görünüm elde etmek istiyorsan şakaklarına doğru allığı dairesel hareketlerle uygulayabilirsin. Burnunun çok yakınına yoğun bir uygulama yapman biraz utangaç bir görünüme kavuşmana neden olabilir. Sen en iyisi gülümsediğinde yanağının en fazla ortaya çıkan kısmından şakaklarına doğru hafif bir geçiş yap. Evet, doğal bir sonuç elde etmek için utandığında yanaklarının hafifçe kızaran yerlerine odaklanman gerekiyor.

2. Doğru Fırça Seçimi

Doğal bir sonuç için allık seçimi kadar uygulama yapacağın fırça da önemli. Sık tüylü tok fırçalar, allığın bir yerde toplanmasına neden olur ve hoş olmayan bir sonuç bırakabilir. Doğal bir sonuç almak için yumuşak ve uzun tüylere sahip esnek yapılı fırçalardan birini seçmelisin. Dilersen açılı yapıya sahip bir fırça edinerek elmacık kemiğine tam olarak oturmasını sağlayabilirsin. Esnek ve yumuşak tüylere sahip bir fırça, ürünü yanaklarına doğal bir şekilde dağıtır. Allığın belirli alanlarda toplanmasına engel olur, allığı çok daha ince bir hat halinde uygulamana izin verir. Sen de Flormar'ın allık sürmek için özel olarak tasarladığı fırçalarından birini seçebilir, doğal bir görünüme kolayca kavuşabilirsin.

3. Adım Adım Allık Uygulama

Fırçayı tampon hareketlerle allığın içinde gezdirerek bir miktar ürünü fırçanın üzerine al. Sonrasında hafifçe üfle ve fırçanın üstündeki fazlalığı uzaklaştır. Fazla allığı üfleyerek uzaklaştırman daha doğal bir sonuç elde etmenin püf noktası. Aynanın karşısına geç, gülümse ve şakaklarına doğru dairesel hareketlerle ürünü uygula. Ürünü uygularken yumuşak hareketler tercih etmen ten makyajının ürünle bütünleşmesine yardım eder. Güzelliğinle büyülemeye hazırsın!

Taze, canlı ve doğal bir görünüm için "allık nasıl uygulanır?" diye merak ediyorsan cevabı videoda! Allık sürmenin ipuçlarını kap, her zaman mükemmel görünmenin keyfini yaşa!

Doğal bir görünüm elde etmek için "allık nasıl sürülür?" sen de merak ediyorsan videoyu izle, allığı nasıl doğru kullanacağını öğren, güzelliğinle herkesi büyüle!

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER