DOĞAL AYDINLIK GÖRÜNÜM

Doğal Aydınlık Görünüm

Sıcak yaz günlerinde yapacağın doğru makyajla aydınlık ve etkileyici bir görünüme sahip olacaksın! Flormar'ın ışıltılı bir görünüme sahip olmanı sağlayan aydınlık makyaj ürünleri ile sen de profesyonel bir makyaj deneyimi yaşayabilirsin.

Teninde Profesyonel Makyaj Etkisi Yarat

Aydınlık görünümlü makyaj için ince yapısı ve yüksek kapatıcı özelliğiyle öne çıkan Invisible Cover HD Foundation, pürüzsüz bir ten sunuyor. Tenine en uygun rengi seçerek bir fırça yardımıyla uyguladığında harika bir ten makyajına sahip olabilirsin.

Pürüzsüz Görünümlü Güzelliğe Sahip Ol

Wet&Dry Compact Powder ile ten makyajın daha kalıcı ve etkileyici olsun. İster kuru ister ıslak uygulanan özelliği sayesinde makyajının kapatıcılık etkisini daha da artırabilirsin.

Büyüleyici Gözlerinle Hayranlık Uyandır

Doğal ve aydınlık görünümlü bir makyaj istiyorsan, canlı ve ışıltılı bir göz makyajın olmalı. Flormar Nude Eyeshadow Palette, içerdiği 10 farklı doğal renk ile etkileyici bir göz makyajı sunuyor. Sedefli dokusu ile gözlerinde büyüleyici bir makyaj uygulaması yapabilirsin.

Hacimli Kirpiklerinle Etkileyici Bakışlara Sahip Ol

Özel olarak tasarlanmış fırçası ile beklentileri karşılayan Precious Curl Maskara, kirpiklerini daha hacimli ve daha kıvrımlı bir forma sokarak gözlerini ön plana çıkarıyor. Bu ürün ile aydınlık bir makyajda ön planda olan gözlerin için son dokunuşu gerçekleştirerek göz makyajını tamamlayabilirsin.

Makyajınla Doğal Görünümden Yana Ol

Aydınlatıcı, ışıltılı makyaj için olmazsa olmaz bir üründür. Flormar Stick Highlighter, kolay uygulanabilir yapısıyla makyajının vazgeçilmez tamamlayıcısı olacak! Kullanım kolaylığı sağlayan dokusu ile ürün, yüzüne doğal bir aydınlık veriyor.

Bir Yıldız Gibi Işılda

Parlak makyaj için Flormar Liquid Illuminator cildine ve makyajına ışıltı katıyor. 3 farklı ton seçeneği arasından sana ve makyajına en uygun olanını seçerek tenine ışıltı verebilirsin. Uyguladıktan sonra yağ oluşturmadan gün boyu ışıltılı bir görünüme sahip olmanı sağlayan Flormar Liquid Illuminator, favori makyaj ürünün olmaya aday!

Dolgun ve Pırıltılı Dudaklarınla Kusursuzluğu Yakala

Makyajın son dokunuşu olan dudaklar, doğal tonlarda bir görünüme sahip olmalıdır. Çok parlak olmayan, hafif bir ışıltıya sahip mat formdaki bir ruj ile makyajını bitirebilirsin. Birbirinden farklı 16 renk seçeneğiyle Flormar Silk Matte Liquid Lipstick, dudaklarına kadifemsi bir doğallık katıyor. Akışkan yumuşak dokusu sayesinde ürünü kolayca uygulayabilir ve dolgun, göz alıcı dudaklara sahip olabilirsin. Dudaklarında kuruluk oluşturmayan bu ürün ile aydınlık makyaj uygulamanı tamamlayabilirsin.

Makyajını Işıltılı Tırnaklarınla Tamamla

Makyajın kadar tırnakların da ışıltılı, sağlıklı ve bakımlı olmalı. Flormar Jelly Look Nail Enamel, tırnaklarına göz alıcı ışıltı ve parlaklık getiriyor. Özel olarak tasarlanmış fırçası ile kolayca uygulayabilirsin. Kısa sürede kuruması sayesinde sürdükten kısa bir süre sonra özgürce günlük rutinine devam edebilirsin. 57 farklı renk seçeneği ile makyajına uyumlu bir oje seçip daha hacimli ve ışıltılı tırnaklara sahip olmak senin elinde!

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER