ÜRÜNLERİNİZ SINIRLI STOKLU. ACELE EDİN

UZMANDAN SİZE ÖZEL GÖZ ÜRÜNLERİ

KULLANILAN ÜRÜNLER

 • GECE MAKYAJI

  Kusursuz gece makyajın ile en özel günlerini unutulmaz kılmaya ne dersin? En özel anlarında güzelliğin ile büyülemen için Flormar ürünleri seni bekliyor.

 • RENGARENK TIRNAKLAR

  Kusursuz görünen rengarenk tırnakların sırrını Flormar ürünleri ile keşfet! Tek katta bile kapatıcılık sunan Full Color’ı tırnaklarına kolayca uygula ya da Flormar Nail Enamel’in geniş renk skalası ile tırnaklarına canlılık kat!

 • BRONZ GÖRÜNÜM

  Makyajını kusursuzlaştıran bronz görünümün sırrını Flormar ürünleri ile keşfet! Bronzing Powder'ın yumuşak dokusunu cildinde hisset ve Lipgloss’un dudaklarına ıslak görünüm veren etkisi ile makyajını tamamla!

 • YÜZ ŞEKİLLENDİRME

  Makyajını en kusursuz şekilde yapmak istiyorsan Flormar'ın yüz şekillendirme ürünleri tam sana göre! Contour Stick'in cilt tonuna uygun renk seçenekleri ile kontür uygulamasını yap, Loose Powder sayesinde makyajın gün boyu sana eşlik etsin!

 • OMBRE MAKYAJ

  Çarpıcı bir makyajın etkisini, ombre makyajı uygulayarak keşfet! Weightless Lipstick'in geniş renk skalası sayesinde makyajına renk kat, Stylematic ve hd rujlar ile ombre uygulaması yaparak dudaklarına dolgun bir görünüm kazandır ve göz kamaştır.

 • DOĞAL AYDINLIK GÖRÜNÜM

  Makyajında doğal ve aydınlık bir görünüm yakalaman, Flormar ürünleri ile mümkün! Highlighter Stick ile yüzüne canlılık katarken Nude Eyeshadow Palette'in renk seçenekleri ile doğal renklerin büyüsünü makyajına taşı!

 • GELİN MAKYAJI

  Flormar ürünleri ile yapacağın gelin makyajı sayesinde bu en özel gününde bütün gözler üzerinde olacak! Stylematic Lipliner ile belirginleştirdiğin dudakların ve Compact Powder'ın neme karşı dayanıklı yapısı ile makyajın gece boyu kusursuz görünsün!

 • CİLT BAKIMI

  Hayalini kurduğun cilde Flormar'ın cilt bakımı ürünleri ile kavuş! Cleansing Gel ile en güzel şekilde cildini arındır, Cleansing Tonic Normal & Combination Skin sayesinde makyajını temizleyerek ferahlığın tadını çıkar!

 • KEDİ GÖZÜ MAKYAJI

  Çarpıcı bakışların sırrı, büyüleyici kedi gözü makyajında saklı! Roll'n Go Liner ile yaratacağın simsiyah, dümdüz ve kusursuz çizgileri OMLashes High Definition Mascara ile tamamla ve fark yarat!