LATEX SPONGE SET

 • LATEX SPONGE SET Süngerler ve Aplikatörler
  39,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Fondöten ve kapatıcı sünger seti
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Likit yapıdaki ürünlerin uygulanmasını kolaylaştıran bu sünger setiyle pürüzsüz bir uygulama elde edebilirsin. Kullanım konforu sağlayan 6 adet küçük ve üçgen süngerden oluşan Latex Sponge Set vazgeçilmezin olacak!

  Makyaj Süngeri Seti

  Ürün Kodu:
  49000090-042
  NASIL UYGULANIR?

  Daha doğal bir uygulama için önce ıslatarak, süngerin suyu iyice çekip şişmesini sağlamalısın. Sonra süngeri sıkarak fazla suyu akıtabilirsin. Daha yoğun bir örtücülük istiyorsan, süngeri kuru olarak da kullanabilirsin.

  Ürünü cilde sürtmeden, küçük tampon hareketlerle uygulamalısın. Bu sayede ürünü inceltmeden kapatıcılığı yüksek ve doğal bir bitiş elde edebilirsin.

  Uygun ürünler: Fondöten ve likit kapatıcılar

  Hangi süngeri seçmelisin? Öne çıkan özellikleriyle keşfet!

  Multi Purpose Blending Sponge; Cildin farklı alanlarında birden fazla ürünü uygulama imkanı sağlar. Ürünün geniş tarafıyla fondöten uygulamalarını, dar tarafı ile de kapatıcı uygulamalarını kolaylıkla yapabilirsin.

  • Water Drop Blending Sponge; esnek ve yumuşak yapısıyla yüzün tüm bölgelerine kolayca ulaşır. Silikon yapısı sayesinde ürünü içine çekmez.

  • 3 Pieces Blending Sponge Set; Büyük sünger; fondöten, BB Krem uygulamaları, orta boy sünger; krem ve pudra allık uygulamaları, küçük sünger ise göz altı, kaş kemiği, burun kenarları gibi ulaşılması zor alanlara kapatıcı, kontür ve aydınlatıcı uygulamaları için birebir!

  Latex Sponge Set; Süngerin üçgen ucu ile göz, burun kenarları, kaş kemiği gibi küçük bölgelerde, geniş kısmı ile alın, yanak gibi bölgelerde uygulama kolaylığı sağlar.

  Latex Sponge; Kompakt ve latex yapısı, ürünleri yüzüne eşit dağıtmanda kolaylık sağlar.

  İLGİLİ VİDEOLAR

  İLGİLİ VİDEOLAR

   GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA