URBAN SOUND KOLEKSİYONU

Şehrin renkli ve dinamik ruhunu yakalamak istiyorsan, Flormar’ın “Urban Sound” koleksiyonu tam sana göre! Özellikle günlük makyaj ihtiyacına yönelik renk ve formda ürünler, bu koleksiyonda seni bekliyor.

Pore Cleansing Peeling ile Duru Bir Cilt

Urban Sound, sadece günlük makyaj malzemeleri ile değil, cilt bakım ürünleri ile de baştan aşağı çarpıcı bir görünüme kavuşman için tasarlandı. Pore Cleansing Peeling, formülündeki zengin minerallere sahip küçük tanecikleri ile cildi kirden, yağdan, ve ölü hücrelerden arındırırken, pırıl pırıl ve sağlıklı bir görünüm için cildine ihtiyaç duyduğu bakımı yapıyor.

“Sculpting Kit” ve “Fan Brush” ile Her Gün Mükemmel Bir Görünüm

Kontür, günlük makyajının olmazsa olmaz bir parçasıysa, bu koleksiyondaki Sculpting Kit’i ve yelpaze biçimdeki yumuşak kıllarıyla pratik bir uygulama sunan Fan Brush’ı çok seveceksin! Üç farklı renk alternatifi bulunan Sculpting Kit, yüz hatlarını şekillendirirken cilt kusurlarını da kapatıyor.

Yanaklarında Pürüzsüz Bir Dokunuş: “Smooth Touch Blush”

Şeftali ve gül kurusu tonlarında, mat ya da ışıltılı bitişli dört farklı renk seçeneği bulunan Smooth Touch Blush allıklar, tozutmayan, yüksek pigmentasyonlu formülü ile kolay bir uygulama sağlıyor.

“Urban Eye Palette” ile Şehrin Renklerini Gözlerine Taşı

Urban Sound koleksiyonunda yer alan iki farklı göz paleti ile göz makyajında renklerle dilediğince oynayıp, yaratıcılığını konuşturabilirsin. Tek sürüşte yoğun renklendirme sağlayan farlar, günlük makyaj için kolay ve hızlı bir uygulama sunuyor.

“Master Dipliner” ile Çarpıcı Bakışlar

İnce ve kalın çizgileri bir arada kullanarak dikkat çekici bir göz makyajı yapmak istiyorsan, Master Dipliner senin için ideal. Bulaşma yapmadan yoğun renk veren yapısı ile hayalindeki iddialı göz makyajını yapmak artık çok kolay!

“Wow Volume Mascara” ile Nefes Kesen Hacimli Kirpikler

Kirpiklerini ağırlaştırmadan uzatmak ve dolgunlaştırmak istiyorsan, Wow Volume Mascara senin için harika bir seçim! Tek sürüşte doğal, ama dikkat çekici bakışlar elde edebileceğin gibi, kat kat sürerek de dilediğin yoğunluğa ulaşabilirsin.

Hem Şekillendirmek Hem de Belirginleştirmek için: “Brow Sculpting Duo”

Kaş kalemi ve pudranın bir araya geldiği Brow Sculpting Duo ile göz makyajını kusursuz kaşlarla tamamlamak çok basit! Tek yapman gereken kalem kısmını kullanarak kaşlarını şekillendirdikten sonra, daha yumuşak bir bitişi olan kaş pudrasıyla kaşlarını renklendirmek.

“Caring Lip Primer” ile Dudakların Yumuşacık

Nemlendirici özellikli avokado ve jojoba yağları içeren formülü ile Caring Lip Primer, dudaklarına sadece bakım yapmakla kalmıyor, ayrıca rujun için harika bir baz görevi de görüyor.

Bakım ve Renklendirme Bir Arada: “Caring Lip Color”

Tek uygulamada hem dudaklarına hem bakım yapmak, hem de renk vermek için, Caring Lip Color harika bir ürün. Altı farklı renk seçeneği bulunan Caring Lip Color rujlar, yarı mat bitişiyle şehrin trendlerini yakalarken, mıknatıslı ambalajıyla da pratik bir kullanım sunuyor.

“StyleMatic Lipliner” ile Dudaklarda Kalıcı Renkler

Eğer dudaklarında daha da belirgin bir görünüm istiyorsan, StyleMatic Lipliner dudak kalemleri Caring Lip Color rujlarıyla uyumlu altı farklı rengi ile yumuşak bir sürüş ve kalıcı renkler sunuyor.

“Nutritous Nail Gel” ile Şehrin Renkleri Tepeden Tırnağa Seninle

İçeriğindeki fındık ve kakao yağlarıyla tırnaklarına bakım yapan Nutriuous Nail Gel ojeler, dört farklı renk seçeneğiyle iddialı şehir makyajını tamamlıyor.
Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER