BROW BAR KOLEKSİYONU

Flormar'ın yeni kaş serisi Brow Bar ile kaşların çok daha belirgin, göz makyajın çok daha çarpıcı! Kusursuz kaşlara kavuşmak için ihtiyaç duyduğun her şey bu seride!

Tüm Gün Belirgin Kaşlar

Kaş makyajının tüm gün aynı tazelikte kalmasını istiyorsan Ultra Thin Brow Pencil, doğru tercih. Ultra Thin Brow Pencil'ın dört farklı renk alternatifi arasından kaş rengine en uygun olanı seçebilirsin. Ekstra ince ucuyla pratik kullanım sunan kaş kalemi, yumuşak formülü sayesinde kaşlarda doğal bir görünüm yaratıyor. Kalemin arka tarafındaki fırça hem kaşlarına şekil vermene hem de rengi eşit dağıtmana yardımcı oluyor.

Bakışları Derinleştiren Dolgun ve Şekilli Kaşlar

Otomatik açılı ucu ve yumuşak dokusu sayesinde kolayca uygulanan Angled Brow Pencil, dört farklı renk alternatifiyle kaş renginle uyumu yakalıyor. Gün boyu tazeliğini koruyan ve dağılmayan Angled Brow Pencil ile kavisli ve dolgun kaşlara kavuşabilirsin. Kalemin arka tarafında yer alan fırçayla kaşlarını tarayarak şekillendirebilir, rengi kaşlarına homojen bir şekilde dağıtabilirsin.

Doğal ve Kavisli Kaşların Keyfini Sür

Kaşlarında daha yoğun bir görünüm isteyenlerin tercihi, Brow Pomade. Krem jel yapısıyla ve ucu kesik fırçasıyla kolayca uygulanan ürün, suya dayanıklı olma özelliğiyle tazeliğini uzun süre koruyor. Dört farklı renk alternatifi bulunan Brow Pomade, mat bitişli yapısıyla doğal bir görünüm yaratıyor. Kalıcılığı, kolay uygulanması, yoğunluğuyla Brow Pomade, vazgeçilmez kaş ürünleri arasında yerini alıyor. Etkileyici ve güçlü bir etki yaratan ürünle sen de kusursuz kaşların keyfini sürebilirsin.

Işıltılı Kaşlarınla Dikkatleri Üzerine Çek

Flormar Brow Bar serisinin bir diğer gözdesi Brow Up Highlighter Pencil. Sedefli formuyla göz çevresine aydınlık bir hava veren ürün, kaşların daha kavisli ve kalkık durmasını sağlıyor. Kaşların güzelliğini öne çıkaran Brow Up Highlighter Pencil, asansörlü otomatik tasarımıyla çok kolay uygulanıyor. Aydınlatıcı kaş kalemi, her ten rengine uyumlu rengiyle de göz dolduruyor.

Tek Ürünle Mükemmel Kaşlara Kavuş

Kaşlarını şekillendirmek ve belirginleştirmek isteyenler için Brow Bar serisinde yer alan Eyebrow Design Kit son derece pratik ve işlevsel bir ürün. Kaşlarındaki boşlukları kaş farı ve far fırçası ile doldurabilirsin. Kaş makyajı kitinin içeriğindeki wax ile kaşlarının rengini ve şeklini sabitleyebilirsin. Üç renk alternatifiyle kaş renginde doğallığı yakalamana yardımcı olan Eyebrow Design Kit'in içinde acil durumlar için bir de cımbız var. Kusursuz görünümlü kaşlara kavuşmak istiyorsan Eyebrow Design Kit ile tanışmalısın!

Daha fazla oku
KULLANILAN ÜRÜNLER