EYELINER BRUSH

 • EYELINER BRUSH Göz ve Kaş Fırçası
  39,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Eyeliner uygulaması için kullanılan sert uçlu fırça.
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  İnce, eğimli ve kesik uçlu Eyeliner Brush, etkili göz makyajı yaparken en büyük yardımcın. Eyeliner'ını sürerken fırçanın açılı tarafını, gözün iç köşesine yerleştirip gözün merkezine kadar çekmen ve daha sonra fırçanın açılı ucunu, gözün dış köşesine yerleştirip gözün merkezinde ilk çizdiğin çizgi ile birleştirmen gerekir. Mükemmel bakışlara sahip olmana yardımcı bu eyeliner fırçası ile hafif ıslak far uygulaması da yapabilirsin.

  Açılı Eyeliner Fırçası

  Ürün Kodu:
  49000071-020
  • Kadın / Kız
  • Yetişkin
  NASIL UYGULANIR?

  PRO İpucu: Önce fırçanın açılı kısmını gözün iç köşesine yerleştirip gözün merkezine kadar bir çizgi çek. Sonra fırçanın açılı tarafını gözün dış köşesine yerleştirip ilk çizgiyle birleşen bir çizgi daha çek. Eyeliner Brush ile eyeliner uygulamak işte bu kadar kolay!

  Uygun Ürünler: Eyeliner ve hafif ıslak far uygulaması.

  Fırçalarının temizliğini hangi sıklıkta ve nasıl yapmalısın?


  Makyaj fırçalarını haftada 1 temizlemeni öneriyoruz. Uzun süre kirli kalan makyaj fırçaları cildinde sivilce oluşumuna sebep olabilir. Yıkayarak temizlemek zor geliyorsa, senin için daha pratik bir önerimiz var:


  Bir kağıt havluyu ikiye katladıktan sonra üzerine bir miktar Brush Cleanser makyaj temizleme solüsyonu dök. Fırçayı bu havlunun üzerinde gezdirerek temizlemeye başla. Fırçanın yapısı bozmamak için bastırmadan dairesel hareketlerle temizlemelisin. Bu yöntemle fırçalarının saatlerce kurumalarını beklemek zorunda değilsin!

  Sentetik fırça nedir?

  Taklon veya naylon olarak üretilen kıllardan oluşan sentetik fırçalar, vegan yapıdadır. Tüm Flormar makyaj fırçaları yumuşacık, kaliteli sentetik kıllardan oluşur ve %100 vegandır.


  Neden sentetik fırça kullanmalısın?

  • Sentetik fırçalar doğa ve hayvan dostudur.

  • Hayvan kıllı doğal fırçalara göre ömrü çok daha uzundur, dökülme yapmaz.

  • Sentetik kıllı fırçalar alerji ihtimalini azaltır. Bakteri ve kir oluşumunu önler. Yüzünü tahriş etmez.

  • Sentetik fırçalar, ürün emilimini önler, ve ürünü cildine homojen ve pürüzsüz bir şekilde uygulama imkanı sağlar.

  GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA