{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Dünya Vegan Günü

Green Up

Green Up Vegan İçerikli Makyaj Malzemeleri

Ayrıcalıklı bir makyaj ve kişisel bakım deneyimi sunan Flormar Green Up Koleksiyonu, doğaya saygılı seçimler yapmanın alternatif bir yolunu sunuyor. Yoksa sen hala keşfetmedin mi?

Green Up, Vegan, Temiz İçerikli Makyaj Malzemesi
Green Up, Vegan, Ekolojik Ambalaj, Bitkisel
Dünya Vegan Günü'nü Flormar İndirimleriyle Kutla!

Doğa için bilinçli tercihlerini makyaj alışkanlıklarına da yansıtanlardansan, Flormar’ın Dünya Vegan Günü indirimlerini kesinlikle kaçırmamalısın! Vegan makyaj koleksiyonuyla kozmetik dünyasında güçlü ve yenilikçi bir adım atan Flormar, bu özel günü en içten şekilde kutlaman için bitkisel formüllü makyaj ürünlerinde önemli indirimler sunuyor. Sen de makyajını doğanın temiz enerjisiyle taçlandırmak için 1 Kasım Dünya Vegan Günü indirimlerinde sepetini doldur, Flormar’ın temiz içerikli makyaj malzemeleriyle ilk fırsatta tanış!


Dünya Vegan Günü Nedir?


Dünya Vegan Günü, her yıl 1 Kasım’da kutlanan özel bir gün. 1994 yılında Londra’da The Vegan Society’da (Vegan Topluluğu) Elsie Shrigley ve Donald Watson gibi vegan aktivistler tarafından hayata geçirilen Dünya Vegan Günü, bugün tüm dünyada etkisini sürdürüyor. Bu özel günün hayvan hakları ve özgürlüklerine dair toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla hayata geçirildiği biliniyor.


Tüm dünyada World Vegan Day ismiyle bilinen Dünya Vegan Günü, veganların ve hayvan dostlarının hazırladığı özel etkinliklerle kutlanıyor. Hayvan haklarına dikkat çekilen ve vegan ürünlerin kampanyalı satışı yapılan bu özel gün, son yıllarda Türkiye’de de coşkuyla kutlanıyor. Vegan makyaj malzemeleri koleksiyonuyla temiz içerikli ürünler satışa sunan Flormar, Dünya Vegan Günü’nü içtenlikle kutluyor!


Flormar’ın Vegan Makyaj Ürünleri Nelerdir?


 • Vegan rujlar
 • Vegan ojeler
 • Vegan fondötenler
 • Vegan kapatıcılar
 • Vegan göz kalemleri
 • Vegan maskara
 • Vegan tırnak peeling’i
 • Vegan kirpik serumu
 • Vegan tırnak bakım yağı


Vegan makyaj ürünleri de tıpkı normal makyaj ürünleri gibi tüm kategorilerde bulunuyor. Bu ürünler, normal makyaj malzemelerinden farklı olarak hiçbir hayvansal bileşen içermiyor. Aynı zamanda Flormar, vegan makyaj malzemelerini hayvanlar üzerinde test de etmiyor. Bu yönüyle Flormar’ın vegan makyaj malzemeleri hem doğal içerikli ürünler hem de cruelty-free (hayvanlar üzerinde test edilmeyen) ürünler arasına giriyor. Temiz içerikli makyaj malzemesi alternatifleri sunan Flormar, bu yönüyle hem vegan tüketicilere hem de bilinçli tercihlerde bulunmak isteyen makyajseverlere birbirinden kaliteli ürünler sunuyor.


Yeşil makyaj kategorisindeki tüm ürünlerini doğal kaynaklı bileşenlerden üreten Flormar, hassas ciltler için de temiz içerikli ürün seçenekleri sunuyor. Flormar’ın, hassas formülleriyle narin ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği vegan makyaj ürünleri kozmetik dünyasında yepyeni bir kapı aralıyor. Vegan makyaj ürünleriyle Flormar, sadece ürün içeriklerinde değil ürün ambalajlarında da ekolojik seçimlere yöneliyor. Vegan makyaj malzemelerinin ikincil ambalajı FSC sertifikalı ekolojik kağıttan üretiliyor. Yani, vegan dünyasına güçlü bir giriş yapmak veya Dünya Vegan Günü’nü hem kendinle hem de sevdiklerinle doyasıyla kutlamak istersen Flormar’ın bitkisel makyaj ürünleri bunun için ideal bir seçenek!


Dünya Vegan Günü'nde Flormar’dan Kozmetik Önerileri


 • Vegan fondöten ve kapatıcılarla cildini doğanın şefkatiyle sarmala!
 • Vegan göz makyajı ürünleriyle doğaya daha sevgi dolu bakmaya başla! 
 • Vegan dudak makyajı ürünleriyle doğanın öpücüğünü dudaklarında taşı!
 • Vegan tırnak makyajı ürünleriyle doğanın zengin renklerini ele geçir!


Vegan Ten Makyajı Ürünleri


Senin için makyajın en önemli adımı ten makyajı ise, vegan ten makyajı ürünlerine mutlaka şans vermelisin. Doğal içerikleriyle makyaj deneyimlerinde fark yaratacak bu ürünleri, Flormar’ın Dünya Vegan Günü’ne özel hazırladığı indirim kampanyalarıyla değerlendirmelisin. 


Örneğin; Flormar Green Up Kremsi Dokulu & Yarı Mat Bitişli Vegan Fondöten’i makyaj rutinlerine dahil etmeye ne dersin? Bitkisel kaynaklı formülü ve ciltle kolayca bütünleşen yapısı sayesinde Flormar’ın bu vegan fondötenine bayılacaksın! Tabii Flormar Green Up Hafif Yapılı & Yarı Parlak Bitişli Vegan Likit Kapatıcı’yı da sepetine eklemeden geçmemelisin!


Vegan Göz Makyajı Ürünleri


Bakışlarının doğanın gücüyle belirginleştirmek ister misin? Öyleyse Flormar’ın Dünya Vegan Günü indirimlerinde Green Up koleksiyonundaki vegan maskarayı hemen sepetine eklemelisin. Doğal mumların karışımıyla elde edilen ve yüzde 93’e varan oranda doğal kaynaklı bileşenler içeren Flormar vegan maskara, makyaj deneyimlerini benzersiz kılacak! 


Göz kapaklarını doğanın canlı renklerini taşıyan farlarla süsledikten sonra son adımı Flormar Green Up Maskara ile tamamlayabilirsin. İşte bu adımdan sonra, Dünya Vegan Günü’nü gönül gözünle kutlamaya hazırsın!


Vegan Dudak Makyajı Ürünleri


Daha önce hiç bitkisel kaynaklı ham maddelerden üretilen bir ruj denemiş miydin? Benzersiz etkisiyle ruj deneyimlerinde fark yaratacak vegan rujlara Flormar’ın Green Up koleksiyonundan ulaşabilirsin! Flormar’ın yüzde 44 oranında doğal kaynaklı bileşenlerden üretilen vegan rujlarıyla Dünya Vegan Günü’nü doyasıya kutlayabilirsin. 


Yarı mat dokulu ve yoğun pigmentli Flormar vegan rujlar, tatlı aromalarıyla da aklını başından alacak. Flormar’ın Dünya Vegan Günü indirimleri bitmeden, pembe ve kahve tonlarında dört farklı renk seçeneği sunan bitkisel ruj çeşitlerini sepetine eklemeyi unutma!


Vegan Tırnak Makyajı ve Tırnak Bakımı Ürünleri


Flormar’ın vegan ürünler listesinde tırnak makyajı ve tırnak bakımı ürünleri de yer alıyor. Vegan makyaj koleksiyonu Green Up’ta Flormar, göz alıcı renklere sahip nefes alabilen vegan ojelere ve tırnakları güçlendirecek tırnak bakım ürünlerine yer veriyor. Uzay grisi, koyu lacivert, şeker pembesi ya da elma kırmızısı… Onlarca vegan oje seçeneği ve vegan tırnak güçlendirici ürün çeşitleri Flormar’ın Dünya Vegan Günü indiriminde seni bekliyor!


Hadi! Kendini ve çevrendeki veganları mutlu etmek için Flormar’ın Dünya Vegan Günü indirimlerinden hemen faydalan, temiz içerikli makyaj alışverişinin tadını çıkar!