28 Nisan 2020

DEĞERLİ FLORMAR PAYDAŞLARI

Flormar Ailesi olarak, 50 yıllık kozmetik tecrübemizi, Koronavirüsle mücadele kapsamında ürettiğimiz PurActive jel kolonya ile toplum sağlığı yararına sunabilmekten ötürü mutluyuz.

Yeni ürünümüz PurActive jel kolonya ve el kreminden oluşan 20 bin adetlik hijyenik bakım setini, ilk olarak kendi çalışanlarımıza, ardından TEV (Türk Eğitim Vakfı) desteği ile huzurevlerinde ikamet eden büyüklerimize ve tesislerde çalışan dostlarımıza,eş zamanlı olarak Yemeksepeti Banabi aracılığı ile sipariş veren 50 yaş ve üzerindeki vatandaşlara ücretsiz olarak ulaştırıyoruz. Şüphesiz bu ilk adımın ardından, sınırlı bir ekiple tüm hijyen şartlarını eksiksiz olarak yerine getirmek suretiyle üretimimiz devam ettikçe, benzer destekleri artırarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Mücadele dolu bu günleri bireyler ve kurumlar olarak omuz omuza vererek en kısa sürede aşacağımıza inanıyoruz. Sağlıklı günlerde yeniden birlikte olabilmek dileğimizle…

Flormar Türkiye

22 Nisan 2020

DEĞERLİ FLORMAR PAYDAŞLARI

Yaşadığımız olağanüstü bu dönemde şeffaf ve hızlı bilgi akışını önemsiyoruz. Bu çerçevede, kısa süre önce aldığımız sevindirici haberi sizlerle paylaşmak isteriz.

Bu haftanın başında lojistik merkezimizde görev alan bir çalışanımızda virüse dair bazı belirtiler gözlemlendiğini duyurmuş, ara sıra öksüren arkadaşımızın ateşinin olmadığını belirtmiştik. Arkadaşımızın ilk testinin sonucu bu sabah itibari ile neticelenmiş ve Covid-19 negatif çıkmıştır. Kendisinin gözlem süreci ileri tetkikler için devam etmektedir.

Halihazırda kapalı olan lojistik merkezimizde görev alan ekip üyelerimizin hiç birinde şu ana kadar virüse dair belirtiler (yüksek ateş, kuru öksürük, nefes darlığı vb.) görülmemiştir.

Koronavirüs gündeminin başından beri belirttiğimiz gibi, siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini birincil önceliğimiz olarak görüyoruz. Şirket doktorumuzun koordinasyonunda ulusal ve uluslararası otoritelerin yönergelerini ciddiyetle takip ediyor ve harfiyen uyguluyoruz. Tüm tesislerimizde ve çalışma alanlarımızda düzenli biçimde dezenfeksiyon uyguluyor, UV-C lambalarla ortamda virüs oluşumunu engelliyoruz.

Mücadele dolu günleri kurumlar ve bireyler olarak en kısa zamanda hep birlikte geride bırakacağımıza inanıyoruz.

Flormar Türkiye

20 Nisan 2020

DEĞERLİ FLORMAR PAYDAŞLARI

Dün geç saatte aldığımız bilgi çerçevesinde, geçtiğimiz hafta lojistik merkezimizde görev alan bir arkadaşımızda virüse dair bazı belirtiler gözlemlenmiştir. Ateşi olmayan arkadaşımızın zaman zaman öksürdüğünü öğrenmiş bulunuyoruz. Hastane yatışı yapılan ve gözlem altında bulundurulacak olan arkadaşımızın kesin test sonucu henüz çıkmamıştır.

Bilindiği gibi, ulusal ve uluslararası otoritelerin yönergelerini harfiyen uygulayan şirketimiz, UV-C lambalarla ortamda virüs oluşumunu engelleyen özel bir sistem kullanmakta, görevli herkesin maske, eldiven, tulum, el dezenfektanı ve benzeri malzemelerle çalışmasını sağlamaktaydı. Yine de tedbiri artırarak yaşadığımız bu gelişme ışığında 20 Nisan 2020 Pazartesi itibari ile lojistik merkezimizi geçici bir süreliğine kapatıyor ve tüm çalışanlarımızı evlerinde kalmaları yönünde bilgilendirmiş bulunuyoruz. Geçen hafta lojistik merkezinde görev alan ve bu karar ile evde bulunacak arkadaşlarımızın durumlarını şirket doktorumuzun koordinasyonunda yakından takip ediyor, ihtiyaç duyacakları her türlü desteği sağlamaya odaklanıyoruz.

Bugün itibari ile geçici bir süreliğine kapanan lojistik merkezimizde günlük olarak uygulanan temizlik faaliyetlerine ek olarak, tüm yüzeyler kapsamlı bir biçimde tekrar dezenfekte edilmiştir.

Mücadele dolu bu dönemi, ihracatı ile Türkiye ekonomisine katkı sağlayan şirketimiz gibi tedbirli duruş sergileyen kurumlar ve bireyler olarak hep birlikte geride bırakacağımıza inanıyoruz.

Flormar Türkiye

10 Nisan 2020

DEĞERLİ FLORMAR PAYDAŞLARI

Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele ettiğimiz bu dönemde siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliği birincil önceliğimizdir. Bu kapsamda 19 Mart 2020 tarihinden itibaren Türkiye’nin 52 şehrinde bulunan 184 mağazamızı geçici olarak kapattık. Halen sınırlı bir kadro ile faaliyetlerine devam eden üretim tesisimiz ve lojistik merkezimizde, şirket doktorumuzun koordinasyonunda ulusal ve uluslararası otoritelerin yönergelerini ciddiyetle takip ediyor ve harfiyen uyguluyoruz. Düzenli biçimde dezenfeksiyon uyguluyor, UV-C lambalarla ortamda virüs oluşumunu engelliyor ve görevinin başında bulunan arkadaşlarımızın maske, eldiven, önlük vb. malzemelerle çalışmasını sağlıyoruz

Bu süreçte alışverişlerinizi www.flormar.com.tr üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Mücadele dolu bu günleri bireyler ve kurumlar olarak omuz omuza vererek kısa zamanda geride bırakacağımıza inanıyoruz.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür eder, en yakın zamanda sağlıklı günlerimize dönmeyi dileriz.

İlgili videomuzu izlemek için tıklayınız.

Flormar Türkiye


26 Mart 2020

DEĞERLİ FLORMAR PAYDAŞLARI

Koronavirüs ile bireyler ve kurumlar olarak omuz omuza vererek mücadele ettiğimiz bu zorlu dönemde şeffaf ve hızlı bilgi akışını önemsiyoruz. Bu çerçevede, kısa süre önce aldığımız sevindirici haberi sizlerle paylaşmak isteriz.

Fabrikamızın gece vardiyasında görev alan bir arkadaşımızın kızına yapılan ilk Covid-19 testinin pozitif çıktığını fakat doğrulama testinin henüz sonuçlanmadığını duyurmuş, bu dönemde arkadaşımız ve kızının evlerinde gözlem altına alındığı bilgisini vermiştik. İlaveten fabrikamızı geçici bir süreliğine kapatarak tüm çalışanlarımızı evlerinde kalmaları yönünde bilgilendirmiş ve üretim tesisimizde günlük olarak uygulanan temizlik faaliyetlerine ek olarak tüm yüzeyleri kapsamlı bir biçimde dezenfekte etmiştik.

Arkadaşımızın kızının doğrulama testinin sonucu bu sabah itibari ile neticelenmiş ve  Covid-19 negatif çıkmıştır. Halihazırda kapalı olan fabrikamız, mağazalarımız, uzaktan çalışan merkez ofisimiz ve yurt dışında faaliyet gösteren iştiraklerimizde görev alan arkadaşlarımızın hiç birinde şu ana kadar virüse dair semptomlar (yüksek ateş, kuru öksürük, nefes darlığı vb.) görülmemiştir.

Koronavirüs gündeminin başından beri belirttiğimiz gibi, siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini birincil önceliğimiz olarak görüyoruz. Şirket doktorumuzun koordinasyonunda ulusal ve uluslararası otoritelerin yönergelerini ciddiyetle takip ediyor ve harfiyen uyguluyoruz. Halen sınırlı bir kadro ile faaliyetlerine devam eden lojistik merkezimizde düzenli biçimde dezenfeksiyon uyguluyor, UV-C lambalarla ortamda virüs oluşumunu engelliyor ve görevinin başında bulunan arkadaşlarımızın maske, eldiven, önlük vb. malzemelerle çalışmasını sağlıyoruz.

Mücadele dolu bu günleri bireyler ve kurumlar olarak omuz omuza vererek kısa zamanda geride bırakacağımıza inanıyoruz. Desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

Flormar Türkiye


23 Mart 2020

DEĞERLİ FLORMAR PAYDAŞLARI

Kısa bir süre önce aldığımız bilgi çerçevesinde, geçtiğimiz hafta fabrikamızın gece vardiyasında görev alan bir çalışanımızın kızına yapılan Covid-19 (koronavirüs) testinin sonucu maalesef pozitif çıkmıştır. Halihazırda çalışanımızın kendisinde veya kızında virüse dair semptomlar (yüksek ateş, kuru öksürük, nefes darlığı vb.) oluşmamıştır. Sağlık Bakanlığına bağlı Kartal Devlet Hastanesinde doğrulama testi yapılmış ancak sonuçlarının 1 hafta içerisinde çıkacağı öğrenilmiştir. Bu dönemde arkadaşımız ve kızı evlerinde gözlem altına alınmıştır.

Bu gelişme ışığında, 23 Mart 2020 Pazartesi itibari ile fabrikamızı geçici bir süreliğine kapatarak tüm çalışanlarımızı evlerinde kalmaları yönünde bilgilendirmiş bulunuyoruz. Aynı zamanda, evinde gözetim altına alınan çalışanımızın fabrikada temasta bulunduğu arkadaşlarının tespiti için bir çalışma başlatmış durumdayız. Şirket doktorumuzun koordinasyonunda yürüttüğümüz bu çalışma neticesinde ilgili arkadaşımızla temasta bulunan tüm çalışanlarımızı Sağlık Bakanlığınca belirlenmiş kurumlara yönlendiriyor olacağız. Birincil önceliğimizin sağlık ve güvenlik olduğu bu zorlu süreçte tüm çalışanlarımızın durumlarını yakından takip ediyor, ihtiyaç duydukları her türlü desteği sağlamaya odaklanıyoruz.

Bugün itibari ile geçici bir süreliğine kapanan fabrikamızda günlük olarak uygulanan temizlik faaliyetlerine ek olarak, tüm yüzeyler kapsamlı bir biçimde dezenfekte edilmiştir.

Üretim tesisimizdeki bu adımlarla paralel olarak, fabrikamızdan ayrı bir bölgede bulunan lojistik merkezimizde de bugün kapsamlı bir dezenfeksiyon işlemi tamamlamıştır. İhracatı ile Türkiye ekonomisine katkı sağlayan şirketimizin sınırlı bir kadro ile faaliyetlerine devam eden lojistik merkezinde ulusal ve uluslararası otoritelerin yönlendirmeleri ile tüm güvenlik önlemleri alınmış durumdadır.

Mücade dolu bu günleri bireyler ve kurumlar olarak omuz omuza vererek ve Sağlık Bakanlığının aldığı önlemlere harfiyen uyarak kısa zamanda geride bırakacağımıza inanıyoruz.

Flormar Türkiye


19 Mart 2020

DEĞERLİ FLORMAR PAYDAŞLARI

Koronavirüs (COVID-19) ile mücadele ettiğimiz bu dönemde siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliği birincil önceliğimizdir.

Bu kapsamda 19 Mart 2020 tarihinden itibaren Türkiye’nin 52 şehrinde bulunan 184 mağazamızı geçici olarak kapatıyoruz. Bu süreçte alışverişlerinizi www.flormar.com.tr üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür eder, en yakın zamanda sağlıklı günlerde mağazalarımızda buluşmayı dileriz.

Flormar Türkiye