BROW POMADE

 • BROW POMADE Kaş Maskarası ve Kaş Farı
 • BROW POMADE Kaş Maskarası ve Kaş Farı
  79,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Uzun süre kalıcılık sağlayan kaş pomadı.2 G
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Brow Pomade krem jel yapıda, mat bitişli bir kaş makyaj ürünüdür. Flormar Brow Pomade ile etkileyici görünüme sahip kaşlar gün boyu seninle! El açısıyla uyumlu kesik uçlu fırça, kaşlarında ideal yoğunluğa kolaylıkla ulaşmanı sağlarken, mat bitişli yapısı ise doğal bir görünüm oluşturuyor. 24 saat suya dayanıklı olma özelliği ile kaşların her koşulda görünümünü koruyor. Beige, light brown, brown, dark brown seçeneklerinden sana uygun rengi seç ve kaşlarının en iyi haliyle tanışmaya hazır ol.

  Brow Pomade Kahve Kaş Maskarası ve Kaş Farı

  Ürün Kodu:
  32000061-003
  • KREM
  • ORTA TONLAR
  NASIL UYGULANIR?

  ADIM 1:

  Yüzüne en uygun kaş şeklini belirleyerek kaş makyajına başlayabilirsin.

  ADIM 2:

  Kaş pomadının kendi haznesinde bulunan kaş fırçası yardımıyla boşluk ve seyrek bölgeleri kaşların çıkış yönünde küçük çizgiler çizerek doldurabilirsin.

  ADIM 3:

  Kaşının başlangıç bölgesi daha seyrek olduğundan doğal görünümden uzaklaşmamak için çok yumuşak ve küçük darbelerle uygulama yapmalısın. Kaşının kavisli olan uç kısmı ise daha sık olduğundan, bu bölgeye daha yoğun uygulama yapabilirsin.

  ADIM 4:

  Bir kaş fırçası yardımıyla kaşlarını yukarı doğru taramalısın. Bu işlem sayesinde boyadığın bölgeler daha homojen bir şekilde yayılır ve çok daha doğal bir görünüm edersin.

  Hem doğal hem de yoğun görünüm sağlayan Brow Pomade ile kaşlarını şekillendirmek işte bu kadar kolay!

  Brow Pomade;

  •  Ergonomik tasarımı ve özel açılı fırçasıyla kullanım kolaylığı sağlar.

  •  24 saat ve üzeri kalıcılık sunar, dağılma yapmaz ve dayanıklıdır.

  •  Kremsi jel yapısı, kaş farlarından daha yoğun bir yapıdadır, bu sayede hem doğal hem yoğun kusursuz bir görünüm sağlar.

  KAŞLARINA UYGUN OLAN RENGİ SEÇ!

  Brow Up Highlighter aydınlatıcı kaş kalemini, kaş makyajında son adım olarak kaşlarının altına ve üstüne uygulayabilirsin. Böylelikle göz çevren daha aydınlık ve kaşların daha kalkık görünecek.

  İLGİLİ VİDEOLAR

  İLGİLİ VİDEOLAR

   GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA