BAKED EYEBROW SHADOW

 • BAKED EYEBROW SHADOW Kaş Maskarası ve Kaş Farı
 • BAKED EYEBROW SHADOW Kaş Maskarası ve Kaş Farı
  89,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Ürün Adı
  Kadifemsi dokuda kaş farı.4 G
  Son 20 ürün
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Baked Eyebrow Shadow ile kaşların her zamankinden daha çekici! Kaşlarını belirginleştirirken doğal görünümünden uzaklaştırmayan, terakota fırınında pişirilmiş Flormar kaş farı dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Kaş rengine uygun olan tonunu seçebileceğin, kaşlarını uzun süreli dolgun bir görünüme kavuşturacak olan Terracotta Eyebrow Shadow'u ister ıslak ister kuru bir şekilde uygulayabilirsin.

  Baked Eyebrow Shadow Açık Kahve Kaş Farı

  Ürün Barkodu : 8690604525836

  Ürün Kodu:
  32000049-001
  • FAR
  • AÇIK
  • BEJ
  NASIL UYGULANIR?

  ADIM 1:

  Yüzüne en uygun kaş şeklini belirleyerek kaş makyajına başlayabilirsin.

  ADIM 2:

  Kesik uçlu bir kaş fırçası yardımıyla boşluk ve seyrek bölgeleri kaşların çıkış yönünde küçük çizgiler çizerek doldurabilirsin.

  ADIM 3:

  Kaşının başlangıç bölgesi daha seyrek olduğundan doğal görünümden uzaklaşmamak için çok yumuşak ve küçük darbelerle uygulama yapmalısın. Kaşının kavisli olan uç kısmı ise daha sık olduğundan, bu bölgeye daha yoğun uygulama yapabilirsin.

  ADIM 4:

  Bir kaş fırçası yardımıyla kaşlarını yukarı doğru taramalısın. Bu işlem sayesinde boyadığın bölgeler daha homojen bir şekilde yayılır ve çok daha doğal bir görünüm edersin.

  Özel fırınlama teknolojisi ile gün boyu kalıcı bir etki veren Baked Eyebrow Shadow’dan daha yoğun bir etki elde etmek için, fırçanı önce hafif ıslattıktan sonra kaş farını uygulayabilirsin.

  Kaşlarının hem doğal hem de daha dolgun ve sık görünmesini sağlayan Baked Eyebrow Shadow ile kaşlarını şekillendirmek işte bu kadar kolay!

  Mükemmel İkili

  Baked Eyebrow Shadow’u Brow Brush & Groomer ile rahatça kaşına uygulayabilirsin. Açılı ucu ile kaşlarını belirginleştirebilir;  maskara şeklindeki eğimli tarafını kullanarak kaşlarını dilediğin biçimde kolayca tarayabilirsin.

  KAŞLARINA UYGUN RENGİ SEÇ!

  Brow Up Highlighter aydınlatıcı kaş kalemini, kaş makyajında son adım olarak kaşlarının altına ve üstüne uygulayabilirsin. Böylelikle göz çevren daha aydınlık ve kaşların daha kalkık görünecek.

  GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA
  En Yeniler
  En Çok Satanlar
  En Düşük Fiyatlılar
  Filtreler
  Ürün
  VEYA
  ÜRÜN DETAYI
  YORUMLAR
  BU ÜRÜN
  DENEYENLER NE DİYOR?
  Diğer 0 yorumu incele
  Kuponlarım
  Adres Bilgilerim
  Yorum
  Başlangıç Tarihi
  Bitiş Tarihi
  Durum
  *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
  SIRALAMA
  DİĞER
  Flormar ürünlerinde ara...
  KATEGORİLER
  Sepetim
  Ürün
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  İndirimli KDV Dahil Toplam :
  Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
  harf ve rakam içermelidir.
  *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*