BAKED EYEBROW SHADOW

 • BAKED EYEBROW SHADOW Kaş Maskarası ve Kaş Farı
 • BAKED EYEBROW SHADOW Kaş Maskarası ve Kaş Farı
  59,99 TL KDV Dahil
 • 0
  Kadifemsi dokuda kaş farı.4 G
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  Baked Eyebrow Shadow ile kaşların her zamankinden daha çekici! Kaşlarını belirginleştirirken doğal görünümünden uzaklaştırmayan, terakota fırınında pişirilmiş Flormar kaş farı dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor. Kaş rengine uygun olan tonunu seçebileceğin, kaşlarını uzun süreli dolgun bir görünüme kavuşturacak olan Baked Eyebrow Shadow'u ister ıslak ister kuru bir şekilde uygulayabilirsin.

  Baked Eyebrow Shadow Gölgeli Koyu Kaş Farı

  Ürün Barkodu : 8690604525867

  Ürün Kodu:
  32000049-004
  • FAR
  • KOYU
  NASIL UYGULANIR?

  ADIM 1:

  Yüzüne en uygun kaş şeklini belirleyerek kaş makyajına başlayabilirsin.

  ADIM 2:

  Kesik uçlu bir kaş fırçası yardımıyla boşluk ve seyrek bölgeleri kaşların çıkış yönünde küçük çizgiler çizerek doldurabilirsin.

  ADIM 3:

  Kaşının başlangıç bölgesi daha seyrek olduğundan doğal görünümden uzaklaşmamak için çok yumuşak ve küçük darbelerle uygulama yapmalısın. Kaşının kavisli olan uç kısmı ise daha sık olduğundan, bu bölgeye daha yoğun uygulama yapabilirsin.

  ADIM 4:

  Bir kaş fırçası yardımıyla kaşlarını yukarı doğru taramalısın. Bu işlem sayesinde boyadığın bölgeler daha homojen bir şekilde yayılır ve çok daha doğal bir görünüm edersin.

  Özel fırınlama teknolojisi ile gün boyu kalıcı bir etki veren Baked Eyebrow Shadow’dan daha yoğun bir etki elde etmek için, fırçanı önce hafif ıslattıktan sonra kaş farını uygulayabilirsin.

  Kaşlarının hem doğal hem de daha dolgun ve sık görünmesini sağlayan Baked Eyebrow Shadow ile kaşlarını şekillendirmek işte bu kadar kolay!

  Mükemmel İkili

  Baked Eyebrow Shadow’u Brow Brush & Groomer ile rahatça kaşına uygulayabilirsin. Açılı ucu ile kaşlarını belirginleştirebilir;  maskara şeklindeki eğimli tarafını kullanarak kaşlarını dilediğin biçimde kolayca tarayabilirsin.

  KAŞLARINA UYGUN RENGİ SEÇ!

  Brow Up Highlighter aydınlatıcı kaş kalemini, kaş makyajında son adım olarak kaşlarının altına ve üstüne uygulayabilirsin. Böylelikle göz çevren daha aydınlık ve kaşların daha kalkık görünecek.

  GÖRÜNÜŞÜNÜ TAMAMLA
   En Yeniler
   En Çok Satanlar
   En Düşük Fiyatlılar
   Filtreler
   Ürün
   VEYA
   ÜRÜN DETAYI
   YORUMLAR
   BU ÜRÜN
   DENEYENLER NE DİYOR?
   Diğer 0 yorumu incele
   Kuponlarım
   Adres Bilgilerim
   Yorum
   Başlangıç Tarihi
   Bitiş Tarihi
   Durum
   *SMS iptali için 3347 RET FLR yazarak mesaj gönderebilirsin.SMS ve e-posta tercihlerini değiştirmek istiyorsan 0850 333 0 319 nolu çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsin.
   SIRALAMA
   DİĞER
   Flormar ürünlerinde ara...
   KATEGORİLER
   Sepetim
   Ürün
   İndirimli KDV Dahil Toplam :
   İndirimli KDV Dahil Toplam :
   Şifreniz en az 6 karakterden oluşmalı,
   harf ve rakam içermelidir.
   *Bu adımda kredi kartınızdan tahsilat yapılacaktır*